Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Zamkniêty przez: Mizantrop | 2013-07-05, 13:45

Autor

Wiadomo¶æ

vialink  

Administrator

też człowiek .. :)



ImiÄ™: Bartek

Wiek: 31

Do³±czy³: 01 Pa¼ 2007

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2012-07-05, 12:04   Kilka spraw technicznych.

Witajcie,

wiem wiem, jak zawsze stworzy temat i napisze cały referat... no ale...

Jak pisałem w temacie o czacie, wprowadzamy trochę zmian na forum. Zmieni się nasza szata graficzna, zmodernizujemy kilka rzeczy, postaramy się trochę rozwinąć forum.

Naszą zasadą od zawsze było, że forum tworzymy dla Was, dla użytkowników, nie dla siebie. Dlatego też tutaj w tym temacie będziemy starali się na bieżąco informować o tym co się zmienia. Tutaj też będziemy pytali o opinie, rady czy pomysły.

Na start szybkie wprowadzenie.

Postanowiliśmy, że nie będziemy robić na forum rewolucji. Do końcowego etapu dojdziemy raczej drogą ewolucji. Zaczęliśmy już stopniowo zmieniać poszczególne elementy forum. Ułatwi to dwie rzeczy. Po pierwsze, Wam, stopniowe przyzwyczajenie się do nowego designu oraz zmian. A nam przeprowadzenie całego procesu zmian. Dużo łatwiej pracuje się etapami niż "wszystko na raz".

Przez najbliższe tygodnie ja, nasz grafik, koder oraz programista będziemy pracować nad serwisem aż dojdziemy do mniej więcej takiego wyglądu: http://mcreo.pl/templates/013/
W tym czasie eM, Mizantrop oraz nasza ekipa postara się nadrobić wszelkie zaległości merytoryczne, propozycje, sugestie itd itd itd :-)

Przy okazji wprowadzimy kilka funkcjonalności oraz zmian. Co to będzie dokładnie, myślę, że z czasem będziemy informować.

Na chwile obecnÄ… pracujemy nad stopniowÄ… zmianÄ… grafiki forum, oraz naszej strony pobocznej - www.biuro.e-mlodzi.com

Zakończyłem mój wywód, teraz pytanie do Was.

Jak widzicie, na projekcie wyżej nie ma żadnego loga. Pojawiło się kilka pomysłów, wizji, jednak szczerze mówiąc nie możemy dojść do porozumienia. I dlatego chciałem zapytać Was.

Czy macie jakieś pomysły, propozycje - jak mogłoby wyglądać nasze nowe logo forumowe?
Musi być jednocześnie proste, ale i niepowtarzalne. Nie musi być to skomplikowany kształt. Przyjrzyjcie się logom firm oraz różnych serwisów internetowych. Chcielibyśmy wypracować podobny, unikalny wzór dla naszego forum.

Możecie spróbować opisać, narysować w paincie albo odręcznie i wrzucić skany. Chodzi nam przede wszystkim o wizje i pomysł :)
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2012-07-05, 13:20   

Fachowic si odzwał.

A czy w opcjach bdzi można zminić na stary (czyli traz aktualny) wygląd? Bo bd za nim tsknił, jak Boga kocham.

Co do loga - si pomyśli. Moż jakiś mały konkurs?
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

vialink  

Administrator

też człowiek .. :)



ImiÄ™: Bartek

Wiek: 31

Do³±czy³: 01 Pa¼ 2007

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2012-07-05, 13:27   

Jimmy FoX, fachowca posty usunąłem. Nie lubię tłumaczyć 10 razy tego samego.
Jeżeli są funkcjonalności, które warto byłoby wprowadzić u nas - jesteśmy otwarcie na propozycje. Kończymy z zrzynaniem gotowców z neta. Będziemy starali się tworzyć wszystko bezpośrednio pod nas.

Czy szpaka zostawimy... hmm, na chwile obecną pracujemy na nim i jego modyfikujemy. Więc na obecnym etapie prac nie jestem w stanie go przywrócić. Możemy pomyśleć o dodaniu go do szablonów jak już skończymy pracę. (mam kopię zanim zaczęliśmy go zmieniać) Ew. możemy spróbować zrobić wersje kolorystyczne nowego szablonu. Np 3-4 wersje do wyboru. To jeszcze uzgodnimy :-)

A co do konkursu na logo. Jestem za, tylko pytanie co w zamian? Na chwile obecną spora część funduszy forumowych pójdzie w jego modernizacje. W październiku forum będzie miało 5 lat. Przez ten czas mocno zmieniły się standardy, trendy w sieci. Musimy coś podziałać :-)

Zobaczymy co uda się wygospodarować. Chyba, że macie jakiś pomysł na system motywacyjny w konkursie?
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2012-07-05, 13:31   

Skoro ni maci kasy, to moż misiczny dostp do panlu administracyjngo?

Albo moż stworzyć nową grup "przyjacil" i obdarować nią kilku usrów, w tym twórc loga? Chyba, ż bdą przz to wojny, to ni... Moż ktoś ma inny pomysł.
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

vialink  

Administrator

też człowiek .. :)



ImiÄ™: Bartek

Wiek: 31

Do³±czy³: 01 Pa¼ 2007

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2012-07-05, 15:21   

Nic o logo, więc znowu ja.

Zmiany, które wprowadziliśmy do tej pory.
** FORUM
- zmienione tło pod forum
- zmieniona stopka serwisu, na tą, która będzie używana w nowej grafice
- dodany panel facebooka nad stopkÄ…
- rozpoczęliśmy współpracę z agencją reklamową evolutionmedia.pl. Pojawiły się na forum reklamy, przez ostatni czas mogły być nieco uciążliwe. Prowadziliśmy już rozmowy aby zmniejszyć ich kolizyjność przy przeglądaniu forum. Wkrótce zmiany zostaną wprowadzone. :-)

** BIURO.e-mlodzi.com
- zmieniona stopka serwisu, na tą, która będzie używana w nowej grafice
- dodany panel facebooka nad stopkÄ…
- wprowadzona nowa kolorystyka belek oraz menu

Cały czas jesteśmy zblokowani z TOPem, niestety dalej nie mamy projektu logo. Czytajcie pierwszy post i rzućcie pomysłami ;)
 

Michael Cera  

Pogromca postów

angielski lord



Do³±czy³: 30 Gru 2010

   

Wys³any: 2012-07-05, 16:13   

Na moje oko obecny wygląd byłby najwłaściwszym. Po co zmieniać coś, co dobrze funkcjonuje? Zamiast kosmetycznych i fejbukowych zmian, życzyłbym sobie lepszą optymalizację forum tak, aby na każdym sprzęcie i przeglądarce chodziło płynnie. Nie raz się zdarzało, że samoczynnie po dodaniu posta bywałem wylogowywany z forum.
_________________
"Pamiętaj, aby codziennie brać swoje piguły.. to znaczy witaminy."
 

Smutny_obserwator  

Mega wymiatacz


Do³±czy³: 01 Lut 2012

   

Wys³any: 2012-07-05, 17:47   

Oho!
Dokładnie tak jak pisze pan powyżej.
Może przydałoby się zrobić ankietę, czy chcemy bajery w stylu fejsbukowego panelu, czy nie.
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2012-07-05, 19:02   

Oto moja propozycja loga:


Oczywiści czcionka i kolor wdług własngo uznania.
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

Akeyo20  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³: 16 Cze 2010

   

Wys³any: 2012-07-05, 19:04   

Jimmy FoX napisa³/a:

Oto moja propozycja loga


Wolę już tą, jak to ktoś nazwał, "podpaskę".
_________________
There can be only one
 

destrukcyjna  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³a: 05 Maj 2009

Sk±d: Berlin.

   

Wys³any: 2012-07-06, 12:02   



tak na szybko przed śniadaniem. szare, bo kredek nie mam, niestety.
zastanowię się jeszcze i najwyżej coś wrzucę.
jeśli czas pozwoli, wrzucę to w photoshopa - będzie estetyczniej.
_________________
meow
 

vialink  

Administrator

też człowiek .. :)



ImiÄ™: Bartek

Wiek: 31

Do³±czy³: 01 Pa¼ 2007

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2012-07-06, 12:52   

Jimmy FoX i destrukcyjna, pomysły fajne, tylko pamiętajcie, że w przypadku jeżeli zdecydujemy się na sygnet - na góże forum będzie musiało być napisane jeszcze raz - e-Mlodzi.com

Bo nie możemy ograniczyć się w logo do samego napisu eM. Musimy to fajnie skomponować z całym napisem. Sygnet musi mieć w logo takie zadanie jak ma np łapka po lewej stronie od allegro, czy czerwony kwadrat w gazecie wyborczej.

Czy będzie nam pasowało logo w wersji - eM e-Mlodzi.com ?

Wrzuce dla natchnienia 2 propozycje grafika, które kiedyś nam przedstawił .. ale no czegoś brakowało.


PS: Pomysł z pacmanem jest zarąbisty :D haha

propozycja2.jpg

Plik ¶ci±gniêto 5923 raz(y) 41,93 KB

propozycja1.jpg

Plik ¶ci±gniêto 5923 raz(y) 41,45 KB

20120706239.jpg
eM i napis to to o czym pisałem wyżej.

A rejestracja fajny pomysł, ale jak napis PL będzie, ludzie mogą mylić nasz adres, więc trzeba by pokombinować, żeby było COM.

Plik ¶ci±gniêto 28 raz(y) 53,98 KB

 

eM  

Administrator


ImiÄ™: lipek92@gmail.com

Do³±czy³: 01 Pa¼ 2007

   

Wys³any: 2012-07-06, 13:48   

Mi ten pomysł z pacman'em również przypadł do gustu. :-P
 

Akeyo20  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³: 16 Cze 2010

   

Wys³any: 2012-07-06, 17:50   

A mi nie ;p Ciekawy, ale na dłuższą metę tu nie pasuje.
_________________
There can be only one
 

mat1313

Mega wymiatacz


Wiek: 28

Do³±czy³: 28 Lut 2012

   

Wys³any: 2012-07-06, 19:01   

Można zrobić coś na wzór francuskiej tablicy rejestracyjnej :


Po prawej, gdzie euroband jest wcisnąć jakieś logo i np. to eM (w miejsce F), gdzie jest wyróżnik pojazdu e-mlodzi, a na sam koniec gdzie jest, wyróżnik departamentu wcisnąć to .com ;) Tylko, że znowu to mało polskie będzie.
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2012-07-06, 21:02   

mat1313, "mało polskie" i kompletnie nie pasujące do forum młodzieżowego.
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com