Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

MichaÅ‚94  

User

adrian94


Imię: Michał Adrian

Wiek: 29

Do³±czy³: 28 Gru 2013

Sk±d: £ód¼

   

Wys³any: 2013-12-28, 13:33   Jakie znacie dobre sposoby prócz oÅ›rodków leczenia lekomani

Jakie znacie dobre sposoby prócz ośrodków leczenia lekomani ?
Jak łatwo poradzić sobie samemu nie mówiąc nikomu
czy miał ktoś z was podobne przeżycia związane z tym lekiem :-(
_________________
michal94
 

333-333-333  

Hiper wymiatacz


Wiek: 30

Do³±czy³: 09 Kwi 2012

   

Wys³any: 2013-12-28, 13:41   

tzn? Jesteś uzależniony od leków? Jakich?
 

MichaÅ‚94  

User

adrian94


Imię: Michał Adrian

Wiek: 29

Do³±czy³: 28 Gru 2013

Sk±d: £ód¼

   

Wys³any: 2013-12-28, 13:46   

chodzi mi o to że mam problem z lekami szczególnie z jednym tak jak napisałem jest to lek ACODIN który większej ilości działa jak narkotyk a szukam pomocy jak poradzić sobie samemu tak żeby nikt o tym nie wiedział bo trochę by był wstyd
_________________
michal94
 

333-333-333  

Hiper wymiatacz


Wiek: 30

Do³±czy³: 09 Kwi 2012

   

Wys³any: 2013-12-28, 13:53   

MichaÅ‚94 napisa³/a:

chodzi mi o to że mam problem z lekami szczególnie z jednym tak jak napisałem jest to lek ACODIN który większej ilości działa jak narkotyk a szukam pomocy jak poradzić sobie samemu tak żeby nikt o tym nie wiedział bo trochę by był wstyd



Też to jadłem, 35tabletek jeden raz i jakoś mi się nie spodobało. Nie rozumiem jak można być uzależnionym od takiego gówna co nie daje zbyt wielkiej przyjemności xd Możesz np zamiast acodinu zapalić sobie zioła, nie zaszkodzi Ci a może zabije ten głód co do acodinu. Sposobów leczenia nie znam, jeżeli poszedłbyś na odwyk, nafaszerowaliby Cię jakimiś psychotropowymi lekami co mogłoby Ci namieszać w głowię także nie polecam, silna wola albo zastąp czymś łagodniejszym, np ziołem, nie uzależnia.
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2013-12-28, 14:03   

333-333-333 napisa³/a:

Nie rozumiem jak można być uzależnionym od takiego gówna co nie daje zbyt wielkiej przyjemności xd

Ty wielu rzeczy nie rozumiesz.

MichaÅ‚94 napisa³/a:

Jakie znacie dobre sposoby prócz ośrodków leczenia lekomani ?

Jedynym dobrym sposobem jest silna wola. Jeśli jej nie masz... Cóż, pozostaje specjalista.
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2013-12-28, 14:08   

MichaÅ‚94 napisa³/a:

Jakie znacie dobre sposoby prócz ośrodków leczenia lekomani ?


Samemu lub w specjalistycznych ośrodku terapeutycznym. Samemu trudniej, można zawsze asekurować się sesjami psychoterapeutycznymi.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

Rhagar14  

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 07 Sty 2013

   

Wys³any: 2013-12-29, 21:41   

Cytat:

Też to jadłem, 35tabletek jeden raz i jakoś mi się nie spodobało. Nie rozumiem jak można być uzależnionym od takiego gówna co nie daje zbyt wielkiej przyjemności xd Możesz np zamiast acodinu zapalić sobie zioła, nie zaszkodzi Ci a może zabije ten głód co do acodinu.


Słaby ćpun z ciebie , jak mówisz , że zioło lepsze od acodinu :P

Powiem ci , że mój kumpel był uzależniony od acodinu brał tego po 120 tabletek , po odstawieniu dostawał nawet drgawek . Zabrali go do monaru , ponoć dalej ćpa .
 

GCPU

Stały User



Do³±czy³: 10 Lis 2010

   

Wys³any: 2014-01-16, 12:28   

Michał94 jeśli chcesz porozmawiać o swojej sprawie z zachowaniem anonimowości to zapraszam Cię do kontaktu z naszą netporadnią. Zapewniamy pełną anonimowość.
_________________
Potrzebujesz pomocy? Coś sprawia Ci trudność? Chciałbyś z kimś porozmawiać?
Napisz do nas: NETporadnia@gcpu.pl
Facebook: NETporadnia
tel. (0 58) 320 02 56
GG 8485172
Gdańskie Centrum Profilaktyki Uzależnień
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com