Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

lusia  

Mega wymiatacz

subtelna wariatka



ImiÄ™: Lucyna

Do³±czy³a: 30 Kwi 2008

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2009-03-29, 22:14   Komórki z komisu

Chyba dobrze wstawiłam? :niepewny:

Mam takie pytanie: co sądzicie o komórkach kupionych w komisie? W mojej klasie chłopak sobie taką kupił, ma naderwany jeden klawisz, ale tak to spisuje się świetnie. Niezbyt wczuwam się w życie swojej klasy, ale szybko zauważyłam, że niektórzy mu z tego powodu dokuczają. Czy wy też widzicie coś złego w używanych telefonach?
_________________
Niech nikt nie mówi jak mam żyć, bo nikt za mnie nie umrze!
Nigdy nie dyskutuj z idiotami, bo ściągną Cię do swojego poziomu i pobiją doświadczeniem.
 

TQIT  

VIP


Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-03-30, 06:57   

lusia napisa³/a:

Czy wy też widzicie coś złego w używanych telefonach?


W żadnym razie. :-) Nawet powiedziałbym, że kupno takiego telefonu jest dużo bardziej opłacalne niż nowego. Mój kolega szuka na allegro telefonów w cenie do 20 zł i o dziwo działają ;)
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

misiek89  

Mega wymiatacz

Uratuj mnie...



ImiÄ™: brak

Wiek: 34

Do³±czy³: 28 Wrz 2008

Sk±d: towni

   

Wys³any: 2009-03-30, 13:29   

lusia napisa³/a:

Czy wy też widzicie coś złego w używanych telefonach?



To zależy w jakim stanie one są.

W komisie widzisz co kupujesz, możesz pomacać.
Ja kupuje na allegro i trudno powiedzieć czy ona dobrze będzie działać... ale jakoś jeszcze nie kupiłem dziadostwa. :] ;)
_________________
 

margola  

Pogromca postów



Wiek: 46

Do³±czy³a: 27 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-03-30, 14:15   

W komisie nie zawsze są używane telefony. Nie mam nic przeciwko komisom. Mój brat ma z komisu kom i dobrze mu działa.
_________________
Wlecze za sobÄ… morze niby zbrodniÄ™ ciemnÄ…. Cichy,
spoglÄ…da na mnie w rozpaczy. Mieszkam tutaj.
 

Maciekfaza  

User


ImiÄ™: r

Wiek: 38

Do³±czy³: 29 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-03-30, 16:02   

Ja juz mialem 2 tel. z komisu i nienazekam, wedlug mnie to dobry interes, można sobie znaleść kozackiego fona, za maly cash...
_________________
Głowa to pistolet, a słowa to naboje, wiec morda gnoje co sieja paranoje... Instynk (hg)
 

Troll  

Wymiatacz

Troll Xd


Imię: £ukasz

Wiek: 31

Do³±czy³: 29 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-06-29, 04:50   

ja Zmienam Telefon co pół roku... na nowy Wybieram najlepszy jaki jest , poprostu lubię mieć co chwile co innego :d

Hmm ja nić do tego nie mam bo pamiętam jak latałem tam zawsze za dzieciaka zobaczyć jakie fony są :d z 7 lat w stecz kupiłem tam simensa a50 i chodzi do dzisiaj :d tylko ze teraz leży w szafce jako historia moich telefonów
 

takumi90  

User



Wiek: 34

Do³±czy³: 28 Cze 2009

Sk±d: z kont :P

   

Wys³any: 2009-07-01, 19:01   

lusia jeśli jego koledzy mu dokuczają to znaczy, że są rozpieszczani przez rodziców. Ja zawsze kupuję używkę kiedyś w komisie, teraz na allaegro i nie widzę w tym nic złego, byle nie kupić jakiegoś dziadostwa.
_________________
"Proste są dla szybkich samochodów, zakręty dla szybkich kierowców..."
 

krasta1990  

Stały User



Do³±czy³a: 23 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-07-01, 19:49   

a nic dziwnego nie widze w uzywanych telefonach bo sama na allegro kupuje jak potrzebuje tylko patrze w jakim stanie jest zeby wszystko działało jak powinno. lepiej dac mniej za uzywanego niz za nowego jeszcze raz tyle kasy a moze i troszke mniej niz jeszcze raz tyle. takie jest moje zdanie. nie wiem jak wasze ale ja tak sądze :-P :-P :-P
 

Fretkaxd  

Stały User



Do³±czy³a: 23 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-07-01, 22:56   

Ja zmieniam telefon średnio co trzy miesiące :-D
Niejeden kupiłam w komisie. Raz zrobiłam dobry interes, bo kupiłam Samsunga Giorgio Armani w komisie za 400 zł, a na allegro wystawiłam za 500 i o dziwo około godzinę po wystawieniu został kupiony. :-D
 

though  

Pogromca postów


Wiek: 30

Do³±czy³a: 28 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-07-01, 23:10   

Używane telefony są ok. Nie czaje jak można się śmiać z tego, że ktoś kupił w komisie, to chore.

takumi90 napisa³/a:

jeśli jego koledzy mu dokuczają to znaczy, że są rozpieszczani przez rodziców.


zgadzam się, rozpieszczenie i od tego im się w dupie poprzewracało
 

poem sometimes  

Pogromca postów


Do³±czy³: 15 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-07-02, 21:30   

Niedawno popsuła mi się Nokia kompletnie, posypała się i kupiłem taki sam model w komisie. Jest troszkę porysowana, ale poza tym działa bardzo dobrze, a za rok i tak kończy mi się umowa, więc po co miałem brać nową?
_________________
"wiemy, że Bóg umarł, powiedziano
nam o tym, czytając ciebie nie byłem tego całkiem pewny."
 

Mihihih  

Pogromca postów

dziecko neo.



ImiÄ™: J.

Do³±czy³a: 03 Sty 2009

Sk±d: ten ¶miech?

   

Wys³any: 2009-07-03, 10:29   

Także mam obecny telefon z komisu. Po co mi zupełnie nowy, skoro ten kupiłam prawie za pół ceny, miał jeszcze gwarancje i był używany tylko przez 4 miesiące. Sprawuje się bardzo dobrze, jeszcze ani razu się nie popsuł i nie widzę nic z złego w kupowaniu w takich miejscach, oczywiście jeśli telefon posiada wszystkie dokumenty. =)
_________________
Na forum zawsze się znajdzie jakiś smutny fajfus, który będzie mówił co trzeba robić i jak trzeba żyć,
bo akurat wstał lewą nogą albo zaczepił chu...em o sprężynę w materacu.
 

Ilonq1993

Wymiatacz


Do³±czy³: 12 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-07-03, 17:49   

Dla mnie to normlne. Kiedyś byłam w takim komisie gdzie fony były sprowadzane za grancicy.. Widziałam nokie na allegro za ok.1000zł a w tym komisie identyczną za ok.500 i w ogóle nie wyglądał jak używany.
A wyśmiewanie się z tego jest szczeniackie.
 

pryzmat  

Pogromca postów



Wiek: 32

Do³±czy³: 26 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-07-04, 09:11   

ja kupiłem już 6 kom z komisu i okazało sie że te telefony są niezniszczalne :-D
zresztą wszyscy moi kumple kupują używane..
_________________
_______________

Człowiek e, to wyścig szczurów,
do szklanych domów, z szarych murów,
jak twój guru to PeeLeN, ty przegrasz wyścig ten..


 

motyl  

Moderator

gryzÄ™.



Wiek: 34

Do³±czy³a: 13 Cze 2009

Sk±d: Wielkopolska

   

Wys³any: 2009-07-04, 11:52   

Bez przesady;). W komisie oprócz używanego telefonu można kupić zupełnie nowe, jeszcze nie wyjęte z foli i po niższej cenie niż w normalnym sklepie czy salonie. A kupować używany to też żaden wstyd;).
_________________
"Nadal wierzę w marzenia z dzieciństwa.
W niewysłane listy, że nadejdą...
Wierzę, że pijąc wódkę za błędy nigdy nie powiem "żałuję" i wciąż nowe popełniać będę...
W numery telefonów, które w słuchawkach nigdy nie zamilkną..."
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com