Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Irma  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³a: 01 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-01-31, 12:56   

Kawy nigdy nie piłam, a miałam taki pomysł żeby ją wypić kiedy chciałam w nocy nie spać, lecz siostra mi to odradziła, bo powiedziała, że osoby, które są uzależnione od kofeiny, to owszem, ale jak ktoś nie pije kawy, to go jeszcze bardziej zmuli. Moi rodzice są uzależnieni od kawy. codziennie rano gdy wstają, to pierwsze co robią, to wstawiają wodę na kawę. Ja od rana pijam czerwoną herbatę, bo to daje największego powera.
_________________
Tylko w pochłaniającej wszystko pustce samotności, w ciemnościach zacierających kontury świata zewnętrznego można odczuć, że się jest sobą aż do granic zwątpienia, które uprzytamnia nagle własną nicość w rosnącym przeraźliwie ogromie wszechświata.
 

Dev1l  

Pogromca postów



Do³±czy³: 23 Lip 2008

   

Wys³any: 2009-01-31, 13:50   

Ja kawÄ™ pijÄ™ naprawdÄ™ rzadko... I jakoÅ› nie narzekam. :).
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2009-01-31, 13:54   

PijÄ™ cukier z kawÄ… :P
a gorzką tak sporadycznie ,ale jakoś nie widzę u siebie żadncyh obaw świadczących o uzależnieniu :-P
_________________
Drugs&hugs.
 

J.L.B  

Wymiatacz

Oponent :)



ImiÄ™: Patryk x]

Wiek: 31

Do³±czy³: 01 Lis 2008

Sk±d: LOP

   

Wys³any: 2009-01-31, 15:44   

Ja tak dziwnie mam od paru miesięcy, ze jak nie wypije rano, to cały dzień chodze przymulony. Tak jakby zdenerwowany, nic do mnie nie dociera.
Nie wiem jak to jest, może rzeczywiscie jestem uzależniony od kofeiny lub coś w tym stylu.
_________________
Na ulicy słowo, droższe od pieniędzy[...] Ja nie zbiednieje, lamus dużo więcej straci.

Podnoszę głowe patrze na niebo, by choć przez chwile nie czuć się jak dnia każdego...
[url=http://tnij.com/Niespe_nioneObietnice]HG - Niespełnione Obietnice]
 

Irma  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³a: 01 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-01-31, 15:47   

No, na pewno już jesteś. Takie są właśnie objawy.
_________________
Tylko w pochłaniającej wszystko pustce samotności, w ciemnościach zacierających kontury świata zewnętrznego można odczuć, że się jest sobą aż do granic zwątpienia, które uprzytamnia nagle własną nicość w rosnącym przeraźliwie ogromie wszechświata.
 

Budzan

User


Do³±czy³: 04 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-02-05, 00:01   

w zasadzie mozna powiedziec ze bylem. ostatnio bardzo mało spie (po 4-5 godzin na dobe) i pilem minimum 3 kawy dziennie. bez tej pierwszej kawy, ktora pilem w okolicach godziny 10 nie moglem zyc, po prostu bylem padnietyna morde. doszedlem do etapu ze pilem na prawde mocne kawy, no i teraz zastąpilem kawe guarana i staram sie kontrolowac to :) tzn wiecej spac, jaknajdluzej bez uzywek pociągnąc.

ogolnie dla wszystkich polecam guarane, lepsza od kofeiny - brak skutkow ubocznych, niestety przerzucajac sie na guarane (ktora wystepuje w tabletkach) stracilem caly ten przyjemny ryał zwiazany z parzeniem i piciem gorącego napoju...
_________________
antykoncepcyjne.net - Twoje centrum wiedzy o antykoncepcji
 

Irma  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³a: 01 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-02-07, 17:27   

Budzan napisa³/a:

stracilem caly ten przyjemny ryał zwiazany z parzeniem i piciem gorącego napoju...


Przecież niekoniecznie musi się to wiązać z kawą. Gorącym napojem może też być herbata :-P
_________________
Tylko w pochłaniającej wszystko pustce samotności, w ciemnościach zacierających kontury świata zewnętrznego można odczuć, że się jest sobą aż do granic zwątpienia, które uprzytamnia nagle własną nicość w rosnącym przeraźliwie ogromie wszechświata.
 

Emeklash  

Hiper wymiatacz

delete me



Wiek: 34

Do³±czy³a: 11 Gru 2008

Sk±d: Kielce

   

Wys³any: 2009-02-07, 17:33   

Fuj. Ja nie lubiÄ™ kawy.

Chyba, że do kawy można zaliczyć rozpuszczalną, gdzie ponad 1/3 kubka to mleko ; D

Mój tata, zawsze jak rano go budzę do pracy to leci do kuchni robić sobie kawę, bo inaczej się nie dobudzi. ^^
 

fog777  

Stały User



Do³±czy³: 31 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-02-07, 17:36   

Emeklash napisa³/a:

Mój tata, zawsze jak rano go budzę do pracy to leci do kuchni robić sobie kawę, bo inaczej się nie dobudzi. ^^



Mnie też tak będziesz budzić, prawda? :P

A co do kawy do lubiÄ™. ^^
Oczywiście nie każda mi smakuje. Uwielbiam Jacobs Kronung. :D
Tak średnio ze 2 kawki dziennie pijam. Rano i popołudniu.
 

Emeklash  

Hiper wymiatacz

delete me



Wiek: 34

Do³±czy³a: 11 Gru 2008

Sk±d: Kielce

   

Wys³any: 2009-02-07, 17:50   

fog777 napisa³/a:

Mnie też tak będziesz budzić, prawda? :P


Nie ;pppp


To Ty będziesz mnie budził :>
 

Lena_no  

Pogromca postów

.'mama'.



ImiÄ™: Lena

Wiek: 34

Do³±czy³a: 15 Pa¼ 2008

Sk±d: Norwegia

   

Wys³any: 2009-02-08, 16:48   

a, ja odkąd jestem w ciąży to nie pijam kawy.
Już mi nie smakuje tak jak kiedyś..
_________________
21.09.2009 11:35 52cm 3625g 
 

daguss.

Wymiatacz

.lans.lans.lans. ;3



ImiÄ™: Daria

Do³±czy³: 08 Lut 2009

Sk±d: Oberschlesien

   

Wys³any: 2009-02-08, 16:58   

kawa to złoo. xdd nie no tak poważnie to nie lubię kawy. ;p
znam wiele osób, które są uzależnione od tego... ale mnie to się nie tyczy. ^^
_________________
ey. bo świata nie pokolorował disney.
 

easy  

Hiper wymiatacz



Wiek: 33

Do³±czy³a: 02 Lut 2009

Sk±d: pomorze

   

Wys³any: 2009-02-08, 23:27   

lubie kawe.. ale nie jestem od niej uzależniona.. obós takich tez raczej nie znam..
wiem tylko, że kawa w duzych ilościach działa bardzo pobudzająco..
kiedys jak uczyłam sie na zaliczenie wypiłam ze 3 mocne pod rząd..
czułam sie jakbym coś brała..
_________________
be high, fly away..
 

Budzan

User


Do³±czy³: 04 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-02-09, 01:38   

Irma napisa³/a:

Budzan napisa³/a:

stracilem caly ten przyjemny ryał zwiazany z parzeniem i piciem gorącego napoju...


Przecież niekoniecznie musi się to wiązać z kawą. Gorącym napojem może też być herbata :-P



etam, nie ma takiego czaru. kawa i papieros to miało smak ;) a herbata i papieros?;) to dla dzieciaków :D
_________________
antykoncepcyjne.net - Twoje centrum wiedzy o antykoncepcji
 

Irma  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³a: 01 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-02-09, 16:42   

Budzan napisa³/a:

a herbata i papieros?;) to dla dzieciaków :D


Dla dzieciaków?! Dzieciom nie wolno palić :!: :-P
_________________
Tylko w pochłaniającej wszystko pustce samotności, w ciemnościach zacierających kontury świata zewnętrznego można odczuć, że się jest sobą aż do granic zwątpienia, które uprzytamnia nagle własną nicość w rosnącym przeraźliwie ogromie wszechświata.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com