Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

zhiqiang  

Mega wymiatacz


Wiek: 28

Do³±czy³: 26 Wrz 2011

   

Wys³any: 2012-07-03, 12:59   Impreza - alkohol

Witajcie, będę organizował imprezę na ok 60 osób i teraz pytanie jakie alkohol kupić, bo nie wiem? Raczej każdego z osoba nie będę pytał, bo to by było bez sensu każdy chciałby co innego. Każdy składa się po 20 zł, więc 1200zł chcę przeznaczyć na wódki, piwa, soki. Po ile każdego z nich kupić i gdzie ten alkohol kupić żeby nie było to podejrzane jakieś, bo jednak gdybym poszedł do monopolowego i powiedział "20 butelek wódki, 120 piw, 50 soków" było by trochę dziwne.


Myślałem właśnie nad taką opcją jak już pisałem, że kupuję 15-20 butelek wódki, 80-120 piw, a za resztę "popite" i tu właśnie mam dylemat, bo nie wiem jaką wódkę kupić, która jest zarazem "dobra", ale i tania najlepiej 0.5 bądź 0.7. Mógłby się ktoś wypowiedzieć :P?
 

Michael Cera  

Pogromca postów

angielski lord



Do³±czy³: 30 Gru 2010

   

Wys³any: 2012-07-03, 13:15   

zhiqiang napisa³/a:

gdybym poszedł do monopolowego i powiedział "20 butelek wódki, 120 piw, 50 soków"


Z czym do ludzi. Nawet jednego Redd'sa nie kupisz bez dowodu, a Ty z takimi zamiarami się wybierasz. Skoro organizujesz imprezę, to po co trudzisz się alkoholem? Nie lepiej ustalić zasadę "wszystko wedle upodobania"? Nie każdy lubi wódkę, albo piwo. Koło się zamyka. Znajdź starszego frajera, co by mieć czym upić koleżanki, inaczej nie zamoczysz tej nocy.
_________________
"Pamiętaj, aby codziennie brać swoje piguły.. to znaczy witaminy."
 

zhiqiang  

Mega wymiatacz


Wiek: 28

Do³±czy³: 26 Wrz 2011

   

Wys³any: 2012-07-03, 13:19   

Michael Cera napisa³/a:

zhiqiang napisa³/a:

gdybym poszedł do monopolowego i powiedział "20 butelek wódki, 120 piw, 50 soków"


Z czym do ludzi. Nawet jednego Redd'sa nie kupisz bez dowodu, a Ty z takimi zamiarami się wybierasz. Skoro organizujesz imprezę, to po co trudzisz się alkoholem? Nie lepiej ustalić zasadę "wszystko wedle upodobania"? Nie każdy lubi wódkę, albo piwo. Koło się zamyka. Znajdź starszego frajera, co by mieć czym upić koleżanki, inaczej nie zamoczysz tej nocy.



Spokojnie mój kolega zawsze kupuje alkohol na dowód, lecz nie wiem czy aż tyle mu sprzedadzą, więc?

Jak im powiem "przynoście co chcecie" to wyjdzie jak ostatnio, przyniesie każdy np. po 4 paku, a potem będą żłopać innych alkohol i braknie :P
 

fear  

Hiper wymiatacz

Póki co nauka.



ImiÄ™: Aleksandra.

Wiek: 27

Do³±czy³a: 03 Lut 2012

   

Wys³any: 2012-07-03, 13:22   

Osobiście jak już muszę wódkę to Bols lub Finlandia. I jak smakowa Finlandia to nie mieszaj smaków.. Bo duże szanse, że zwracać będą. Piwo jest spoko i to na nie bym postawiła. ;-) Najlepiej te nie z puszki. Co do marki każdy lubi co innego, moi znajomi często Tatrę piją, bo droga nie jest i smaczna w miarę. Osobiście Warkę lubię. Specjala nie lubię. Jak dziewczyny będą to one mogą chcieć smakowe piwo. Zapytaj się ich wcześniej co by chciały. Możesz kupić asortyment w kilku sklepach, mniejszy przypał. Na popite to najbardziej lubię soczki, chociaż chłopacy to i energetycznymi drinkami popijają. Co do cen to nie jestem zorientowana, bo się pytam znajomych po ile jest to co chcę i tyle. ^^ Papierosy każdy swoje zapewne będzie miał..

[ Dodano: 2012-07-03, 13:23 ]

Michael Cera napisa³/a:

. Znajdź starszego frajera, co by mieć czym upić koleżanki, inaczej nie zamoczysz tej nocy.


-.-' zamaczać to sobie w tej wódce może.

[ Dodano: 2012-07-03, 13:24 ]

zhiqiang napisa³/a:

okojnie mój kolega zawsze kupuje alkohol na dowód, lecz nie wiem czy aż tyle mu sprzedadzą, więc?


jak ma dowód to jaki problem ? dorośli kupują ile chcą.
_________________
Krzyczysz, że chowam się przed tobą i jestem skryty
Lub chcąc być blisko ze mną solidarnie milczysz
Kochając i się złoszcząc znosisz to cierpliwie
Ja też cię bardzo kocham, tylko trochę autystycznie
 

zhiqiang  

Mega wymiatacz


Wiek: 28

Do³±czy³: 26 Wrz 2011

   

Wys³any: 2012-07-03, 13:30   

fear napisa³/a:

Osobiście jak już muszę wódkę to Bols lub Finlandia. I jak smakowa Finlandia to nie mieszaj smaków.. Bo duże szanse, że zwracać będą. Piwo jest spoko i to na nie bym postawiła. ;-) Najlepiej te nie z puszki. Co do marki każdy lubi co innego, moi znajomi często Tatrę piją, bo droga nie jest i smaczna w miarę. Osobiście Warkę lubię. Specjala nie lubię. Jak dziewczyny będą to one mogą chcieć smakowe piwo. Zapytaj się ich wcześniej co by chciały. Możesz kupić asortyment w kilku sklepach, mniejszy przypał. Na popite to najbardziej lubię soczki, chociaż chłopacy to i energetycznymi drinkami popijają. Co do cen to nie jestem zorientowana, bo się pytam znajomych po ile jest to co chcę i tyle. ^^ Papierosy każdy swoje zapewne będzie miał..

[ Dodano: 2012-07-03, 13:23 ]

Michael Cera napisa³/a:

. Znajdź starszego frajera, co by mieć czym upić koleżanki, inaczej nie zamoczysz tej nocy.


-.-' zamaczać to sobie w tej wódce może.

[ Dodano: 2012-07-03, 13:24 ]

zhiqiang napisa³/a:

okojnie mój kolega zawsze kupuje alkohol na dowód, lecz nie wiem czy aż tyle mu sprzedadzą, więc?


jak ma dowód to jaki problem ? dorośli kupują ile chcą.



Dorośli, on jest w moim wieku, a dowód ma, bo "ma" :>

Co do tego zamoczania, to ja nie chce moczyć. Tylko dobrze się bawić :)
 

fear  

Hiper wymiatacz

Póki co nauka.



ImiÄ™: Aleksandra.

Wiek: 27

Do³±czy³a: 03 Lut 2012

   

Wys³any: 2012-07-03, 13:33   

A to trochÄ™ kiepsko. :-/
Najlepiej znaleźć kogoś pełnoletniego.. albo kupować w kilku sklepach wszystko.
Może pojechać gdzieś do innej miejscowości ? Tam gdzie nie znają ? Ale wtedy auto trzeba mieć. A z zamaczaniem to są dziewczyny co tylko na to czekają i potem, że był gwałt lub na dziecko naciągają chłopaka. Albo grożą, że komuś powiedzą..
_________________
Krzyczysz, że chowam się przed tobą i jestem skryty
Lub chcąc być blisko ze mną solidarnie milczysz
Kochając i się złoszcząc znosisz to cierpliwie
Ja też cię bardzo kocham, tylko trochę autystycznie
 

nuneczek10  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Tomek

Wiek: 30

Do³±czy³: 23 Lut 2010

Sk±d: Lublin

   

Wys³any: 2012-07-03, 13:38   

Jak kupujesz 20 butelek wódki to kup 10 polówek Krupnika (tania a dobra wódka ok. 20zł), i 10butelek jakiejś innej np. Soplica, Stock. Finlandia - wódka najlepsza jaka może być, ale też cena 35zł za połówkę przy porównaniu średniej wódki 20zł to się nie opłaca. Osobiście odradzam Bolsa, rocznik(1906) i krajową z biedronki :-D Jeszcze możesz kupić najzwyczajnieszą żołądkową.

A co do piwa. Myśle, ze 100 piwek starczy, czyli 5 kratek. Kup po 2kratki np. Warki i Harnasia. (Bo Perły to pewnie u ciebie nie ma? Jak jest to bierz Perłe, tylko nie export..) I weź kratka piwa smakowego dla dziewczyn, Redsa czy Warke Radler.
 

Asasello  

Wymiatacz

Asasello



Wiek: 30

Do³±czy³: 15 Cze 2012

   

Wys³any: 2012-07-03, 15:00   

Słyszałeś o czymś takim jak hurtownia ?
 

TQIT  

VIP


Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2012-07-03, 15:06   

nuneczek10 napisa³/a:

Jak kupujesz 20 butelek wódki to kup 10 polówek Krupnika (tania a dobra wódka ok. 20zł), i 10butelek jakiejś innej np. Soplica, Stock. Finlandia - wódka najlepsza jaka może być, ale też cena 35zł za połówkę przy porównaniu średniej wódki 20zł to się nie opłaca. Osobiście odradzam Bolsa, rocznik(1906) i krajową z biedronki Jeszcze możesz kupić najzwyczajnieszą żołądkową.


Krupnik dobry fakt faktem, Sobieski to samo, Smirnoff cierpki, Stock to samo, Bols również, Finlandia dobra, ale droga jak cholera. ¯ołądkową można kupić jedynie chyba do przemywania ran, do picia się nie nadaje.
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

miniX  

Pogromca postów

Emerytowany Dj



ImiÄ™: miniX

Wiek: 36

Do³±czy³: 20 Lis 2009

Sk±d: Wroclaw/Toronto

   

Wys³any: 2012-07-03, 19:39   

http://prawo.legeo.pl/pra...-alkoholizmowi/ - rozdział 3
Więc pozostaje tylko piccolo truskawkowy bądź brzoskwiniowy :)
_________________
Kliknij se ---> https://www.facebook.com/XDemonWroclaw/?fref=ts
 

zhiqiang  

Mega wymiatacz


Wiek: 28

Do³±czy³: 26 Wrz 2011

   

Wys³any: 2012-07-03, 19:54   

miniX napisa³/a:

http://prawo.legeo.pl/prawo/ustawa-z-dnia-26-pazdziernika-1982-r-o-wychowaniu-w-trzezwosci-i-przeciwdzialaniu-alkoholizmowi/ - rozdział 3
Więc pozostaje tylko piccolo truskawkowy bądź brzoskwiniowy :)




No pewnie, przecież o tym pisze, że będziemy pili tylko soki jabłkowe z Tymbarka i mocne piccolo brzoskwiniowe :)
 

Michael Cera  

Pogromca postów

angielski lord



Do³±czy³: 30 Gru 2010

   

Wys³any: 2012-07-03, 20:28   

fear napisa³/a:

Michael Cera napisa³/a:

. Znajdź starszego frajera, co by mieć czym upić koleżanki, inaczej nie zamoczysz tej nocy.


-.-' zamaczać to sobie w tej wódce może.


¯artowałem, bejb.
_________________
"Pamiętaj, aby codziennie brać swoje piguły.. to znaczy witaminy."
 

notserious  

Wymiatacz



ImiÄ™: Jagoda

Wiek: 32

Do³±czy³a: 04 Lip 2012

Sk±d: z miasta

   

Wys³any: 2012-07-04, 20:37   

w tym wieku moi koledzy to się wszystko pili... -.- nie ważne czy karmi, czy redds czy wódka, ważne, ze alkohol.

a tak btw. w tym wieku jest większe prawdopodobieństwo upicia się i nieszczęśliwych wypadków.
_________________
Tak! Jestem kobietÄ…!
 

fear  

Hiper wymiatacz

Póki co nauka.



ImiÄ™: Aleksandra.

Wiek: 27

Do³±czy³a: 03 Lut 2012

   

Wys³any: 2012-07-05, 20:48   

Michael Cera napisa³/a:

¯artowałem, bejb.


Sarkazm na salonach widzę.. Już myślałam, że wpadłeś w ręce degeneratów armii JP na 100%... :hyhy:
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com