Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

heniek18  

User



Do³±czy³: 01 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-10-26, 15:53   klonowanie a kwestia wiary

Ostatnio po tym jak w sieci pojawiły się filmy Miśka Koterskiego na temat klonowania własnej osoby zacząłem się zastanawiać nie podchodzi to pod coś niezgodnego z religią chrześcijańską. Początkowo się śmiałem bo misiek sam w sobie jest spoko ale czy nie przegina trochę? Dla tych co nie widzieli: http://www.youtube.com/watch?v=VPxU0MOvt-s
 

Flagrate  

Stały User

do zjedzenia.



Wiek: 27

Do³±czy³a: 24 Pa¼ 2009

Sk±d: w g³owie ten szum?

   

Wys³any: 2009-10-26, 15:56   

każdy jest jaki jest, nie czepiaj się. lol
_________________
"Są takie chwile kiedy czujesz się sam, jest na to sposób i ja go znam. Na wszystko co święte więc zaklinam cię, nie stój do mnie tyłem nie odtrącaj mnie..."


Jak było to sorry.
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-10-26, 15:58   

Sorry, ale co tutaj jest powiedziane nie ten teges ?
Wiadomo, że ten człowiek to co powie dzieli się przez połowę. Nie widzę nic złego w tym jego hm wystąpieniu - o ile to można tak nazwać.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

Placebowa  

Pogromca postów

lachrymology



ImiÄ™: nomen nescio

Do³±czy³a: 02 Wrz 2009

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2009-10-26, 16:23   

Przegina? Pewnie scenariusz dostał, pieniądze dostał... To nie on przegina.
Z resztą nic nie widzę w tym filmiku złego... śmiesznego też nie.
_________________
Połowa ludzkości nie istnieje; jej życie- to żart, dążenia naiwne, uczucia przelotne, poglądy śmieszne.
 

PrzemQ  

Hiper wymiatacz



Wiek: 28

Do³±czy³: 23 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-10-26, 16:39   

Osoba przede mną wyczerpała ten temat. Komercja nie zna swoich granic - zaplacili mu, a filmik na pewno nie był zrobiony przypadkowo czy tez "z ukrytej kamery". Poleciłbym panu Miśkowi zastanowienie sie nad tym co robi bo pozniej moga z tego wyniknac bardzo niemiłe konsekwencje.
_________________
„ZdolnoÅ›ci specjalne – kowalstwo mentalne
Najbardziej nierealne wizje przekujÄ™ ci w plan
Nie uwierzysz mi i tak, ale to już twój problem
¯e podbijać rzeczywistość potrafisz tylko na kompie.”
 

heniek18  

User



Do³±czy³: 01 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-10-27, 14:13   

zapłacili nie zapłacili nie wiem. Zastanawiam się nad samym tematem jego pomysłu. Czy klonowanie jest ok. Ja rozumiem że na tym serwisie populacja.pl jest motyw sklonuj swoich znajomych etc. Ale to bardziej zabawa. A poważne podejście klonowania?
 

AnioÅ‚ CiemnoÅ›ci  

Mega wymiatacz

Strzała Tęsknoty



Wiek: 30

Do³±czy³: 26 Maj 2009

Sk±d: Nowy Targ

   

Wys³any: 2009-10-27, 15:41   

Ale po co klonować... mam nie najlepsze podejście do klonowania, bo jest nas już dosyć Niby po co miałoby się nas klonować. Chyba, że jako osobne narządy... np każdy miałby swój własny bank organów. To jestem za, a tak to jest mi dużo bliżej do modyfikacji genetycznych.
_________________
Jeżeli twoja głowa jest dla ciebie przyczyną grzechu, obetnij ją sobie i wyrzuć, bowiem lepiej wejść bezgłowym do królestwa Niebieskiego niż z głową tkwić wśród ognia piekielnego.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com