Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

agasia558

User


Do³±czy³: 28 Sie 2009

   

Wys³any: 2009-08-28, 21:36   Kampania wyborcza !

Cześć, słuchajcie wytężcie swój umysł i podrzućcie mi jakieś hasła wyborcze do kampanii do samorządu szkolnego. Proszę mogą być śmieszne w sumie takie nawet wskazane, ale też z głową. Może jakieś propozycje jakie mogę zaoferować wyborcą? Czekam na jakieś fajne pomysły. Z góry dzięki. ;)
 

ibron  

Stały User

WÅ‚adca Marionetek


Do³±czy³: 03 Cze 2009

Sk±d: Gdañsk

   

Wys³any: 2009-08-28, 22:06   

Jeszcze się wakacje nie skończyły a ty już o szkolnej polityce myślisz ;P

Btw. Dwa lata temu, startowałem do Samorządu, powiem ci tyle, nieważne jakie plakaty zrobisz, nieważne jakie hasło wymyślisz, to i tak jak ludzie Ciebie nie znają w szkole, to Cię nie wybiorą, wtedy ograniczyłem się do plakatów, nie wychodziłem do ludzi i zdobyłem coś ok. 8-10 % głosów

Rok temu podczas startu do Młodzieżowej rady Miasta, poszedłem innym tropem, mniej plakatów, więcej gadania, stawianie na znajomości, itd. I już wynik był ok. 35 %. Nie wystarczyło jednak by się dostać.

¯eby sie dostać musisz znac kupe ludzi, jeśli jesteś w pierwszej klasie, to nawet o tym nie myśl, żeby wygrać.
 

Main Evo  

Stały User

Pisać na GG:P



Do³±czy³: 25 Sie 2009

Sk±d: Lubelskie

   

Wys³any: 2009-08-28, 22:09   

hmmm... Powiem Ci tak, ja jestem dosyć pomysłowy, i hasło wyborcze łatwo przyjdzie mi do głowy. Będę robił takie plakaty wyborcze, w tle oczywiśćie Donald Tusk xD, No i hasła też. :-)
_________________
INWAZJA PORYWACZY CIA£.

Teraz Mój Czas!

Zapraszam Na GG.
 

websti  

Stały User


ImiÄ™: Marcin

Do³±czy³: 24 Sie 2009

   

Wys³any: 2009-08-28, 22:10   

przy wyborach każdy mówił że będzie lepiej, mniej nauki, więcej zabawy, a gówno prawda. po to przecież jest szkoła- więcej zabawy to jest w przedszkolu. w końcu wygrał tekst:"nie będzie lepiej, ale przynajmniej będzie śmieszniej". owacje na stojąco.
btw. kiedyś pomagałem koleżance w kampanii , jak znajdę jakieś hasła to napiszę.
 

Anthares94  

Stały User



ImiÄ™: P

Wiek: 30

Do³±czy³: 09 Lip 2009

Sk±d: Nie z tego ¶wiata

   

Wys³any: 2009-08-28, 22:41   

To w szkołach są nawet kampanie wyborcze? Czy to tylko w liceach? A jest coś w rodzaju "partii politycznych"? Bo u mnie w gimnazjum zgłasza się iluś tam kandydatów i tylko oni głosują między sobą :kwasny:

Odpowiedzcie, bo jestem ciekawy czy w liceum jest urozmaicone życie polityczne :-D
 

Ostatnio zmieniony przez Anthares94 2009-08-28, 22:50, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz  

omrnia

Stały User


Do³±czy³: 10 Sie 2009

   

Wys³any: 2009-08-28, 22:46   

I widać jak przewodniczacy sie stara... Byleby podpytac kogos, postulac, wygrać... kataklizm
 

agasia558

User


Do³±czy³: 28 Sie 2009

   

Wys³any: 2009-08-28, 23:32   

omrnia - a czy zapytać kogoś to naprawdę jakiś grzech, podpytać może ktoś ma lepsze pomysły, może ktoś już brał udział w podobnych akcjach i wie co jest najważniejsze. Krytykować potrafi każdy, ale niektórym prosić o pomoc to wstyd.. ciekawe jak jest z Tobą? Tylko ludzi zapatrzeni w siebie potrafią wszystko samemu, gdyż uważają, że oni wiedzą wszystko najlepiej (każdy zapatrzony tak z góry zakłada).
 

Anthares94  

Stały User



ImiÄ™: P

Wiek: 30

Do³±czy³: 09 Lip 2009

Sk±d: Nie z tego ¶wiata

   

Wys³any: 2009-08-28, 23:51   

Hmmm... "Byliście w <nazwa państwa, np.> Irlandii? Nie? Więc zrobię dla Was drugą Irlandię, tutaj! Potrzebuję tylko Waszych głosów!"

Irlandię wziąłem od Donalda, ale możesz wybrać co ci tam pasuje :-D
 

sheilven  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³a: 05 Gru 2008

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2009-08-29, 13:32   

obojętnie jakie hasło, super plakat- może być, ale i tak liczy się to, czy cię w szkole widać. jeśli nie, to żadna kampania nie pomoże.
_________________
i'm burning up a sun just to say goodbye.
 

FajnyNick ?  

Pogromca postów

Prezydent Forum



Wiek: 14

Do³±czy³: 12 Sty 2009

Sk±d: California

   

Wys³any: 2009-08-29, 13:36   

Obiecaj każdemu 3Bita.Ja tak zrobiłem,nikomu niekupiłem,ale wygrałem.Byłby ze mnie dobry polityk,dużo mówiłem,nic niezrobiłem :-D
_________________
:cool: Słońce? Sam wybierz jak ma świecic Tobie. :cool:
 

Anne  

Hiper wymiatacz

Mag powietrza.



ImiÄ™: Ania

Wiek: 31

Do³±czy³a: 10 Sie 2009

Sk±d: Honolulu.

   

Wys³any: 2009-08-29, 14:27   

A u nas wybory były między sobą, a inni ludzie nie mieli prawa głosu xP
_________________
Najpierw rezygnujesz z drobiazgów, potem z większych rzeczy, a w końcu ze wszystkiego. Śmiejesz się coraz ciszej, aż wreszcie zupełnie przestajesz się śmiać. Twój uśmiech przygasa, aż staje się tylko imitacją radości, czymś nakładanym jak makijaż.
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-08-29, 14:45   

Oddaj głos polski ludu, dokonamy tutaj cudu

Inni obiecujÄ… a nie dajÄ… niczego my nie obiecujemy bo nie mamy nawet tego

Ja proponuję wam wy myśleć coś to wasza kampania, a nie kampania nie wiem pomysłów pustych.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

motyl  

Moderator

gryzÄ™.



Wiek: 34

Do³±czy³a: 13 Cze 2009

Sk±d: Wielkopolska

   

Wys³any: 2009-08-29, 15:19   

Ja miałam ułożony wierszyk, już nawey nie pamietam jak to szło.
Jeśli nie jesteś widoczny ani znany to mi plakatów i haseł na nic to się nie przyda. Taka niestety prawda.
_________________
"Nadal wierzę w marzenia z dzieciństwa.
W niewysłane listy, że nadejdą...
Wierzę, że pijąc wódkę za błędy nigdy nie powiem "żałuję" i wciąż nowe popełniać będę...
W numery telefonów, które w słuchawkach nigdy nie zamilkną..."
 

Anekjaromin  

User

AnekJaromin


ImiÄ™: AnekJaromin

Wiek: 30

Do³±czy³a: 14 Wrz 2009

Sk±d: Gdzie¶

   

Wys³any: 2009-09-14, 21:25   yyy...

Ja też kiedyś startowałam i doszłam do wniosku, że jeśli się jest szalonym wariatem zawsze sie wygra:0


Przykłady;
-kumpel taka dał gadkę, że wszystkim aż coś sie robiło...tak trafiała do każdego(taka mądra z niezrozumiałymi słowami)...i wszystkim tak to sie spodobało że wygrał,a był w pierwszej klasie)
-Znów za rok drugi kumpel też w 1 klasie rzucił dwa hasła"Moja kiełbasa jest najlepsza" i "nie pytaj sie co Michał może zrobić dla ciebie, zastanów sie co ty możesz zrobić dla Michała"
-nastepna kumpela rozgÅ‚aszaÅ‚a siÄ™ megafonem, też nieźle nakrÄ™cona miaÅ‚a na nazwisko kostka"Zawsze jest dobrze mieć Å›wiadomość, że Kostnica znajduje siÄ™ tuż obok. Ewa. Zdolna. Do wszystkiego „-Mamo..A czym ja siÄ™ tak wÅ‚aÅ›ciwie zajmujÄ™?”
„-EwuÅ›.. Wszystkim, czym nie powinnaÅ›.” Wybierz mniejsze zÅ‚o", "MówiÄ… że Å›wiatem żądzÄ… ¯ydzi. SzkoÅ‚Ä… żądzi Kosteczka."

Do tego trzeba byś szalonym albo chociaz mieć kumpla:0

Tyle jest reklam z których mozna podwędzić teksty:)
Jak ruszysz głową to napewno coś wymyslisz:) :-D
_________________
Yyy...
 

clay  

User


ImiÄ™: Angelika

Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Wrz 2009

   

Wys³any: 2009-09-15, 20:17   

Ja nie byłam zbytnio znana w szkole, a mimo to dzięki kampanii wygrałam wybory. Miałam same plakaty, na których były postacie z różnych znanych i lubianych bajek. W chmurkach teksty typu: "Ja też na nią zagłosuję". Plakaty były kolorowe i zwracały uwagę. Do tego paru znajomych. Były też plakaty, na których były informacje o mnie, co lubię itp.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com