Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Different  

Pogromca postów



Wiek: 28

Do³±czy³: 31 Pa¼ 2012

   

Wys³any: 2016-01-03, 15:04   Ile wydajecie miesiÄ™cznie na jedzenie?

Witam. Ile wydajecie miesięcznie na jedzenie, ile was jest i ile pieniędzy przeznaczacie na żarcie? I jeśli moglibyście się określić co mniej-więcej jecie? Na jakiej diecie jesteście, wege czy jecie wszystko co jest pod ręką?

:)
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2016-01-03, 15:30   

Jeśli mam być szczery to nie wiem. Najczęściej kupuję serki wiejskie, tuńczyka, piersi z kurczaka, wobec tego na to chyba najwięcej $$ mi idzie.
¦mieci nie jadam.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

Different  

Pogromca postów



Wiek: 28

Do³±czy³: 31 Pa¼ 2012

   

Wys³any: 2016-01-03, 15:34   

przypuszczam, że 6-7 stówek wydajesz, zależy też ile ważysz, jak jadasz 3.5k kcal to 7 stówek na samo żarło Ci idzie, tak sądzę :-D
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2016-01-03, 15:37   

Ciągle ważę w okolicach 75 kg. Nie trenuję żeby być koksem. W ciągu dnia przynajmniej 1 serek wiejski jem, 2 puszki tuńczyka, 1 cała pierś z kurczaka no i proteiny, ale to po treningu.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

Different  

Pogromca postów



Wiek: 28

Do³±czy³: 31 Pa¼ 2012

   

Wys³any: 2016-01-03, 15:41   

Nie przekraczaj 2g białka na dzień, bo będzie efekt odwrotny do zamierzonego - naprawdę :-D I niepotrzebnie nerki będziesz obciążał, na masę ważniejsze są węglowodany i zdrowe tłuszcze(oliwa, olej lniany, ryby, orzechy włoskie).
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2016-01-03, 15:43   

Different napisa³/a:

Nie przekraczaj 2g białka na dzień


Nie skomentujÄ™ tego :-D
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

Different  

Pogromca postów



Wiek: 28

Do³±czy³: 31 Pa¼ 2012

   

Wys³any: 2016-01-03, 15:44   

Straho napisa³/a:

Different napisa³/a:

Nie przekraczaj 2g białka na dzień


Nie skomentujÄ™ tego :-D



Skoro wiesz lepiej od ekspertów(nie ja, ja tylko posyłam dalej ich wiedzę), to proszę bardzo :-D

Dodaj, że ćwiczysz jeszcze na atlasach zamiast na wolnych ciężarach i wiem jakim jesteś typem "kulturysty" ;)


"Jedz co chcesz wyglądaj jak chcesz" działa tylko u tych oszustów z WK - te pedały na "soku"


Straho napisa³/a:

¦mieci nie jadam.



Uwierz mi, że jadasz, ale nie tak złe jak w MC/KFC - kwestia wyboru mniejszego zła, bo obecnie ¯ADNE jedzenie nie jest zdrowe, warzywa/owoce psikane, kurczaki na sterydach, ryby długowieczne mają w sobie rtęć i zbierają sam syf wód(wody są zanieczyszczone przez naszą działalność) - sami jesteśmy sobie winni, zdechniemy :-D
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 32

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2016-01-03, 16:57   

2g białka na dzień? xD
ale na każdy kilogram ciała.
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

Different  

Pogromca postów



Wiek: 28

Do³±czy³: 31 Pa¼ 2012

   

Wys³any: 2016-01-03, 16:59   

No oto mi chodziło, on zrozumiał, bo siedzi w tym ;)

1.5-2.2 g białka /kg masy ciała
4-6g WW/kg
1-2 T/kg

Oczywiście tłuszczy można nawet więcej, i rzecz jasna z źródeł o któych pisałem wyżej, a nie z margaryny czy masła :mrgreen:


http://www.herk.pl/progra...nie-kalorie.php - polecam


Poza tym liczy się JAKO¦Æ jedzenia, a nie ILO¦Æ. Jedząc nawet mało a wpierdzielając biały chleb i ziemniaki to wątpie żeby efekty w odchudzaniu były tak dobre jak przy brązowym(białym) ryżu i chlebie żytnim razowym.
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2016-01-03, 18:23   

Different napisa³/a:

1.5-2.2 g białka /kg masy ciała


Od razu tak nie mogłeś?
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

Vic98  

Wymiatacz


Do³±czy³: 08 Wrz 2015

   

Wys³any: 2016-01-03, 19:02   

¯e liczy się jakość jedzenia a nie ilość to się zgadzam. W niektórych podrzędnych knajpach filozofia jest dokładnie odwrotna, czytaj rzucą ci na talerz jak dla świni i myślą że ok. Ale wracając do tematu - nie znam sumy jaką wydaję na jedzenie, bo właściwie nigdy mnie to nie interesowało, ale skoro już mam okazję by policzyć orientacyjnie ile mniej więcej wychodzi to czemu nie.
W dniach roboczych, kiedy chodzę do szkoły, proces mojego żywienia odbywa się w stałym trybie - obiady codziennie jadam w restauracji, nie zawsze tej samej, ale w mniej więcej podobnych sobie standardem. Tak jak rano, kiedy wybieram się do szkoły tak i wówczas kiedy kończę lekcje podstawiony samochód już czeka by zabrać mnie na obiad. Jak wiele innych aspektów mojego życia, tak i ten odbywa się ściśle zgodnie z planem, więc nie mam większego wpływu na to ile wydaję, mam co prawda 'swoje' pieniądze, ale te które idą na podstawowe cykliczne czynności czyt. jedzenie są opłacane w całości z karty mojego taty.
W miesiącu jem około 20 razy, za każdym razem do kosztów tego należy wliczyć transport i sam produkt, łącznie warte w granicach 40/200zł - różnice wynikają z tego gdzie dokładnie pojadę tego dnia i jakie danie wybiorę, rekordy na pewno leciały kiedy zabierałem ze sobą kogoś do towarzystwa. Więc łatwo obliczyć że sam na jedzenie wydaję w granicach 2000zł. No tak, ale jak to jest ze śniadaniami i kolacjami... tutaj mogę tylko zgadywać, bo towaru dla całej rodziny nie kupuję ja sam. Szczerze trudno mi nawet zgadnąć, nie jem aż tak dużo, więc może 15zł na dzień, to by było 450zł. Ile wydają pozostali członkowie mojej rodziny, nie mam pojęcia. Mama jada co chce i kiedy chce, tak samo tata, czasem biorą na dowóz. Wydatki na jedzenie są jednak przypuszczalnie dosyć małą częścią całości wydatków mojego gospodarstwa domowego, które biły już niechlubne rekordy i oszczędzę sobie rzucanie kwotami, z uwagi że są zupełnie niemiarodajne.
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 32

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2016-01-03, 19:30   

Straho napisa³/a:

Different napisał/a:
1.5-2.2 g białka /kg masy ciała

Od razu tak nie mogłeś?


hahaha, NO WIDZISZ Difie?!;p
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

Different  

Pogromca postów



Wiek: 28

Do³±czy³: 31 Pa¼ 2012

   

Wys³any: 2016-01-03, 19:37   

metalmummy napisa³/a:

Straho napisa³/a:

Different napisał/a:
1.5-2.2 g białka /kg masy ciała

Od razu tak nie mogłeś?


hahaha, NO WIDZISZ Difie?!;p



Myślałem,że jest na tyle bystry, że zaczai o co mi chodzi, w końcu siedzi w tym "sporcie" :oczami:
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2016-01-03, 19:38   

Different napisa³/a:

warzywa/owoce psikane, kurczaki na sterydach


Uwierz, że wiem co jem. Warzywa mam swoje. Kurczaka może i kupuję, ale jeśli chodzi o inny rodzaj mięsa to mam swoją hodowlę królików konkretnie pod ubój. Jest ich dużo, ale nie marnuje się bo jak wiem, że ktoś jest biedniejszy i wiem, że nie jest alkoholikiem to zawsze mu zawożę jednego czy dwa króliki, niech ma.
Nie, nie jestem rolnikiem, mam po prostu warunki żeby mieć swoje warzywa i mięso na własny użytek.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

Different  

Pogromca postów



Wiek: 28

Do³±czy³: 31 Pa¼ 2012

   

Wys³any: 2016-01-03, 19:39   

Straho napisa³/a:

Warzywa mam swoje.



Masz szklarniÄ™? Zazdro :/

Ja mam warzywa tylko wiosna-lato-jesień, owoce także.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com