Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj si!

Zapomniae hasa?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo

anastacia  

User

Anastacia



Imię: Anastazja

Wiek: 31

Doczya: 06 Sty 2011

   

Wysany: 2011-01-06, 17:47   

Ludzie ograniczeni nie mający o czymś pojęcia nazywają coś głupim albo nienormalnym .
Tak już jest
Pryzpomnijcie sobie czasy chociażby podstawówki kiedy nie rozumieliście zadania z matematyki . Co wtedy mówiliście swoim mamusiom ?
Oczywiste :
Mamo ta matematyka jest głupia ! A pani nawet tłumaczyć nie potrafi ! Nie lubie tego !

[ Dodano: 2011-01-06, 17:52 ]

Isair napisa/a:

Ja osobiście uważam, że:
1. Ludzie zachowują się jak dzieci. Wstydliwie
2. Wpływ duży ma hipokryzja. Nie wnikam co kto robi w łóżku, ale mam wrażenie, ze spora grupa osób może się bać reakcji społeczeństwa na to jakie ma zachcianki i dlatego samemu przybiera się pozę oburzonego.
3. Sex nadal jest tematem zakazanym. Niby sexu pełno w około w reklamie w tv, ale ludzie nadal nie umieją się do tego odnieść.



Możliwe że seks jest tematem zakazanym , ludzie nie potrafią o tym rozmawiać ale to też sprawa naszego języka . Jak potocznie można nazwać nasze miejsca intymne ?
Albo naukowo - tj . penis , pochwa - co raczej ciężko przechodzi przez gardła
Albo wulgarnie - nie bd przytaczać każdy wie o co chodzi - no nie jest miłym sposobem mówienia
Albo jak tłumaczymy coś dzieciom - pisia , siusiak (?) - to już w ogóle jest dla mnie nie do pojecia

Ludzie nie wiedzą jak nazwać rzeczy bo jest to dla nich wstydliwe . Może i tu jest problem ?
_________________
¦liweczka w diabelskim kompocie
 

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 30

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2011-01-06, 17:58   

anastacia napisa/a:

penis


Może jak krasnoludy w ¦wiecie Dysku- stukacz? :mrgreen:

anastacia napisa/a:

Ludzie nie wiedzą jak nazwać rzeczy bo jest to dla nich wstydliwe . Może i tu jest problem ?


Gdyby chcieli, najpewniej byliby w stanie pomijać pewne słowa- na tym polega tworzenie dwuznacznych wypowiedzi.
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

Einmana  

Pogromca postów


Wiek: 33

Doczya: 12 Pa 2010

   

Wysany: 2011-01-06, 18:20   

Cytat:

Albo naukowo - tj . penis , pochwa - co raczej ciężko przechodzi przez gardła


No raczej ciężko było by przełknąć. :mrgreen:
A tak serio... nie jest jakoś kosmicznie ciężko mówić penis, pochwa. To zależy tylko od naszego otwarcia na te tematy.

Cytat:

Jak potocznie można nazwać nasze miejsca intymne ?


Od razu potocznie. Wystarczy sięgnąć do pierwszej lepszej Kamasutry i można znaleźć całkiem zgrabne określenia:
żeńskie przyrodzenie - joni
męskie przyrodzenie - lingam
 

Xander

Wymiatacz


Doczy: 06 Sty 2009

   

Wysany: 2011-01-07, 00:49   

No właśnie, odpowiednich określeń co do sfery seksualnej brakuje i to bardzo. I to jest sygnalizowane (patrząc po literaturze) przez psychologów i seksuologów od co najmniej dziesięcioleci. Ale nikt nie ma monopolu na modyfikację języka, pewne zmiany muszą zachodzić latami i w dodatku być samoistne. Ciekaw jestem jak to wygląda w innych językach. Bo u nas rzeczywiście, chociażby słysząc lub czytając niektóre rozmowy o seksie, to aż chce się parsknąć śmiechem z czystej groteskowości - bo albo przypominają dialog o fizyce kwantowej, albo gadkę spod budki z piwem. A unikanie "tych określeń" w ogóle to już zupełnie daje wrażenie zawstydzenia tematem. Między innymi dlatego tak trudno np. o solidne lekcje edukacji seksualnej - wielu nauczycieli nie wie nie tyle co mówić, ale nawet jak mówić.
 

ohohohohihihih  

User


Doczy: 27 Pa 2011

   

Wysany: 2011-10-27, 19:53   

Zgadzam się z większością powyższych wypowiedzi - Polska jest strasznie zacofany kraj. Muszę przyznać, że jestem podofilem, a przez wiele osób jest to źle odbierane. Strasznie mnie to podnieca. Zresztą wiele osób, które po takim stwierdzeniu obrzucają mnie błotem pewnie też to podnieca, na pewno tak jest.
 

MrDj  

Mega wymiatacz



Imię: Paweł

Wiek: 32

Doczy: 26 Lut 2010

   

Wysany: 2011-10-27, 20:06   

ohohohohihihih napisa/a:

Muszę przyznać, że jestem podofilem, a przez wiele osób jest to źle odbierane.



Pedofilem pedobearem? Właśnie dla takich jak Ty teraz otwierają specjalnie zakłady :-)

I lepiej uważaj z takimi wypowiedziami, bo odpowiednie służby kontrolują sieć pod tym względem (a radzi Ci dobrze poinformowana w temacie osoba).
_________________

 

ohohohohihihih  

User


Doczy: 27 Pa 2011

   

Wysany: 2011-10-27, 20:08   

podofilem
 

normalny  

Stały User


Imię: Piotrek

Wiek: 29

Doczy: 12 Gru 2010

   

Wysany: 2011-10-27, 20:11   

seks seksem ; ) wiadomo temat dla niektórych trudny, lecz myślę że to zależy od osoby i własnego podejścia do tego tematu ; ) inne zdanie ma młodzież na ten tamet, a inne ludzie dorośli ; ) wiadomo ; )
a jeśli chodzi o ostatnie wypowiedzi to te zakłady dla takich to niegłupi pomysł, ale od razu powinni im jajca odcinać czy coś, nienawidzę pedofilów :[
 

Ostia  

VIP


Doczya: 02 Lut 2009

   

Wysany: 2011-10-27, 22:08   

normalny napisa/a:

nienawidzę pedofilów :[

MrDj napisa/a:

Pedofilem pedobearem? Właśnie dla takich jak Ty teraz otwierają specjalnie zakłady :-)



PO-DO-FI-LEM.
Czyli po prostu fetyszysta stóp.
 

mcmark  

User


Imię: mcmark

Wiek: 42

Doczy: 16 Cze 2012

   

Wysany: 2012-06-16, 06:26   

Placebowa napisa/a:

Bo żyjemy w kraju ludzi konserwatywnych i ograniczonych, którzy w dodatku pragną ingerować w sprawy łóżkowe innych, pouczać ich, nie mając nawet szerszego pojęcia o seksie. Największy wpływ na ten obyczajowy celibat ma, rzecz jasna, groteskowe gloryfikowanie dziewictwa przez Kościół.


Dziewictwa jak dziewictwa ale antykoncepcji i aborcji. Z jakiej racji ta wiara która w imie boga wymordowała miliony czy też dziesiątki milionów "innowierców" nigdy za to nie przepraszając nakazuje kobietom rodzić dzieci i zabrania antykoncepcji/aborcji? Później sesacja w TV że jakaś baba noworodki w beczkach po kapuście "kisiła".Noworodki na śmietnikach. A kościół jak tak "zabrania" to niech wychowuje te dzieci albo łoży na ich utrzymanie do 21 roku życia.
Na szczęście nie mieszkam w PL i dopiero po opuszczeniu naszego kraju dostrzegłem jak zacofani jesteśmy - jakie mamy narzucone "normy społeczne", "bo nie wypada" "bo to grzech" ---> nie odpowiada mi to.
Ktoś lubi palec w tyłku a inny jak jego laska zakłada fiuta na szelkach i wali go w tyłek - jak dla mnie i to chore i to drugie też ale jak się do tego nie zmuszają pod groźbą śmierci i nie "lezą z tym" w oczy to mi to nie przeszkadza.
_________________
Lubie seks.
Oral, anal, piss.
 

DeSade  

Pogromca postów



Doczya: 20 Lip 2011

   

Wysany: 2017-08-06, 20:30   

Taka prawda. W ostatnim czasie dowiedziałam się wielu interesujących rzeczy. Miedzy innymi o kobietach.
Bo ja to jestem ciekawa,i w zasadzie spróbowałabym niemal wszystkiego, począwszy od orgazmu analnego, na elektrostymulacji skończywszy. Znaczy już spróbowałam, ale chcę spróbować więcej.
A dlaczego się tak dzieje? Podejrzewam, że główny czynnik tkwi w niewiedzy.
10 rodzajów orgazmów, z czego znany jest tylko jeden, i te inne nieciekawe sprawy.
Trzeba sobie znaleźć jakiegoś zorientowanego faceta w tych kwestiach albo kobietę, istną kurtyzanę tortury miłości ,i eksperymentować, a nie trafia się na jakiegoś Janusza, i tyle całej frajdy. Dzieci, rodzina, seks raz w miesiącu.
Blahh.
_________________
W miękkim futrze kota
 

altairsek  

Wymiatacz



Imię: Kamil

Wiek: 28

Doczy: 20 Kwi 2012

   

Wysany: 2017-08-07, 12:06   

Zawsze się dziwię czemu ludzie boją się rozmawiać o seksie, przecież gdyby nie było seksu nie było by nas! Prosta matematyka. A to że ktoś lubi tak a inni tak to tematy naturalne wynikające z zainteresowania światem oraz nowymi doznaniami.
 

Forum modzieowe e-Mlodzi.com