Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

marekek

User


Do³±czy³: 26 Gru 2012

   

Wys³any: 2012-12-26, 01:25   Jedna paczka

Siema. Mam nietypowy problem, a raczej pytanie które bardzo mnie nurtuje. W zeszlym roku paliłem 'okazyjnie' czyli mało w porównaniu do innych znajomych, ale w styczniu tego roku przestałem całkowicie. Teraz na sylwestra chciałbym sobie kupić paczkę i znów przestać- mam na tyle silną wolę że nie bedzie to dal mnei problemem. I tu moje pytanie- jak bardzo taka jedna paczka na rok może zniszczyć zdrowie? Pytam, ponieważ próbuję dbać o swoje zdrowie, a papierosy są dobre, kiedy nie trzeba ich palić 'bo nałóg', chciałbym sobie tak po swojemu uczcić rok. Z góry dziękuję za jakieś sensowne odpowiedz. Pozdrawiam Marek
Edit. Wiadomo jak to jest na impreze- tu się da, tam się pożyczy itp...
 

Bard_Zerald  

Pogromca postów

Forumowy bard



ImiÄ™: Jakub

Wiek: 28

Do³±czy³: 27 Cze 2009

Sk±d: Tatry

   

Wys³any: 2012-12-26, 01:30   

Jedna paczka?
No jak wypalisz w niedużym odstępie czasu to na pewno poczujesz. Jak po tym przestaniesz palić w ogóle, to organizm się oczyści szybko.
Nie jest to kwestia tak szybkiego czasu jak wyleczenie kaca, ale mimo wszystko szybciutko siÄ™ uleczysz.
Pod warunkiem, że jak skończysz tą paczkę to nie będziesz znów palić. ;)
_________________
 

marekek

User


Do³±czy³: 26 Gru 2012

   

Wys³any: 2012-12-26, 01:53   

Ja wiem, ze po tak długim okresie niepalenia ( przez ten rok wziąłem tylko kilka buchów z shishy) jak wypale fajke w 30sek to mogą sie różne rzeczy dziać. Chodzi mi bardziej o to, jak to może wpłynąć na powiedzmy przykładowo powstawanie nowotworów.
 

Stratocaster  

Hiper wymiatacz

Simple man



Wiek: 33

Do³±czy³: 18 Kwi 2011

Sk±d: Sunshine Village

   

Wys³any: 2012-12-26, 10:25   

po jednej paczce raczej nie odczujesz zadnej zmiany
_________________
Make a joke and I will sigh and you will laugh and I will cry
Happiness I cannot feel and love to me is so unreal
 

apocalypse  

Hiper wymiatacz

KRÓLOWA



ImiÄ™: Marcelina

Wiek: 28

Do³±czy³a: 20 Sty 2012

   

Wys³any: 2012-12-26, 12:03   

haha, jakie obsranie : D daj spokój, zjaraj to i ciesz się każdym zaciągnięciem, paczka na rok nie rozpuści Twoich płuc, ja paliłam tyle dziennie i wciąż żyję.
_________________
Za­bija­nie dla po­koju jest jak pieprze­nie się dla cnoty.

http://www.photoblog.pl/adrianar
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2012-12-26, 14:44   

Bard_Zerald napisa³/a:

Jak po tym przestaniesz palić w ogóle, to organizm się oczyści szybko.


Po paleniu płuca oczyszczają się bodajże przez 5 lat.
Nowotwór nowotworem, to loteria. Są osoby, które palą całe życie dużo a na raka nie chorują. Są tacy co nie palili albo palili mało, a umierali na raka płuc. Palenie nie jest wyznacznikiem, że ktoś będzie miała raka. Paląc jedynie zwiększa się możliwość wygranej ;)
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

Lawenda  

Wymiatacz

Oboistka



Do³±czy³a: 23 Gru 2012

   

Wys³any: 2012-12-26, 17:35   

Jedna paczka raczej nie zrobi Ci krzywdy. Wypal sobie, chociaż pewnie i tak nie będziesz miał po którejś fajce ochoty, bo kiedy się długo nie pali i znów sięgnie po papierosa, to się w głowie kręci. Znaczy - może to lubisz, mnie to denerwuje. :D
_________________
"Dorożki mokrej w deszczu wrak
Spoczął na dnie wielkiej kałuży,
Wydęty ciszą żagla garb
Wspomina chwile wielkiej burzy."
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com