Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

szostol  

Pogromca postów


Do³±czy³: 03 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-12-06, 00:44   

Cytat:

wiem, że na pewno nie będzie to żaden japoniec.



Bo?
 

księżniczka.  

Stały User



Do³±czy³a: 05 Gru 2009

   

Wys³any: 2009-12-06, 00:50   

bo sÄ… w kij awaryjne?
_________________
Babe
In
Total
Control of
Herself
 

szostol  

Pogromca postów


Do³±czy³: 03 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-12-06, 00:54   

£OT?

A skąd takie głupoty? Nowe auta wszystkie są awaryjne, za to starsze Japończyki słynną właśnie ze swojej bezawaryjności.

Edit:

Of kors mowa o autach made in Japan a nie made in UK or Turkey.
 

księżniczka.  

Stały User



Do³±czy³a: 05 Gru 2009

   

Wys³any: 2009-12-06, 00:59   

proszÄ™ CiÄ™. tojota bezawaryjna? awaryjna jak cholera.
o mazdach, nissanach nie wspominajÄ…c.;]

to, że nowe są awaryjne to jest oczywiście, bo najczęściej psuje się w nich elektronika. ;] a jak jedno wysiądzie to reszta nie ruszy, ale mam na myśli roczniki ~00 gdzie tej elektroniki wcale nie ma aż tak wiele.
_________________
Babe
In
Total
Control of
Herself
 

szostol  

Pogromca postów


Do³±czy³: 03 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-12-06, 01:20   

To ja ciebie proszę. Skąd w ogóle masz takie informacje? Poza tym z Nissana taki japoniec jak z koziej dupy trąba.
 

księżniczka.  

Stały User



Do³±czy³a: 05 Gru 2009

   

Wys³any: 2009-12-06, 10:26   

z doświadczenia moich znajomych, którym co chwile jakieś japońskie autko odmawia posłuszeństwa?
_________________
Babe
In
Total
Control of
Herself
 

Piracy  

Pogromca postów

Makaveli



ImiÄ™: M.

Wiek: 32

Do³±czy³: 12 Wrz 2009

   

Wys³any: 2009-12-06, 10:33   

księżniczka. napisa³/a:

z doświadczenia moich znajomych, którym co chwile jakieś japońskie autko odmawia posłuszeństwa?



Cóż, może. U mnie większość rodziny jeździ na japońcach i naprawdę sporadycznie coś się popsuję, ale to jest odstępstwo pół roku-półtorej roku.
 

Porcelana.  

Pogromca postów

Laura Palmer



Do³±czy³a: 13 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-12-06, 10:35   

księżniczka., straszne bzdury pleciesz. O autach japońskich od lat krąży obiegowa opinia, że są jednymi z solidniejszych. Nie są awaryjne, problem z nimi polega raczej na tym, że kiedy już coś się zepsuje, części nie należą do tanich.

Co do pierwszego "samochodowego" zakupu - ja jeździłam Oplem Corsą, i jako auto dla kobiety sprawdzało się świetnie - małe, zgrabne, łatwe do opanowania, mało pali... same plusy. :-)
_________________
Później luki w pamięci, zapatrzenia w okno -
tam mała dziewczynka w bloku naprzeciwko
uśmiecha się z żyletką pomiędzy zębami.
Myślę o jej chłodnych pocałunkach.




fire, walk with me...
 

księżniczka.  

Stały User



Do³±czy³a: 05 Gru 2009

   

Wys³any: 2009-12-06, 10:37   

Cytat:

księżniczka., straszne bzdury pleciesz. O autach japońskich od lat krąży obiegowa opinia, że są jednymi z solidniejszych. Nie są awaryjne, problem z nimi polega raczej na tym, że kiedy już coś się zepsuje, części nie należą do tanich.


kto tu bzdury plecie? ktoś kto opiera swoje zdanie na obiegowych opiniach czy ktoś kto je opiera na opiniach ludzi z bliskiego środowiska, którzy problem poznali na własnej skórze?

Cytat:

Cóż, może. U mnie większość rodziny jeździ na japońcach i naprawdę sporadycznie coś się popsuję, ale to jest odstępstwo pół roku-półtorej roku.


mamy w domu chevroleta i dwie skody, chevrolet od 2-3 lat nie miał ani jednej awarii, skoda jedna przez 5 lat miała jedną, a skoda druga przez 7 lat miała może ze dwie.

ja widzę znaczącą różnicę.
_________________
Babe
In
Total
Control of
Herself
 

Porcelana.  

Pogromca postów

Laura Palmer



Do³±czy³a: 13 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-12-06, 10:40   

księżniczka.,pod pojęciem "obiegowa opinia" kryję się zarówno to, co się słyszy, jak i to, jakie doświadczenia z samochodami mają moi znajomi. Może Cię zaskoczyłam, no ale właśnie tak jest. :-)
Chciałaś zabłysnąć wiedzą o motoryzacji - ups, nie udało się. :-)
_________________
Później luki w pamięci, zapatrzenia w okno -
tam mała dziewczynka w bloku naprzeciwko
uśmiecha się z żyletką pomiędzy zębami.
Myślę o jej chłodnych pocałunkach.




fire, walk with me...
 

Piracy  

Pogromca postów

Makaveli



ImiÄ™: M.

Wiek: 32

Do³±czy³: 12 Wrz 2009

   

Wys³any: 2009-12-06, 10:44   

księżniczka. napisa³/a:

mamy w domu chevroleta i dwie skody, chevrolet od 2-3 lat nie miał ani jednej awarii, skoda jedna przez 5 lat miała jedną, a skoda druga przez 7 lat miała może ze dwie.



Pytanie też, jak bardzo wielka była to awaria, bo w tych przypadkach sprowadzało się to tylko do uzupełniania płynów, czy wymiany pomniejszych i tanich części.
 

księżniczka.  

Stały User



Do³±czy³a: 05 Gru 2009

   

Wys³any: 2009-12-06, 10:47   

Cytat:

księżniczka.,pod pojęciem "obiegowa opinia" kryję się zarówno to, co się słyszy, jak i to, jakie doświadczenia z samochodami mają moi znajomi. Może Cię zaskoczyłam, no ale właśnie tak jest.
Chciałaś zabłysnąć wiedzą o motoryzacji - ups, nie udało się.


Nie, nie chciałam. Nie baw się w internetowego psychologa, bo Ci to zupełnie nie idzie.;)

I hm to, że Ty tak słyszałaś to Twoje zdanie jest jedyne, niepowtarzalne i inni się na pewno mylą mimo, że opierają swoje zdanie na takich samych spostrzeżeniach? cóż za dorosłe podejście!:)
_________________
Babe
In
Total
Control of
Herself
 

TQIT  

VIP


Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-12-06, 10:51   

księżniczka. napisa³/a:

kto tu bzdury plecie? ktoś kto opiera swoje zdanie na obiegowych opiniach czy ktoś kto je opiera na opiniach ludzi z bliskiego środowiska, którzy problem poznali na własnej skórze?


A "obiegowe opinie" to siÄ™ z dupy biorÄ…?
Po drugie - nawet z najlepszych fabryk wychodzÄ… kupy.
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

księżniczka.  

Stały User



Do³±czy³a: 05 Gru 2009

   

Wys³any: 2009-12-06, 11:05   

Cytat:

A "obiegowe opinie" to siÄ™ z dupy biorÄ…?


ale po co to, skoro tą kwestię już wyjaśniłam z Porcelaną?
Koniecznie chcesz wtrącić swoje 3 grosze, które nic nie wnoszą w tym momencie?:)
_________________
Babe
In
Total
Control of
Herself
 

TQIT  

VIP


Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-12-06, 11:08   

księżniczka. napisa³/a:

Koniecznie chcesz wtrącić swoje 3 grosze, które nic nie wnoszą w tym momencie?:)


Mam równie duże prawo wyrazić moje zdanie, co ty żeby wyrażać swoje.
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com