Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Hiu  

Stały User

Hiu



ImiÄ™: Marek

Wiek: 29

Do³±czy³: 10 Lis 2008

Sk±d: £ód¼

   

Wys³any: 2009-11-03, 22:27   Koniec ¦wiata

Jak myślicie jak będzie wyglądać konieć świata?
Czy nastąpi on wraz z wypaleniem się słońca?
Sądze że nie bo wtedy technologia będzie na takim poziomie że stworzymy własne techniczne słańce albo coś podobnego.
Więc jak wyginie ludzkość i jak długo i czym będziemy walczyć o przetrfanie?
_________________
Czas nie leczy ran lecz przyzwyczaja do bólu
 

humusek

Stały User



Do³±czy³: 24 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2009-11-03, 23:17   

Przestanie nam się chcieć. Najpierw odpuścimy sobie wychodzenie z domu, potem słanie łóżka i mycie zębów po kolacji. Potem stwierdzimy, że nie warto robić kolacji, odechce nam się wychodzić do łazienki i będziemy robić pod siebie. Z czasem dojdziemy do wniosku, że nie ma sensu jeść, pic i wstawać z łóżka. Będziemy leżeć z zamkniętymi oczami i czekać na koniec.
_________________
filmnotki
 

Hiu  

Stały User

Hiu



ImiÄ™: Marek

Wiek: 29

Do³±czy³: 10 Lis 2008

Sk±d: £ód¼

   

Wys³any: 2009-11-03, 23:20   

A co według ciebie spowoduje ten koniec? musi być jakaś przyczyna żeby był skutek (to co ty napisałeś)
_________________
Czas nie leczy ran lecz przyzwyczaja do bólu
 

humusek

Stały User



Do³±czy³: 24 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2009-11-04, 01:14   

Przyczyną w mojej wizji jest właśnie ten brak chęci. Co go spowoduje? To już kwestia indywidualna. U mnie byłoby to lenistwo i znudzenie rutyną.
_________________
filmnotki
 

Hiu  

Stały User

Hiu



ImiÄ™: Marek

Wiek: 29

Do³±czy³: 10 Lis 2008

Sk±d: £ód¼

   

Wys³any: 2009-11-04, 06:50   

Ciekawe, ale ja jednak nie zrezygnowałbym z kibelka :)
_________________
Czas nie leczy ran lecz przyzwyczaja do bólu
 

Patrycja94  

Hiper wymiatacz

ZÅ‚a dziewczyna



ImiÄ™: Patrycja

Do³±czy³a: 15 Wrz 2009

Sk±d: wzi±æ na wino?

   

Wys³any: 2009-11-04, 15:19   

Koniec świata?
To ludzie go stworzÄ….
Zauważ, że jesteśmy bardzo dobrze rozwiniętą cywilizacją. (Chociaż nie mówię, że jedyną)
Z czasem większość naszych obowiązków przejmą maszyny.
Tak, jak napisał humusek nie będzie nam się chciało robić wielu rzeczy.
Stworzymy roboty, które przejmą część ludzkich obowiązków.
Będą to roboty podobne do ludzi.
Może to one nas znisczą?
A może zniszczy nas "matka natura?"
Jeżeli koniec świata ma przyjść z kosmosu, to sądzę, że nie będzie to wina zgaśnięcia Słońca.
Najprawdopodobniej walnie w nas jakiÅ› meteoryt, albo cos w tym stylu.
_________________
...I ślubuję Ci uśmiech przy porannej kawie, parasol w deszczu i stokrotki na wiosnę.
 

damian15  

Wymiatacz

licealista ;PP



ImiÄ™: Damian

Wiek: 29

Do³±czy³: 21 Mar 2009

Sk±d: Piaski

   

Wys³any: 2009-11-04, 15:23   

koniec świata ma nastąpić w 2012 roku, więc myślę, że ludzie jadąc do nas na euro, po prostu powybijają się na naszych drogach.
 

Hiu  

Stały User

Hiu



ImiÄ™: Marek

Wiek: 29

Do³±czy³: 10 Lis 2008

Sk±d: £ód¼

   

Wys³any: 2009-11-04, 16:34   

damian15 napisa³/a:

koniec świata ma nastąpić w 2012 roku, więc myślę, że ludzie jadąc do nas na euro, po prostu powybijają się na naszych drogach.



koniec świata jak sama nazwa wskazuje świat przestanie istnieć więc nie sądzę żeby śmierc miała nadejść w takich okolicznościach nawet jak by nikt nie przeżył to świat nadal będzie

[ Dodano: 2009-11-04, 16:40 ]
patrycja94 twoja wypowiedź jest częściowo na temat koniec świata nie nastąpi wraz z buntem robotów :) Nie sądzę (nawet jak by opanowały ziemię) że bedą chciały ją zniszczyć.
Bo same by zgineły. A z meteorytem to całkiem możliwe teraz jeszcze tego nie przeżyjemy ale za kilkaset lat technologia militarna będzie na takim poziomie że będziemy mieli szanse (może i marne, ale zawsze) na przeżycie
_________________
Czas nie leczy ran lecz przyzwyczaja do bólu
 

AnioÅ‚ CiemnoÅ›ci  

Mega wymiatacz

Strzała Tęsknoty



Wiek: 30

Do³±czy³: 26 Maj 2009

Sk±d: Nowy Targ

   

Wys³any: 2009-11-04, 18:01   

Cytat:

Koniec świata?
To ludzie go stworzÄ….
Zauważ, że jesteśmy bardzo dobrze rozwiniętą cywilizacją. (Chociaż nie mówię, że jedyną)
Z czasem większość naszych obowiązków przejmą maszyny.
Tak, jak napisał humusek nie będzie nam się chciało robić wielu rzeczy.
Stworzymy roboty, które przejmą część ludzkich obowiązków.
Będą to roboty podobne do ludzi.
Może to one nas znisczą?
A może zniszczy nas "matka natura?"
Jeżeli koniec świata ma przyjść z kosmosu, to sądzę, że nie będzie to wina zgaśnięcia Słońca.
Najprawdopodobniej walnie w nas jakiÅ› meteoryt, albo cos w tym stylu.



To jest niemożliwe z prostego powodu. Wkrótce dzięki inżynierii genetycznej i kognitywistyce sami będziemy bardziej podobni do maszyn niż do ludzi. Tak, czy inaczej już teraz są prace nad tym w jaki sposób podłączyć mózg człowieka za pomocą implantu z komputerem w taki sposób abyś mogła sterować nim samą myślą. Po przejęciu mocy obliczeniowej takiego załóżmy supernowoczesnego komputera już nie byłabyś tym samym człowiekiem. Kwestią paruset lat jest powstanie cyborgów z prawdziwego zdarzenia... a przynajmniej tak mi intuicja podpowiada.

Jeśli ma 'walnąć' w nas meteoryt to musi się pośpieszyć, bo wkrótce to my będziemy mieli możliwości przywalenia w meteoryt i będzie lipa... Ja sądzę, że ciężko będzie nas wyciąć z planety ziemia i ciężko mi to przewidywać.
_________________
Jeżeli twoja głowa jest dla ciebie przyczyną grzechu, obetnij ją sobie i wyrzuć, bowiem lepiej wejść bezgłowym do królestwa Niebieskiego niż z głową tkwić wśród ognia piekielnego.
 

Hiu  

Stały User

Hiu



ImiÄ™: Marek

Wiek: 29

Do³±czy³: 10 Lis 2008

Sk±d: £ód¼

   

Wys³any: 2009-11-04, 20:58   

a nie sądzicie że jeżeli będziemy połączeni z komputerem i będziemy nim sterowac to że za pomocą komputerów bedą nami sterować np. jakiś człowiek, lub sam komoputer (sztuczna inteligencjia). Istnioeje tesz możliwośc co do technologi że za kilkadziesiąt lat będzie możliwa operacja mająca na celu całkowite zatrzymanie starzenia sie komórekj i zmiana kodu genetycznego tak że będziemy mogli życ wiecznie oczywiscie tylko nie wielu bedzie moglo sobie pozwolic na takie kompleksy. A SKORO Będzie to mozliwe to również będzie możliwe stworzenie śmiertelnego wirusa a tu nie musze mówić co się wydarzy... :?:

[ Dodano: 2009-11-04, 21:00 ]
anioł Ciemności twoje ostatnie 2 linijki pokrywają się z moimi ostatnimi 2 z poprzednej wypowiedzi

[ Dodano: 2009-11-04, 21:04 ]
A jak myślicie czy koniec świata możezależeć od istot paranolmalnych??
Wiem że to tylko ludzka wyobraźnia ale juz w innem temacie poweidzialem że nie wiemy czy nie istnieją bo nie znamy całego świata tak dobrze dodoatkowo promieniowanie zanieczyszczenia itp. to wszystko powoduje zmienianie się kodu genetycznego i atomów w istocie dając jak niektórzy mówią mutanty a jakie to sa już tysiące możliwości
_________________
Czas nie leczy ran lecz przyzwyczaja do bólu
 

tiruriru  

Stały User



Wiek: 30

Do³±czy³a: 24 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2009-11-06, 17:05   

A mi się wydaje, że po prostu będzie sąd ostateczny i od nowa zacznie się życie na Ziemi ;P
 

humusek

Stały User



Do³±czy³: 24 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2009-11-06, 17:06   

wtedy nie nazwano by tego sÄ…dem ostatecznym
nie sÄ…dzisz?;)
_________________
filmnotki
 

Hiu  

Stały User

Hiu



ImiÄ™: Marek

Wiek: 29

Do³±czy³: 10 Lis 2008

Sk±d: £ód¼

   

Wys³any: 2009-11-06, 20:33   

tiruriru napisa³/a:

A mi się wydaje, że po prostu będzie sąd ostateczny i od nowa zacznie się życie na Ziemi ;P



Heloooouuuuu

życie na ziemi nadal będzie tylko od nowa a my mówimy o całkowitej zagładzie wszechswiata
_________________
Czas nie leczy ran lecz przyzwyczaja do bólu
 

humusek

Stały User



Do³±czy³: 24 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2009-11-06, 20:54   

chyba, że bóg przeprowadza eksperyment;)
_________________
filmnotki
 

Hiu  

Stały User

Hiu



ImiÄ™: Marek

Wiek: 29

Do³±czy³: 10 Lis 2008

Sk±d: £ód¼

   

Wys³any: 2009-11-06, 21:09   

humusek napisa³/a:

chyba, że bóg przeprowadza eksperyment;)



nie wieżę że bóg istnieje . Ale zaużmy że tak jeżeli miał by zniszczyć ludzkość i świat to już by to zrobił
_________________
Czas nie leczy ran lecz przyzwyczaja do bólu
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com