Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

Voice

User


Doł±czył: 16 Maj 2010

   

Wysłany: 2010-05-16, 15:00   Jaka szkoĹ‚a?

Cześć. :-)

Jestem gimnazjalistą i w tym roku muszę podjąć decyzję wyboru przyszłej szkoły
Chciałbym pójść do liceum ogólnokształcącego blisko mojego zamieszkania: Bemowo, ul. Szadkowskiego. Znacie może jakieś godne polecenia licea niedaleko tego miejsca?
Wolałbym, żeby dojazd nie zajmował więcej niż 10-15 min autobusem, lub tramwajem.
InteresujÄ™ siÄ™ jedynie klasami o profilu humanistycznym.
PrĂłg punktowy: ok. 100 pkt.
Bardzo proszÄ™ o radÄ™. :-(
 

oluus  

User


ImiÄ™: Aleksandra

Wiek: 27

Doł±czyła: 28 Cze 2010

   

Wysłany: 2010-06-28, 22:10   

Szukam jakiegoś dobrego liceum muzycznego z internatem. Gdzie bd mogla rozwijac nauke gry na instrumentach, śpiewu i normalnie sie uczyc... :-o jestem z podkarpackiego, wiec chcialabym żeby bylo gdzies w miare blisko. Znacie moze jakies w Rzeszowie lub (ostatecznie) w Warszawie.? -piszcie jak coś macie :-> :zalamany:
 

Mariqua  

Mega wymiatacz

Za duĹĽo wymagam



ImiÄ™: Autodestrukcja

Doł±czyła: 28 Gru 2009

   

Wysłany: 2010-06-29, 16:08   

Cytat:

godne polecenia licea


Cytat:

PrĂłg punktowy: ok. 100 pkt.


No niestety, ale to dwa sprzeczne warunki. Godne polecenia licea zaczynajÄ… siÄ™ od 150 pkt.
Jeżeli chcesz, żeby dojazd zajmował 10-15 min, to przychodzi mi na myśl Liceum im. Marii Pawlikowskiej - Jasnorzewskiej, ale właściwie nie wiem o nich nic, a ich strona pozostawia wiele do życzenia. Jest jeszcze Liceum im. Armii Krajowej, ale to musisz poszukać informacje w Googlach.
Na Woli (nie wiem gdzie dokładnie mieszkasz na Bemowie) mogę ci polecić Sowińskiego, wydaje mi się, że miał niski próg, ale też chyba dopiero od 120. Może znajdź lepiej technikum albo zawodówkę :niepewny:
_________________
MĂłzg jest najbardziej przecenianym z ludzkich organĂłw. - Woody Allen

Jestem wystarczająco dumna z tego, co jednak wiem, aby przyznać z całą skromnością, iż nie wiem wszystkiego
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com