Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

alabama  

Mega wymiatacz

Why so serious?



Do³±czy³a: 05 Wrz 2010

   

Wys³any: 2010-10-19, 11:24   KÅ‚amstwa.

Czy można się uzależnić od kłamstw? Od kłamstw wielkich i tych małych?
_________________
"Wolę iść do piekła niż do nieba, gdyż w tym pierwszym znaleźli się wszyscy ciekawi ludzie."

"If you want to make God laugh, tell him about your plans."
 

Iwona  

Pogromca postów

Iwona



ImiÄ™: Iwona

Do³±czy³a: 19 Sie 2009

   

Wys³any: 2010-10-19, 11:56   

można..jeśli jedno ciągnie za sobą kolejne to potem jest co raz gorzej...
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2010-10-19, 13:01   

alabama napisa³/a:

Czy można się uzależnić od kłamstw? Od kłamstw wielkich i tych małych?


Sądzę, że można.
Ponieważ człowiek kłamiąc osiąga to co chce osiągnąć i wmawia (kłamie) innych przy tym by i tak wyjść na swoim. W końcu w pewien sposób może od tego się uzależnić. Bo będzie to robił "zawodowo".
Druga strona medalu, że kłamstwo ma krótkie nogi, prędzej czy później i tak wyjdzie na jaw, a wtedy, cóż wiadomo jak to bywa.
Lepiej wychodzić z założenia, że nawet najszczersza prawda jest lepsza niż najlepsze kłamstwo.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

Scars on Broadway  

Stały User

Bloger



Do³±czy³: 24 Pa¼ 2010

   

Wys³any: 2010-10-25, 19:32   

Tak samo jak nienawiść rodzi nienawiść, kłamstwo rodzi kolejne kłamstwo. Można się w tym pogrążyć, ale czy uzależnić? Być może w jako pozornie dobrym narzędziu komunikacji.. Tak czy srak, popieram przedmówcę: "nawet najszczersza prawda jest lepsza niż najlepsze kłamstwo".
_________________
Czy wiesz jak wywrzeć magnetyzujący wpływ już podczas pierwszej rozmowy?
Pobierz darmowy raport
 

t@m@s  

User

Szanowny Pan



ImiÄ™: Jakub

Wiek: 31

Do³±czy³: 25 Pa¼ 2010

Sk±d: Jelenia Góra

   

Wys³any: 2010-10-25, 20:04   

W kłamstwach można się tak zakopać że czasem samemu nie da się z tego wyjść. I wtedy najgorsze jest to że się odwróci większość osób od Ciebie
_________________
Góry wybaczają niewiele pomyłek...
 

Zagmadfany  

Mega wymiatacz

Yhym :)


Do³±czy³: 20 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2010-10-25, 20:25   

Jak najbardziej tak
_________________
Co sie patrzysz ?
 

pablopavo  

Hiper wymiatacz


Wiek: 33

Do³±czy³: 28 Sie 2010

   

Wys³any: 2010-10-25, 21:00   

t@m@s napisa³/a:

W kłamstwach można się tak zakopać że czasem samemu nie da się z tego wyjść. I wtedy najgorsze jest to że się odwróci większość osób od Ciebie


Zgadzam się w 100% procentach. Ale kłamać trzeba umieć. Trzeba przewidywać wszystko. Myślę, że ja umiem kłamać, chociaż nie robię tego dla swojej przyjemności. Nieraz po prostu trzeba.
_________________
„ (...) w zasadzie najważniejsze jest samo życie. A jak już jest życie, to najważniejsza jest wolność. A potem oddaje siÄ™ życie za wolność. I już nie wiadomo, co jest najważniejsze.” M. Edelman
 

sibasek  

Stały User

Emocjonalna O_o


ImiÄ™: Marzenka

Wiek: 27

Do³±czy³a: 28 Wrz 2010

   

Wys³any: 2010-11-02, 14:08   

od kłamstwa chyba nic gorszego nie ma..
nie wiem jak można nie mówić prawdy..
ale to jest straszne że można się od tego uzależnić :-(
_________________
< NastoOolatka >
 

mist  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³a: 31 Sie 2010

   

Wys³any: 2010-11-02, 15:09   

Uzależnić? Wydaje mi się, że uzależnić to można się od czegoś hmm.. fizycznego, namacalnego. W kłamstwach można się poplątać, czasem tak, że żeby się nie wydało poprzednie trzeba dorzucić kolejne i najzwyczajniej w świecie nie da się z tego wyplątać. Wtedy najlepszym rozwiązaniem jest, żeby w jakikolwiek sposób owe kłamstwa wyszły na jaw, bo w pewnym sensie zostajemy psychicznie od nich uwolnieni- skoro już znana jest prawda, to nie trzeba się męczyć, żeby ciągnąć wszystkie wagoniki dalej.
 

brajla  

Mega wymiatacz



Do³±czy³a: 08 Kwi 2010

Sk±d: w ludziach tyle jadu

   

Wys³any: 2010-11-09, 18:22   

Ja nie potrafię kłamać! czuję się źle i jak kłamię i ktoś patrzy to się czerwienie strasznie.
_________________
Kiss my ass:*
 

Cucaracha.  

Stały User



Do³±czy³a: 26 Wrz 2010

   

Wys³any: 2010-11-21, 14:21   

Uważam, że w pewnym sensie da się uzależnić od kłamstwa.
Ja staram się nie kłamać, a jak kłamię to źle się z tym czuję po prostu, szczególnie gdy okłamuję kogoś bliskiego.
Mam koleżankę która nałogowo kłamie. Wymyśla różne niestworzone historyjki, okłamuje przyjaciół, rodzinę, nauczycieli, a to wszystko prędzej czy później wychodzi na jaw.
_________________
Mary was a different girl
Had a thing for astronauts
Mary was the type of girl
She always liked to play a lot
 

sillencio  

User

niemoralnie



ImiÄ™: Megan

Do³±czy³a: 05 Gru 2010

   

Wys³any: 2010-12-08, 20:53   

o tak, można.
a najgorsze jest jak z czasem sami zaczynami wierzyć w bzdury które komuś wmawiamy.
_________________
She took my heart, I think she took my soul...
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com