Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj si!

Zapomniae hasa?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo

cichychlopak  

User


Wiek: 24

Doczy: 12 Gru 2014

   

Wysany: 2015-02-14, 13:34   Jaka fryzura

Jaką polecacie fryzurę dla chłopaka 15-letniego? Byłbym wdzięczny by wysłano zdjęcia. Najlepiej jakaś dojrzalsza ;)
 

thenikt1  

Stały User

XD



Wiek: 26

Doczy: 26 Gru 2014

   

Wysany: 2015-02-14, 15:06   

Zależy jaką masz twarz, bo nie wszystkie będą Ci pasować. I wyjaśnij co masz na myśli mówiąc "dojrzalsza", bo nie bardzo rozumiem :-)
_________________
lubie sikać
 

Different  

Pogromca postów



Wiek: 28

Doczy: 31 Pa 2012

   

Wysany: 2015-02-14, 17:20   

Poproś Panią fryzjerkę aby ścieła Ci boki maszynką na 3-5 mm, a góre lekko przycięła i ułożyła na bok z przedziałkiem bądź postawiła na żelu/gumie/brylantynie - takie fryzura są teraz na topie co drugi facet na ulicy ma takiego fryza :D



lub

 

Suarez

User


Doczy: 15 Lis 2014

   

Wysany: 2015-02-14, 17:35   

Dla mnie osoby w takich fryzurach trochę ciotowato wyglądają.
 

Different  

Pogromca postów



Wiek: 28

Doczy: 31 Pa 2012

   

Wysany: 2015-02-14, 17:42   

Dla mnie faceci, którym włosy zakrywają uszy i czoło, ale gusta są różne :v

No i Ci po "chemioterapii" :mrgreen:
 

Egoistka  

Mega wymiatacz



Imię: Agnieszka

Wiek: 29

Doczya: 01 Lis 2014

   

Wysany: 2015-02-14, 18:26   Re: Jaka fryzura

cichychlopak napisa/a:

Jaką polecacie fryzurę dla chłopaka 15-letniego? Byłbym wdzięczny by wysłano zdjęcia. Najlepiej jakaś dojrzalsza ;)



Lepiej by było gdyby fryzjer Ci dobrał fryzurę do Twojej twarzy niż gdybyś obciął się tak jak Ci na forum podpowiedzą.
Different ma rację, taka fryzura którą wrzucił jest okropnie modna ostatnio. W moim rodzinnym mieście w grudniu zaczęła karierę nowa fryzjerka, która stwierdziła że mężczyźni w mieście są ścięci tak samo - po czym sama zaczęła wszystkich Panów ścinać tak jak na zdjęciach Diffa. Więc tak jak mówię, lepiej by Ci indywidualnie fryzjer dobrał fryz.
 

Alternatywny  

Mega wymiatacz



Wiek: 28

Doczy: 21 Lut 2013

   

Wysany: 2015-02-14, 18:50   

Different napisa/a:

Poproś Panią fryzjerkę aby ścieła Ci boki maszynką na 3-5 mm, a góre lekko przycięła i ułożyła na bok z przedziałkiem bądź postawiła na żelu/gumie/brylantynie - takie fryzura są teraz na topie co drugi facet na ulicy ma takiego fryza :D


Proponowalbym raczej przejsc sie ze zdjeciem oczekiwanej fryzury do, choc troche powaznego, salonu fryzjerskiego. Mam podstawy sadzic, ze pani "fryzjerka" tuz za rogiem spier**** taka fryzure, bo ona wie jaka bedzie dla tej osoby najodpowiedniejsza i koniec. A po scieciu bedziesz jedynie mogl zaklnac pod nosem, ze jest nie tak jak chciales ;)
Dodatkowo jak bedziesz mial mozliwosc to wybierz jakiegos "pedalka" ;)

Ktokolwiek jeszcze uzywa zelu/gumy/brylantyny? Sa o wiele lepsze produkty takie jak: pasta/clay/pomada.

Egoistka napisa/a:

Lepiej by było gdyby fryzjer Ci dobrał fryzurę do Twojej twarzy niż gdybyś obciął się tak jak Ci na forum podpowiedzą.


Ale to co podpowiedza na forum chyba pozniej moze zestawic z ksztaltem swojej twarzy i zdecydowac czy mu bedzie w takiej fryzurze spoko czy nie. To tylko porada, ktorej nie musi bez zastanawiania sie zrealizowac.

Egoistka napisa/a:

Different ma rację, taka fryzura którą wrzucił jest okropnie modna ostatnio.


No, ale co jest w tym zlego? Skoro taka fryzura wyglada dobrze to dlaczego ktos na sile ma obcinac sie inaczej?

Egoistka napisa/a:

Więc tak jak mówię, lepiej by Ci indywidualnie fryzjer dobrał fryz.


Jeszczu mu fryzjer dobierz irokeza, ja bym nie ryzykowal.
_________________
wygrywam zycie, nie pytaj jak leci
 

fear  

Hiper wymiatacz

Póki co nauka.



Imię: Aleksandra.

Wiek: 27

Doczya: 03 Lut 2012

   

Wysany: 2015-02-14, 19:10   

_________________
Krzyczysz, że chowam się przed tobą i jestem skryty
Lub chcąc być blisko ze mną solidarnie milczysz
Kochając i się złoszcząc znosisz to cierpliwie
Ja też cię bardzo kocham, tylko trochę autystycznie
 

Lady Virgin  

Moderator



Wiek: 28

Doczya: 19 Cze 2012

   

Wysany: 2015-02-14, 20:14   






+ propozycja na avku Straho :hyhy:
_________________
There are no unlockable doors
There are no unwinnable wars
There are no unrightable wrongs
Or unsingable songs
 

Adiyoshi

User


Doczy: 05 Mar 2015

   

Wysany: 2015-03-05, 22:21   

zawsze mozesz zagadac do fryzjera, on najlepiej oceni w jakiej ci bedzie pasowalo
 

Prudnik9  

User



Doczy: 03 Lut 2015

Skd: S³upsk

   

Wysany: 2015-03-05, 22:59   

Different napisa/a:

Poproś Panią fryzjerkę aby ścieła Ci boki maszynką na 3-5 mm, a góre lekko przycięła i ułożyła na bok z przedziałkiem bądź postawiła na żelu/gumie/brylantynie - takie fryzura są teraz na topie co drugi facet na ulicy ma takiego fryza :D

Obrazek

Bardzo fajne fryzury :)
lub

Obrazek

_________________
I just wanna live
 

VGA  

User



Doczy: 05 Wrz 2014

   

Wysany: 2016-01-16, 02:17   

Podpinam się, aby nie tworzyć nowego tematu. Gdzie na Podkarpaciu znajdę fryzjera, który zna się na modzie, dobierze odpowiednią fryzurę do twarzy i nie zepsuje jej? Dotychczas chodziłem do salonu na osiedlu. Strzygł mnie maszynką 2 cm, a na górze nieco dłużej. Jest łatwa w utrzymaniu (wystarczy ręcznik po umyciu), ale mało atrakcyjna i po 2 miesiącach nie panuję nad nią. Chcę coś zmienić. Niestety nie znam się. Mam rzadkie włosy i nie wszystko da się wymodzić. Najlepiej, aby fryzjer ocenił i coś zaproponował. Chcę fryzurę łatwą w utrzymaniu, podobną jak teraz, ale bardziej profesjonalnie. Jak mam mu to wytłumaczyć? Zazwyczaj jest tak, że wykonawca widzi dzieło inaczej niż klient. Jak taka wizyta będzie wyglądać? Wybór fryzury z katalogu? Słabo. Opis? Będzie zbyt przesiąknięty przyzwyczajeniami, czyli starym sposobem strzyżenia.

U mnie zmiany są konieczne, gdyż mam ochotę częściej brać udział w wydarzeniach publicznych, poznać dziewczynę (w końcu przydałoby się), a taka zmiana pozytywnie wpłynie na wizerunek.
 

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 30

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2016-01-16, 18:38   

VGA napisa/a:

Strzygł mnie maszynką 2 cm, a na górze nieco dłużej. Jest łatwa w utrzymaniu (wystarczy ręcznik po umyciu), ale mało atrakcyjna i po 2 miesiącach nie panuję nad nią. Chcę coś zmienić. Niestety nie znam się. Mam rzadkie włosy i nie wszystko da się wymodzić.


Sam sobie nieświadomie odpowiedziałeś na pytanie. Dwa miesiące to dużo czasu. Ja mam odwrotną sytuację- włosy gęste, ale też bardzo, bardzo sztywne. Rosną na tyle szybko, że fryzjer nie może się nadziwić tempem. Dlatego odwiedzam go raz w miesiącu.
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

Arameska  

User



Imię: Anna

Wiek: 29

Doczya: 17 Lut 2016

   

Wysany: 2016-02-17, 12:30   Re: Jaka fryzura

cichychlopak napisa/a:

Jaką polecacie fryzurę dla chłopaka 15-letniego? Byłbym wdzięczny by wysłano zdjęcia. Najlepiej jakaś dojrzalsza ;)



wszytsko zależy od kształtu głowy i typu włosów nie da się tak o wybrac ;)
 

VGA  

User



Doczy: 05 Wrz 2014

   

Wysany: 2016-02-27, 02:44   

Fryzjerzy są tak tajemniczy. Opinie internautów można policzyć na palcach obu dłoni. Jeśli zakład ma stronę, nie podaje e-maila, tylko nr telefonu, a oferta jest dla kobiet. Kiedy w piątek przechodzę koło galerii, wszyscy mają zadbane nowoczesne fryzury, ale nie tak skomplikowane jak w Internecie (znany piłkarz i aktor). Nie każdy fryzjer tak umie, więc skąd wiedzą, gdzie iść? Jak zdobywają opinie? Pocztą pantoflową? Pójdę w poniedziałek do poleconego w sieci i umówię wizytę, ale nie wiem, czego się spodziewać. Fryzjer w swoim katalogu może mieć trudne w utrzymaniu fryzury wciskane na siłę przez zachodnie koncerny i pozostanie dać mu wolną dłoń.

Kiedyś zależało mi na jak najkrótszych włosach ze względów praktycznych, ale taki fryz nie jest atrakcyjny. Jaką polecacie atrakcyjną fryzurę z krótkimi włosami łatwą w utrzymaniu bez potrzeby stosowania żelu?
 

Forum modzieowe e-Mlodzi.com