Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Takasiaka  

User



ImiÄ™: Agnieszka

Wiek: 29

Do³±czy³a: 27 Lut 2010

   

Wys³any: 2010-03-04, 19:56   

Moim zdaniem koniec świata nastąpi wtedy, gdy człowiek rozwiąże wszystkie tajemnice Matki Natury i nie będzie na ziemi osoby, która miałaby w swym życiu jakiś cel
_________________
ktokolwiek powiedział, ze słońce przynosi szczęście, ten nigdy nie tańczył w deszczu
 

Przychlast

User


ImiÄ™: Adrian

Wiek: 29

Do³±czy³: 26 Mar 2010

   

Wys³any: 2010-03-31, 22:27   

Moim zdaniem ludzie sami się pozabijają. Bo jak na razie chyba na żadną apokalipsę się nie zapowiada :P
Chyba że ludzką ręką stworzone :D (wojny)
 

Nyksus  

Hiper wymiatacz

AmericanWay



ImiÄ™: Oktawian

Wiek: 31

Do³±czy³: 09 Kwi 2009

Sk±d: Wroc³aw

   

Wys³any: 2010-03-31, 22:49   Re:

@up
Nikt nie wie czy na apokalipsę się nie zapowiada. Oglądałem kiedyś na Discovery program dot. apokalips. O ile można temu wierzyć, to wg. niego 27 kwietnia 2029 roku jakieś coś przeleci niebezpiecznie blisko ziemii co może spowodować ogromne zmiany klimatu. Co za tym idzie? Wg. naukowców z tego programu to wersje są dwie, albo kolejna epoka lodowcowa albo ogromne ocieplenie. Istnieje też możliwość, że to coś piznie w nas i będzie tzw. klops.
 

miksik  

Stały User



ImiÄ™: Krzysztof

Wiek: 31

Do³±czy³: 27 Pa¼ 2008

Sk±d: Szczecin

   

Wys³any: 2010-04-02, 00:59   Re:

Nyksus napisa³/a:

piznie w nas i będzie tzw. klops.



Ale to było dobre :mrgreen: :mrgreen:

Moim zdaniem jeśli wg przepowiedni itp miałoby być koniec świata w 2012 to dlaczego?
Przez to jakie jest zło na świecie?
W poprzednich wiekach ile było zła i ludzie nadal żyli.
Myślę, że to się stanie kiedyś ale chyba nie w 2012.
 

Barbossa  

User

I co z tym zrobisz?



ImiÄ™: Damian

Wiek: 30

Do³±czy³: 06 Kwi 2010

   

Wys³any: 2010-04-06, 20:45   

@2xup Kolejny który ogląda programy ... nie wierzcie w tego typu pierdoły oni wypowiadać się mogą wiecie ile oni kasy biorą za takie coś? Siada sobie ziomek na dole oczywiście tytuł "Nasa" czy jak oni tam dają i pier... bzdety nakręca co się tylko da kataklizmy powodzie epoki.. itd a tam siedzą tacy ludzie łatwo wierni i srają w pory i sobie myślą "Przeciez on robi w NASA musi to być prawda" i latają po kinach na filmach 2012 książki kupują itd.. wy ryjecie sobie psychike oni trzepią na tym kasę;] żadna "kolka" nie wleci w ziemie nie w tym wieku. mamy satelity odbiorniki cały czas wiedzą co się dzieje w kosmosie nie może z dnia na dzień coś przylecieć i świata niema. Zanim to coś zobaczą i zanim mogło by sie zderzyć z ziemią minie kilka miesięcy . A za ten czas już dawno poślą kilka rakiet by zmieniło tor lotu tej kolki :). Jak będziecie dalej takich pierdoł sluchać co poniektórzy to będziecie mieli koniec świata ale w szpitalu po zawale.
 

lgtk  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Adam

Wiek: 33

Do³±czy³: 31 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2010-05-19, 16:58   

Koniec świata będzie wyglądał tak: ja nauczę się rysować będzie światło i koniec
 

MrAlucarD  

Wymiatacz

Graffiti Boy



Wiek: 32

Do³±czy³: 01 Lis 2009

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2010-05-19, 21:58   

To i ja siÄ™ wypowiem :-)
Według wielu proroków takich jak Nostradamus, Willa Branhama, Edgara Cayce'go, św. Malachiasza czy nawet wg. Apokalipsy św. Jana jest pewne że kiedyś to nastąpi.
¦w. Malachiasz przepowiedział wszystkich papieży aż do końca świata, ostatnim jest dzisiejszy który długo nie pożyje. Po nim ma być koniec świata.
Nostradamus jako znany jasnowidz obliczył datę końca na 2012. to już końcówka jego proroctw. W jednym z proroct użył słowa atomiqe czy cuś a w tamtych czasach nie było ono szeroko znane.
Will Branham- jego pewnie kojarzy niewielu, ale przepowiadał to co dziś możemy obejrzeć w kinie + to co inni, czyli wojny etc. Miał dar leczenia ludzi i jasnowidzenia.
Edgar Cayce- specyficzny gościu który zapadał w trans i potrafił przepowiadać przyszłość, przeszłość i diagnozować choroby ludzi których nie znał.
¦w. Jan też maczał w tym palce ;) wystarczy sięgnąć po biblie.
Ojciec Pio, słynny stygmatyk też miał przepowiednie. Napisał też swego rodzaju poradnik nt jak przetrwać.
Dla mnie końcem świata będzie:
porażka reprezentacji Polski na euro 2012
Kaczyński albo Bronek wygra wybory
Metallica nie zagra w czerwcu :-)
 

marmi  

Pogromca postów

kamikadze



Wiek: 41

Do³±czy³: 20 Lip 2009

Sk±d: Katowice

   

Wys³any: 2010-05-20, 17:29   

MrAlucarD napisa³/a:

Dla mnie końcem świata będzie:
porażka reprezentacji Polski na euro 2012

to wiesz doskonale że już ten koniec jest bliski bo nasza reprezentacja tylko się skompromituje :-D

MrAlucarD napisa³/a:

Kaczyński albo Bronek wygra wybory

to też jest pewne że ktos z nich wygra...
_________________
Twój uśmiech...to już nie wróci...
 

Lena  

Pogromca postów

<3



Imię: Mieczysława

Wiek: 33

Do³±czy³a: 10 Cze 2008

Sk±d: Miasto Kobiet.

   

Wys³any: 2010-05-20, 17:40   

marmi napisa³/a:

MrAlucarD napisał/a:
Kaczyński albo Bronek wygra wybory
to też jest pewne że ktos z nich wygra...

blagam zeby nie.
_________________
"strach jest niezwykle podniecający. Ludzie lubią być straszeni. To działa na nich jak chwile przed orgazmem. Wszyscy pragną tego zaznać. To niezwykłe doświadczenie."
<3
 

in30seconds  

Stały User

.



ImiÄ™: Ada

Wiek: 31

Do³±czy³a: 05 Maj 2010

   

Wys³any: 2010-05-20, 20:52   

Koniec świata? Nie wiem. Wydaje mi się,że te wszystkie "przepowiednie" co do tego to wymysły ludzi,którzy mieli dość życia itd.
_________________
"Mądrość wszędzie ma daleko, głupota wszędzie ma blisko; mądrość - tylko czasem dociera, głupota - zawsze."
 

niderly08  

User

Otaku!!!



ImiÄ™: Asia

Wiek: 28

Do³±czy³a: 30 Maj 2010

Sk±d: Wroclaw City

   

Wys³any: 2010-06-01, 18:17   

Prepowiednie to brednie. Na przykład aztekowie niby przepowiedzieli koniec świata na 2012, ale oni nie uznawali Jezusa za Boga, więc ich klendarz nie zaczął iśc od początku.
Koniec świata nastąpi wtedy, gdy ludzie będą uważali, że natura nic nie znaczy i, że istnieje tylko technika i nauka. Nigdzie nie będzie lasów, a dzióra ozonowa się powiększy i bedzie konic :-P
_________________
Frutady, muskafki i geyfruty- niech moc będzie z wami
 

Kabitka17  

Mega wymiatacz


ImiÄ™: Monika

Wiek: 30

Do³±czy³a: 12 Gru 2009

Sk±d: T.... - czarnobyl :D

   

Wys³any: 2010-06-01, 22:22   

Kometa spadnie i po nas :P Innego końca świata nie widzę no chyba,że Słońce wybuchnie bo raczej z cyklonów,powodzi i trzęsień ziemi ktoś zawsze przeżyje :P
A opcja z bilbi to ,że przyjdzie Bóg i zabierze ludzi :P
Niejaki Charlets Berlitz przepowiedział ludziom z czasów 1900 ,że nastąpi pierwsza wojna - a potem druga jeszcze straszniejsza a kiedy przepowiednie się spełniły dodał,że ich dzieci już nie dożyją wojny ale nie zaznaczył tego,że MY jej nie przeżyjemy :P
Czyli mówiąc prosto - martwcie się o 3 wojnę światową ,która może nastąpić za naszego pokolenia aczkolwiek nie musi (zresztą i tak kiedyś musi ).
No i ową 3 wojne ma rozpętać Rosja :P
_________________
"¯yjemy tutaj tylko po to aby doświadczyć całego bezsensu istnienia"...

"Illuminati want my mind, soul and my body
Secret Society trying to keep their eye on me
But I'm a stay incogni' in places they can't find me
Make my moves strategically"
 

farbenka  

Hiper wymiatacz



Wiek: 32

Do³±czy³a: 14 Lis 2009

Sk±d: Honolulu

   

Wys³any: 2010-06-01, 22:34   

Tak jak w moim śnie sprzed kilku dni, który po dziś dzień nie daje mi żyć - wybuchnie wielka gwiada i jej spory odłamy pospadają na Ziemię. Najpierw na półkulę w samym apogeum Afryki, a potem kolejne na resztę kontynentów.
Mam nadzieję, że ta wizja się nie sprawdzi. :-D

A tak poważnie to nigdy się nie zastanawiłam nad tym. Ale sądzę, że koniec świata będzie wynikiem wyższych sił natury. Być może wszystkich żywiołów na raz.
_________________
Nie wiem jaki jestem, ale cierpiÄ™, gdy mnie deformujÄ…... Wbrew wszystkiemu chcÄ™ być sobÄ…. — Witold Gombrowicz
 

Jacob  

User

Don't copy



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 32

Do³±czy³: 01 Sty 2010

Sk±d: Olsztyn

   

Wys³any: 2010-06-26, 12:22   

pierd... eee UDERZY w nas kometa i będzie koniec. Albo słońce sie wypali i będzie bum
 

MrAlucarD  

Wymiatacz

Graffiti Boy



Wiek: 32

Do³±czy³: 01 Lis 2009

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2010-06-27, 17:10   

Każdy koniec jest jednocześnie początkiem czegoś nowego...
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com