Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

angell1313

User


Doł±czył: 30 Sie 2009

   

Wysłany: 2010-05-31, 18:29   Jakie technikum :)

Koniec roku w sumie za kilka dni ;) ^^ Strasznych dnii... To zdawanie i wszystko ... Tragedia;) No ale jakoĹ› sobie poradzimy :D

Już wybrałam szkoły do których chcę się wybrać ( w końcu już najwyższy czas :)) .
Jestem pewna że chcę iść do technikum ^ Uważam, że to będzie lepszy wybór, bo nie wiem, nie jestem pewna czy pójdę na studia ( ale raczej tak, bynajmniej chciałabym )^ :)

Szkołą mojego pierwszego wyboru jest Technikum Budowlane.
Podanie daje na dwa profile
- Technik geodeta
- Technik budowlaniec

Moje pytanie jest takie ... Które z z tych technikum jest lepsze? Po, którym mam większe szanse na zdobycie pracy?

Z góry wielkie dzięki :D
 

mlody113a  

Mega wymiatacz



Imię: Bartłomiej

Wiek: 30

Doł±czył: 06 Kwi 2010

   

Wysłany: 2010-05-31, 20:05   

angell1313 napisał/a:

Technik geodeta


raczej to, a kasa też miła. Ostatnio był u nas geodeta to sobie skasował 500zł za 30 min roboty.Lepsze geodeta a potem zatrudnic sie w urzedzie panstwowym.
_________________
Seks bez miĹ‚oĹ›ci to puste doĹ›wiadczenie. Ale wĹ›rĂłd pustych doĹ›wiadczeĹ„ to jedno z najlepszych. — Woody Allen
 

nuneczek10  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Tomek

Wiek: 30

Doł±czył: 23 Lut 2010

Sk±d: Lublin

   

Wysłany: 2010-05-31, 20:17   

Wiadomo, ĹĽe technikum geodezyjne :]
Sam w nim jestem to wiem, że nie zamieniłbym go na żadne inne technikum, a na pewno nie na budowlane. :-D Tylko Moja Droga musisz pogodzić się z tym, że nie jest łatwo jak w większości technikum.. Uczyć się troszke trzeba. Wejdź na mój profil i zobacz wątek "technik-geodeta", troche tam napisałem właśnie o nauce geodezji :-) Ogólnie spoko przedmiot. Jakby co służe pomocą :]
A. No i z pracÄ… i zarobkami to podobno dobrze juĹĽ po technikum jest, a co dopiero po studiach :hyhy:
PS. MoĹĽe techikum geodezyjne w Lublinie? :-P
 

angell1313

User


Doł±czył: 30 Sie 2009

   

Wysłany: 2010-05-31, 20:48   

Dzięki za pomoc ;)

do 'nuneczek10' : Lublin? Lublin to troszkÄ™ za daleko :D :-)
 

nuneczek10  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Tomek

Wiek: 30

Doł±czył: 23 Lut 2010

Sk±d: Lublin

   

Wysłany: 2010-05-31, 21:36   

ja chodze do Lublina dlatego pytam :-D
etc. Lublin najlepsza szkoła geodezyjna w Polsce :-)
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com