Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

MJ  

Hiper wymiatacz

God sent us?



ImiÄ™: Michael

Wiek: 34

Do³±czy³: 28 Maj 2009

Sk±d: BDG

   

Wys³any: 2009-07-04, 12:57   

Nie mam nic przeciwko. Jeśli ktoś się zna i orientuje to syfu nie kupi ;)
Aktualnie mam używany tel. kupiłem go za 250$, gdzie w Polsce kosztuje ok 1800zł. Biorąc pod uwagę, że $ kupiłem za 3.26zł = 840zł. Różnica jest znaczna :)
_________________
In this world people will always throw stones in the path of your success,it depends on you…
What you make from them, a wall or a bridge?
 

Kamilgostyn  

Stały User



ImiÄ™: Kamil

Wiek: 31

Do³±czy³: 24 Cze 2009

Sk±d: siê bior± dzieci?

   

Wys³any: 2009-07-06, 22:35   Re: Komórki z komisu

lusia napisa³/a:

W mojej klasie chłopak sobie taką kupił, ma naderwany jeden klawisz


Twój temat jest na prawdę dziwny, Ty tu piszesz o telefonach używanych czy jakimś konkretnym komisie ?

Kupując z komisu, to na moje się nie opyla ;P bo oni mają tam swoją marżę. Lepiej już poszukać interesujący nas telefon na allegro bądź też kupić od kumpla/koleżanki.

Czy te telefony sÄ… dobre ?
To zależy od poprzedniego właściciela :kwasny:

Ja miałem wiele telefonów używanych (Pare Noki 3110 ( w tym jedna po tuningu-soft), 3100, 6600,N70, 6680, 2x 3510i. Motorolę v980, v3i i jeszcze tam jakaś :P Samsung e250, Benq Siemens EF81 i wiele inncyh Xd)

Jako nowe to miałem: SE k700i, Motorola v6 Maxx (bardzo krótko)

Z używanych jestem zadowolony, ponieważ większość kupowałem od kumpli których znam i który by mi kitu nie wcisneli no i po za tym zanim kolo dostał kasę musiałem sprawdzić tel :)) a jeśli kupowałem na Allegro, no to czytałem opis czy jest coś o stanie mechnicznym i wizualnych, jeśli nie było no a tel mnie interesował to przed kupnem pytałem sprzedającego :)
_________________
Chciałbym iść do nieba ze względu na klimat, ale wolę do piekła ze względu na towarzystwo...
 

scrolll  

Stały User


Wiek: 33

Do³±czy³: 06 Lip 2009

   

Wys³any: 2009-07-07, 00:14   

ja w komisie nie kupiłem telefonu ani razu. zawsze biore nowy za przedłużenie umowy. a w komisach zawyżają ceny. zazwyczaj nawet jak ma atrakcyjną cene to albo jest do wymiany klawiatura albo obudowa albo brakuje pudełka i akcesoriów. często też jest tak że na początku wszystko gra a po tygodniu zaczyna sie cos psuć i trzeba latać oddawać na gwarancje którą daja od łaski. niby naprawią a za jakiś czas znowu z tym samym trzeba leciec do nich.
raczej nie polecam chyba ze mamy jakiegoś dobrego znajomego w komisie który nam szczerze powie coś na temat danego telefonu. a to co napisałem wyżej znam z doświadczeń mojego brata który co drugi telefon ma z komisu...
 

zielona  

Pogromca postów



ImiÄ™: Monika

Wiek: 30

Do³±czy³a: 18 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-07-07, 09:11   

Myślałam kilka razy o kupnie telefonu w komisie.

scrolll napisa³/a:

a w komisach zawyżają ceny. zazwyczaj nawet jak ma atrakcyjną cene to albo jest do wymiany klawiatura albo obudowa albo brakuje pudełka i akcesoriów


tak, a gdy telefon jest w miarę porządny, to cena taka, że już lepiej dolożyc troszkę i kupic nowy. To jest minus.
 

Fretkaxd  

Stały User



Do³±czy³a: 23 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-07-07, 09:51   

Owszem, niektóre telefony mają zawyżoną cenę, ale jak już pisałam ja w komisie kupiłam w bardzo dobrym stanie Samsunga Giorgio Armani za 400 zł, okazja superowa.
Moja mama sobie kupiła ostatnio telefon w komisie, to co prawda był o 30 zł droższy niż w takim samym stanie na allegro, ale nie płaciła za koszt wysyłki i miała od razu, więc i tak dobry interes.
 

scrolll  

Stały User


Wiek: 33

Do³±czy³: 06 Lip 2009

   

Wys³any: 2009-07-08, 00:20   

Fretkaxd napisa³/a:

Owszem, niektóre telefony mają zawyżoną cenę, ale jak już pisałam ja w komisie kupiłam w bardzo dobrym stanie Samsunga Giorgio Armani za 400 zł, okazja superowa.
Moja mama sobie kupiła ostatnio telefon w komisie, to co prawda był o 30 zł droższy niż w takim samym stanie na allegro, ale nie płaciła za koszt wysyłki i miała od razu, więc i tak dobry interes.



to też zależy od komisu. widocznie w ten gdzie kupowałeś fona jest jakiś normalny albo wogóle w twojej okolicy są normalne komisy :-P
 

Kamilgostyn  

Stały User



ImiÄ™: Kamil

Wiek: 31

Do³±czy³: 24 Cze 2009

Sk±d: siê bior± dzieci?

   

Wys³any: 2009-07-08, 22:56   

scrolll napisa³/a:

a w komisach zawyżają ceny. zazwyczaj nawet jak ma atrakcyjną cene...


Weź mi to wytłumacz ok ? Bo tu jest mała sprzeczność. Jak telefon używany może być droższy od nowego ? No chyba że mówisz tutaj o umowie abonamentowej, sprawdź sobie ceny telefonów w salonach bez umowy. Oczy Ci wyjdą na wierz jak porównasz tą przebitkę ceny.
_________________
Chciałbym iść do nieba ze względu na klimat, ale wolę do piekła ze względu na towarzystwo...
 

scrolll  

Stały User


Wiek: 33

Do³±czy³: 06 Lip 2009

   

Wys³any: 2009-07-10, 00:13   

źle mnie zrozumiałes.... zawyrzają bo np na allegro lub od kumpla kupisz taniej. a jak w komisie jest jakiś w telefon w atrakcyjnej cenie to okazuje sie że trzeba coś w nim wymienić albo brak jest wszystkich akcesoriów:). teraz rozumiesz?
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com