Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

szostol  

Pogromca postów


Do³±czy³: 03 Kwi 2009

   

Wys³any: 2010-09-29, 19:55   

Widzę że jesteś fanem wszelkich teorii spiskowych i sensacji. To niezdrowe.
 

pablopavo  

Hiper wymiatacz


Wiek: 33

Do³±czy³: 28 Sie 2010

   

Wys³any: 2010-09-29, 19:58   

Hehe nie szukam sensacji tam gdzie jej nie ma, uwierz mi.
_________________
„ (...) w zasadzie najważniejsze jest samo życie. A jak już jest życie, to najważniejsza jest wolność. A potem oddaje siÄ™ życie za wolność. I już nie wiadomo, co jest najważniejsze.” M. Edelman
 

LongIsland  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 26 Lip 2010

Sk±d: Szczecin

   

Wys³any: 2010-09-30, 23:14   

Czytałam, ciekawa. Dużo jest takich rzeczy, które ciężko wytłumaczyć. Np. z Janem Pawłem II była przez całe życie związana liczba 13. Data, dzień, godzina różnych wydarzeń w jego życiu, także śmierci zawsze sumowała się w tą liczbę...
 

anulencja  

User



ImiÄ™: Ania

Wiek: 29

Do³±czy³a: 06 Mar 2011

Sk±d: Rzezów

   

Wys³any: 2011-10-18, 17:43   

robi wrażenie...
_________________
Mam ochote iść w cholere ale nie wiem któredy .
 

Salami  

Stały User


Do³±czy³a: 19 Cze 2011

   

Wys³any: 2011-10-18, 21:42   

Szej-Hulud napisa³/a:

Nataniel napisa³/a:

Książki nie czytałam, ale zastanawia mnie, czy nie jest to tylko tania sensacja pokroju Kodu Leonardo da Vinci, którą dla większej autentyczności poparto po prostu wyrwanymi z kontekstu opiniami naukowców.


I pojawia się problem- czy to nie jest po prostu wymysł, który poparto rzekomymi dowodami? Wiem z doświadczenia, że informacjami można manipulować.


Zgadzam się. Zwłaszcza, że zostało już dawno dowiedzione, że w każdej książce można znaleźć co się chce tą metodą. Czytałam książkę, opracowania na ten temat- z początku robi wrażenie, ale to tylko pseudonaukowy bełkot nastawiony na tanią sensację.
_________________
Studiuję Ciszę, by nauczyć się Muzyki
 

Isair  

VIP

Arcykapłan



Wiek: 35

Do³±czy³: 12 Maj 2010

   

Wys³any: 2011-10-18, 22:53   

Nie czytałem, ale mój wychowawca (matematyk) opowiadał mi, że próbował powyliczać co ten facet tam powymyślał i jest to podobno mocno naciągane.
Dla mnie kolejna tania sensacja.
_________________
O upadku tego kraju świadczy fakt, że najpoczytniejsza książką jest Komentarz do ustawy o podatku VAT
Mój blog
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com