Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Wyniki ankiety

Cieszysz się, że znów będzie okazja obejrzeć Kevina w święta?

  • Tak 82% [ 19 ]
  • Nie 17% [ 4 ]

G³osowañ: 23

Wszystkich G³osów: 23

Autor

Wiadomo¶æ

Grabarz91  

Pogromca postów

¦wiata obserwator



ImiÄ™: Arek

Wiek: 32

Do³±czy³: 18 Sie 2010

Sk±d: WLKP

   

Wys³any: 2010-12-01, 19:35   Kevin na Å›wiÄ™ta źle czy dobrze ?

Polsat nie zamierzał w tym roku emitować znanego wszystkim filmu Kevin sam w domu jednak pod naciskiem widzów zdecydowali się jednak kontynuować coroczną tradycję. Jakie macie zdanie na temat Kevina i świąt? Drażni was czy rzeczywiście co roku z przyjemnością zasiadacie przed ekranem i śmiejecie się ze scen, które widzieliście niejednokrotnie? Osobiście uważam, że Kevin na święta być powinien. Jest jednym z elementów świątecznych, do których się przyzwyczaiłem i z przyjemnością obejrzę już nie wiem który raz. Dzisiaj nawet w wydarzeniach poświęcili czas na tę sprawę ^^. Temat nie tyczy się filmu tylko jego emisji w święta stąd wybrałem taki a nie inny dział.
_________________
"Jak to jest, że nieoczekiwanie, centralne ogrzewanie tak splata mi się z przemijaniem?"
 

TQIT  

VIP


Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2010-12-01, 19:37   

Kevin być musi. I to albo sam w domu albo w NY, wszelkie inne podróbki są nic nie warte.
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

Iluvatar  

Wymiatacz

postman



Wiek: 29

Do³±czy³: 13 Pa¼ 2010

   

Wys³any: 2010-12-01, 19:42   

To już tradycja :-)
 

Marcheline  

Hiper wymiatacz

Lover of Beauty.



Wiek: 33

Do³±czy³a: 03 Mar 2009

Sk±d: Almost Heaven :)

   

Wys³any: 2010-12-01, 19:46   

"Kevin sam w domu" stanowi w moim domu nieodłączny akcent świąteczny. Co roku oglądamy go wspólnie, pomimo faktu, że znamy na pamięć właściwie wszystkie dialogi.
Ma to swój specyficzny, nieodparty urok. Nie sądzę jednak, by Boże Narodzenie było dla mnie w jakimkolwiek stopniu uboższe bez emisji tego filmu. =)
Stąd moje zdziwienie na wieść o naciskach widzów na władze Polsatu. Czy aż takim problemem byłoby przejście się do wypożyczalni i pożyczenie sobie tego uroczego obrazu?
Cóż, co kto lubi.
_________________
"To love means loving the unlovable. To forgive means pardoning the unpardonable. Faith means believing the unbelievable. Hope means hoping when everything seems hopeless." (G. K. Chesterton)
 

margola  

Pogromca postów



Wiek: 46

Do³±czy³a: 27 Sty 2009

   

Wys³any: 2010-12-01, 19:56   

Co za różnica?
¦więta nie powinny polegać na oglądaniu telewizji, więc w sumie mogłoby w ogóle nie być żadnych filmów.
_________________
Wlecze za sobÄ… morze niby zbrodniÄ™ ciemnÄ…. Cichy,
spoglÄ…da na mnie w rozpaczy. Mieszkam tutaj.
 

Pamelson  

Wymiatacz

Wójek ZuA porada



Imię: Paweł

Wiek: 33

Do³±czy³: 02 Kwi 2010

Sk±d: Wroclove

   

Wys³any: 2010-12-01, 20:00   

Nie należy panikować, trzeba wypożyczyć Kevina na dvd i jak co roku cieszyć się jego urokiem. ^^ A tak na poważnie to nigdy żadnej części w całości nie oglądałem i chyba nie obejrzę.
_________________
http://TowarzyskieGranie.pl
 

Mill.  

Stały User



Do³±czy³a: 04 Lis 2010

   

Wys³any: 2010-12-01, 20:24   

Cieszę się, że Kevin będzie. Oglądałam co roku i tym razem też tak będzie;) To już swego rodzaju tradycja. A gdyby Kevina nie było, to pewnie wypożyczyłabym na dvd, albo nie oglądała wcale, przeżyłabym jakoś;D
 

Wika  

Wymiatacz

psychopatka



ImiÄ™: Wiktoria

Wiek: 28

Do³±czy³a: 28 Lis 2010

Sk±d: KMP

   

Wys³any: 2010-12-01, 20:52   

Od kiedy znam Kevina praktycznie na pamięć jest mi to obojętne czy leci czy nie. Zresztą w święta zjeżdża się cała moja rodzina, wiec nie mam czasu na oglądanie telewizji :-D
_________________
"Bo każda chwila, żywot motyla, żyje przez chwilę i tylko raz."

http://r1.bloodwars.interia.pl/r.php?r=219900
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2010-12-01, 20:55   

A dla mnie sens tematu jest tak samo głupi jak jakakolwiek dyskusja z feministką. Mi to wisi czy będzie czy nie, to film dla osób ograniczonych bo jak można enty raz oglądać to samo?
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

philipiak  

User

philipiak



ImiÄ™: Piotrek

Wiek: 30

Do³±czy³: 01 Gru 2010

   

Wys³any: 2010-12-01, 20:57   

Ja się cieszę z tego faktu, że Kevin będzie jednak emitowany. Nie jestem oczywiście zdania, że bez Kevina nie ma świąt. Po prostu lubię Kevina. Zresztą, ostatni raz podczas świąt, obejrzałem ten film w całości jakieś dwa lata temu :P
 

margola  

Pogromca postów



Wiek: 46

Do³±czy³a: 27 Sty 2009

   

Wys³any: 2010-12-01, 20:59   

Straho napisa³/a:

A dla mnie sens tematu jest tak samo głupi jak jakakolwiek dyskusja z feministką. Mi to wisi czy będzie czy nie, to film dla osób ograniczonych bo jak można enty raz oglądać to samo?


łał. zgadzam się z Tobą.
CoÅ› niesamowitego.
_________________
Wlecze za sobÄ… morze niby zbrodniÄ™ ciemnÄ…. Cichy,
spoglÄ…da na mnie w rozpaczy. Mieszkam tutaj.
 

Norbs93  

Pogromca postów

the boy next door



ImiÄ™: Norbu$

Wiek: 30

Do³±czy³: 10 Cze 2009

   

Wys³any: 2010-12-01, 21:12   

Kevin obowiązkowo.Może i nie oglądam,ale lepiej się czuje jak wiem,że jest.
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2010-12-01, 21:22   

Taa..uczestniczyłam we wszystkich możliwych akcjach na facebooku.
Kevin jest już swego rodzaju tradycją świąteczną.To tak jakby zaprzestano puszczania Last Christmas w radiu,czy świątecznej reklamy coca-coli.
Przejawia dla mnie niebywałą wartość,ze względu na przywoływanie okresu dzieciństwa i związanej z nim atmosfery świąt :-)
_________________
Drugs&hugs.
 

Ostatnio zmieniony przez slow 2010-12-01, 21:25, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz  

motyl  

Moderator

gryzÄ™.



Wiek: 34

Do³±czy³a: 13 Cze 2009

Sk±d: Wielkopolska

   

Wys³any: 2010-12-01, 21:25   

Norbs93 napisa³/a:

Może i nie oglądam,ale lepiej się czuje jak wiem,że jest.


Taaaa. Co święta było gadanie 'Znów Kevin, nic innego już nie będzie lecieć'. Telewizja poszła nam na rękę i chyba słuchając ciągłych narzekań chciała wyemitować coś innego. Ale nam oczywiście nigdy się nie dogodzi i znów narzekanie. 'Jak to? To nie będzie Kevina w święta?' I sama nie wiem czy z przywiązania, czy może racje, hmmm dla śmiechu? Ale chyba jednak to drugie. Także teraz macie Kevina i się cieszcie. O.

Mi jest to obojętne. Będzie ten film, to go obejrzę po raz n-ty. Będzie inny to obejrzę inny.
_________________
"Nadal wierzę w marzenia z dzieciństwa.
W niewysłane listy, że nadejdą...
Wierzę, że pijąc wódkę za błędy nigdy nie powiem "żałuję" i wciąż nowe popełniać będę...
W numery telefonów, które w słuchawkach nigdy nie zamilkną..."
 

szostol  

Pogromca postów


Do³±czy³: 03 Kwi 2009

   

Wys³any: 2010-12-01, 21:28   

Generalnie to mnie to nie obchodzi bo nie oglÄ…dam telewizji.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com