Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Mileeek  

Stały User

Przyszły AkToR xD



Imię: Miłosz

Do³±czy³: 24 Lut 2010

Sk±d: Leszno

   

Wys³any: 2010-03-05, 15:59   Koniec PZPN!

Akcja ta powstała by uzdrowić Polską Piłkę i by już nie było wstydu :P
Niektórzy przyrównują ją do "Solidarności", ale jak dla mnie to głupota.

Przedstawię cele organizacji, i chciałbym byście wyrazili zdanie na ten temat, czy wam to się podoba, co ewentualnie trzeba zmienić. Strony nie podam, bo za mało postów napisałem.
Ale mogę dodać, że strona się zmieniła, przez proces wytoczony przeciwko stronie, który moim zdaniem był bezpodstawny, lecz strona została skasowana , a i tak stworzono nową :P

Więc cele organizacji:



1. Odwołać Prezesa i Zarząd PZPN, a następnie rozpisać wybory.

2. Do nowego Zarządu PZPN powołać wysokiej klasy specjalistów od zarządzania piłką nożną i szkolenia młodzieży, przedstawiciela kibiców, oraz niezwiązanych ze środowiskiem piłkarskim fachowców z dziedziny zarządzania, restrukturyzacji, finansów, zarządzania projektami i public relations.

3. Wprowadzić kontrakty menedżerskie dla członków Zarządu, w których zawarte będą ich kompetencje, zakres odpowiedzialności, oraz cele i zadania, z realizacji których będą rozliczani co roku na zjeździe sprawozdawczym.

4. Przeprowadzić audyt działalności Związku, a następnie restrukturyzację struktur i procesów w celu usprawnienia funkcjonowania i ograniczenia kosztów działalności, oraz zapewnienia transparentności i jasności działania poszczególnych organów Związku.

5. Zrównać wpływ klubów z wpływami okręgów na wybór Zarządu PZPN, stworzyć autonomiczną komórkę przedstawicieli kibiców mającą swoją reprezentację podczas Walnego Zgromadzenia Delegatów.

6. Wypracować i wdrożyć projekt jednolitego, profesjonalnego i skutecznego systemu szkolenia młodzieży obejmującego wszystkie grupy wiekowe.

7. Wprowadzić jednolity system szkolenia i wynagradzania trenerów z uwzględnieniem specyfiki pracy z poszczególnymi grupami wiekowymi piłkarzy.

8. Wprowadzić instytucję sędziów zawodowych na poziomie Ekstraklasy, I i II ligi, podwyższyć ich uposażenie oraz wprowadzić obowiązek składania oświadczeń majątkowych. Zlikwidować instytucję obserwatorów piłkarskich w obecnej formie, a pracę sędziów analizować na podstawie zapisu wideo.

9. Przekazać kontrolę nad organizacją rozgrywek w nowej I i II lidze podmiotom działającym niezależnie od PZPN na zasadach np. spółki prawa handlowego, jak to ma miejsce w przypadku rozgrywek Ekstraklasy.

10. Proces licencyjny przekazać w całości pod auspicje spółek zarządzających rozgrywkami ligowymi, oraz zagwarantować terminowość i nieodwołalność decyzji. Systematycznie zwiększać wymagania licencyjne, aby dbać o podnoszenie poziomu rozgrywek.

11. Wprowadzić obowiązek publikowania budżetu i sprawozdań finansowych PZPN, wojewódzkich związków piłki nożnej oraz okręgów, a także całkowitą jawność tych dokumentów.

12. Utworzyć skuteczny, wewnętrzny organ kontroli działań Związku, w którym zasiadać będą zarówno specjaliści z dziedziny piłki nożnej, jak i zewnętrzni fachowcy z dziedziny prawa zatrudniani przez Związek.

Więc piszcie co macie na ten temat do powiedzenia. xD
_________________
W Lesznie, naszym Lesznie,
które w herbie Byka ma,
jest taka drużyna, co się Unia nazywa,
Grecja ma Ateny, Paryż wieże Eiffla ma,
a My mamy Naszą Unię, która Mistrza Polski ma!
Sialalalaaa... UNIA LESZNO <3
 

Constantine  

Pogromca postów

Odszedł.


Wiek: 37

Do³±czy³: 19 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-03-05, 16:11   

Mileeek napisa³/a:

Akcja ta powstała by uzdrowić Polską Piłkę i by już nie było wstydu


W jaki sposób?

Mileeek napisa³/a:

Niektórzy przyrównują ją do "Solidarności", ale jak dla mnie to głupota.


Dla mnie głupotą jest ta cała akcja.

Mileeek napisa³/a:

Ale mogę dodać, że strona się zmieniła, przez proces wytoczony przeciwko stronie, który moim zdaniem był bezpodstawny

Mylisz się, też bym nie chciał by nazywano mnie ujem, lub były przerobione zdjęcia i propagowała nienawiść.

Cała akcja koniec pzpn miała dobrą tylko nazwę, a wykonanie na poziomie 5 latków. Stado debili zebrało się i większość z nich nie miała grosza pojęcia ani o piłce a tym bardziej polityce piłkarskiej. Dno jak nie wiem, kolejna akcja dzieci neo.

Mileeek napisa³/a:

Do nowego Zarządu PZPN powołać wysokiej klasy specjalistów od zarządzania piłką nożną i szkolenia młodzieży,


A co oni mają wspólnego z szkoleniem młodzieży?

Mileeek napisa³/a:

Więc piszcie co macie na ten temat do powiedzenia. xD

Płakać mi się chce, jak czytam takie durnoty.
 

Mileeek  

Stały User

Przyszły AkToR xD



Imię: Miłosz

Do³±czy³: 24 Lut 2010

Sk±d: Leszno

   

Wys³any: 2010-03-05, 16:24   

Kod:
W jaki sposób?

Zaczęło się to od postawy naszych piłkarzy w eliminacjach do mistrzostw świata, i
zwolnienia trenera. Wtedy grupka ludzi rozpoczęła bojkot. Pierwszym takim pokazaniem, tego na światło dzienne był mecz Polska-Słowacja. A wracając założyli go kibice, by zwrócić uwagę na sytuację w Polskiej Piłce Nożnej. Jednym z powodów są także: kolesiostwo i korupcja.

Kod:
A co oni mają wspólnego z szkoleniem młodzieży?

No sorry, bardzo dużo, to oni ustalają reguły szkolenia młodzieży i wykładają na to pieniądze. A młodzież to przyszłość.

Kod:
Mylisz się, też bym nie chciał by nazywano mnie ujem, lub były przerobione zdjęcia i propagowała nienawiść.

Cała akcja koniec pzpn miała dobrą tylko nazwę, a wykonanie na poziomie 5 latków. Stado debili zebrało się i większość z nich nie miała grosza pojęcia ani o piłce a tym bardziej polityce piłkarskiej. Dno jak nie wiem, kolejna akcja dzieci neo.


Jak dla mnie to ty jesteś anty wszystkiemu, a jak byś wszedł na stronę to nigdy nie są używane wulgaryzmy wobec działaczy. Niektórzy kibice tak mówią, bo nie umią inaczej.
_________________
W Lesznie, naszym Lesznie,
które w herbie Byka ma,
jest taka drużyna, co się Unia nazywa,
Grecja ma Ateny, Paryż wieże Eiffla ma,
a My mamy Naszą Unię, która Mistrza Polski ma!
Sialalalaaa... UNIA LESZNO <3
 

Constantine  

Pogromca postów

Odszedł.


Wiek: 37

Do³±czy³: 19 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-03-05, 16:54   

Mileeek napisa³/a:

No sorry, bardzo dużo, to oni ustalają reguły szkolenia młodzieży i wykładają na to pieniądze. A młodzież to przyszłość.


Jakie reguły za przeproszeniem? Każda szkółka wynajmuje własnych specjalistów. Oni tylko mają wpływ na Szamotuły i Zabrzańską gwiazdę która już dawno nie wnosi talentów tylko skupuje dzieciaki bez talentu z bogatych rodzin i dzieci byłych piłkarzy. A gwiazda jeszcze musi być przez nich opłacana.

Mileeek napisa³/a:

Jak dla mnie to ty jesteś anty wszystkiemu, a jak byś wszedł na stronę to nigdy nie są używane wulgaryzmy wobec działaczy. Niektórzy kibice tak mówią, bo nie umią inaczej.

Jestem anty debilizmowi, koniec pzpn wpłynął tylko na to że kluby piłkarskie mają wymówki że źle grają. Polityka prowadzenia finansów nie zmieniła się dramatycznie od Listkiewicza, tylko sprawy prywatne zaczęły wchodzić w grę. Większość kibiców na tych stronach była napinaczami internetowymi.
Ostatnio nawet było futbol cafe na ten temat:

Hajto:

Cytat:

Porażki klubów i reprezentacji można teraz łatwo wytłumaczyć winą pzpn-u, przecież na coś trzeba zwalić



Borek:

Cytat:

Prawda, każdemu klubowi lepiej napisać na własnych stronach czy forach ze to ich wina. Tak szarak nie obrażając kibiców, ale taka prawda. W to uwierzy bo nie znają się na piłce oprócz tego co widzą w tv lub na stadionie.



Kołton:

Cytat:

Muszę ci się wtrącić, tak robią tylko klasowe kluby od których wymaga się zwycięstwa.



Kowalczyk:

Cytat:

Panowie, Panowie przecież ostatnio wielce za całą winą pzpn-u wypowiadała się stal stalowa wola. Która tak by nic nie osiągnęła w pierwszej lidze.



I zaczął się śmiech.

Dziwne jest to że kluby które do tej pory słabo sobie radziły idą w górę: Ruch Chorzów, ¦ląsk Wrocław, Widzew £ódź, Sandecja, Dolcan.
Doszli do tego że nie patrzeli jak im pzpn zagra i czego mogą oczekiwać od ich strony tylko zaczęli działać własną polityką, a z pzpnem mają tylko tyle i mają mieć i do widzenia. Jakby każdy klub tak zaczął działać, szybciej wykończono by pzpn.

Co do roli Leo, zwolnienie go było najlepszą decyzją Laty. Chodź nie w taki sposób jak on to zrobił. Leo zamiast budować reprezentacja przez ostatnie pół roku, działał w roli kierownika technicznego, skauta oraz człowieka od spraw danych w feyenoordzie Rotterdam, oraz współpracował w innymi klubami holenderskimi na terenie Holandii.
Późniejszym błędem było powołanie trenera "tymczasowego", akurat Ja nie miałem nic przeciwko Majewskiemu bo to bardzo dobry trener. Po czym dla uspokojenia tłumu został nim Smuda, co jest wielką klęską co do euro 2012.
 

Raspberry  

User

Odwaga mojÄ… wiarÄ….



ImiÄ™: Magda

Do³±czy³a: 10 Lut 2010

Sk±d: Polska.

   

Wys³any: 2010-03-05, 18:29   

żall. Ta kadra nic nie osiągnęła i nie osiągne jak sie nie wprowadzi reform. zmiana trenera nic nie da. trzeba czegoś więcej.
_________________
JESTEM KOBIET¡ NIE DO KUPIENIA, NIE DLA FRAJERÓW, ZAKUMAJ TEMAT.
Najbardziej odczujesz brak jakiejś osoby, kiedy będziesz siedział obok niej i będziesz wiedział, że ona nigdy nie będzie twoja.
 

Constantine  

Pogromca postów

Odszedł.


Wiek: 37

Do³±czy³: 19 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-03-05, 19:37   

Raspberry napisa³/a:

żall. Ta kadra nic nie osiągnęła i nie osiągne jak sie nie wprowadzi reform. zmiana trenera nic nie da. trzeba czegoś więcej.


Sztab szkoleniowy i selekcjonerski nie składa się tylko z jednej lub trzech osób ...
 

marmi  

Pogromca postów

kamikadze



Wiek: 41

Do³±czy³: 20 Lip 2009

Sk±d: Katowice

   

Wys³any: 2010-03-05, 22:14   

Ta kadra juz nic nie wskóra kompletnie raczej znowu się ponizy... tu potrzeba rozpędzenia całego tego towarzystwa na wszystkie strony....
_________________
Twój uśmiech...to już nie wróci...
 

Constantine  

Pogromca postów

Odszedł.


Wiek: 37

Do³±czy³: 19 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-03-05, 22:29   

marmi napisa³/a:

Ta kadra juz nic nie wskóra kompletnie raczej znowu się ponizy...


Obawiam się tego samego, że jako współgospodarz wypadniemy żałośnie co nas tylko ośmieszy. Największym ciosem dla nas jest to że Smuda i jego kompany, nie organizują dużej ilości spotkań towarzyskich żeby scalić skład. Moim zdaniem powinni umawiać się nawet z słabymi krajami, na rozgrywki w terminach jak inni mają spotkania klasyfikacyjne.
Bo na euro pojadę zespoły zgrane co będą mieć po minimum 14 spotkań. A my?
Po drugie oglądając osoby zbierające bazę danych piłkarzy zastanowiłem się co tam robi Jan Furtok, a za asystenta Jacek Zieliński przeboleje ale Hubert Małowiejski? Jakie on ma pojęcie że źle przygotowywał Lecha do spotkań zagranicznych i bazę tworzył chyba na komentarzach z internetu bo raz pojechał tylko na mecz przeciwnika. O Ignasiewiczu szkoda gadać bo jak siedzi o 1997 tak siedzi.
 

ojzu  

Pogromca postów

.|.



Imię: Lesław

Do³±czy³: 05 Gru 2009

   

Wys³any: 2010-03-05, 23:09   

Mileeek napisa³/a:

Do nowego Zarządu PZPN powołać wysokiej klasy specjalistów od zarządzania piłką nożną i szkolenia młodzieży, przedstawiciela kibiców, oraz niezwiązanych ze środowiskiem piłkarskim fachowców z dziedziny zarządzania, restrukturyzacji, finansów, zarządzania projektami i public relations.

Czyli kogo ?

Cytat:

Więc piszcie co macie na ten temat do powiedzenia. xD

Do powiedzenia mam tyle, skoro podajesz tutaj listę pożądanych zmian, to napisz jeszcze jakieś konkrety, bo jak na razie to tylko górnolotne hasełka.
_________________
You are not in the sudoers file. This incident will be reported.
 

Mileeek  

Stały User

Przyszły AkToR xD



Imię: Miłosz

Do³±czy³: 24 Lut 2010

Sk±d: Leszno

   

Wys³any: 2010-03-05, 23:19   

OK nic więcej nie pisze bo mnie zmietliście. xD
_________________
W Lesznie, naszym Lesznie,
które w herbie Byka ma,
jest taka drużyna, co się Unia nazywa,
Grecja ma Ateny, Paryż wieże Eiffla ma,
a My mamy Naszą Unię, która Mistrza Polski ma!
Sialalalaaa... UNIA LESZNO <3
 

Gary  

Hiper wymiatacz

Ban(d)ita



ImiÄ™: Remik

Wiek: 34

Do³±czy³: 03 Mar 2010

Sk±d: on siê wzi±³

   

Wys³any: 2010-03-22, 22:59   

a to prawda że koleś sprzedał te strone za gruby hajs? :D
_________________
"jestem z pokolenia tych skazanych na banicjÄ™"
 

Constantine  

Pogromca postów

Odszedł.


Wiek: 37

Do³±czy³: 19 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-03-22, 23:05   

Gary napisa³/a:

a to prawda że koleś sprzedał te strone za gruby hajs? :D


http://koniecpzpn.pl/ Odpowiedź jest jasna.
http://sosdlapilki.com/ teraz zrobili z tego portalik i pokeforum.
 

Gary  

Hiper wymiatacz

Ban(d)ita



ImiÄ™: Remik

Wiek: 34

Do³±czy³: 03 Mar 2010

Sk±d: on siê wzi±³

   

Wys³any: 2010-03-22, 23:09   

No tak :P tylko że wiesz tu niema napisane naprawdę co i jak :D a może to plota była :D że koleś się dorobił i zrobił ścieme że zamkneli :D
_________________
"jestem z pokolenia tych skazanych na banicjÄ™"
 

marmi  

Pogromca postów

kamikadze



Wiek: 41

Do³±czy³: 20 Lip 2009

Sk±d: Katowice

   

Wys³any: 2010-03-23, 12:12   

Można było się spodziewać że tak to się zakończy :mrgreen:
_________________
Twój uśmiech...to już nie wróci...
 

Mileeek  

Stały User

Przyszły AkToR xD



Imię: Miłosz

Do³±czy³: 24 Lut 2010

Sk±d: Leszno

   

Wys³any: 2010-03-23, 16:27   

Nie nie sprzedali tego -,-
Constantine, wczytaj się, iż wyrokiem sądu zamknięto stronę. Wszystko na ten temat.
_________________
W Lesznie, naszym Lesznie,
które w herbie Byka ma,
jest taka drużyna, co się Unia nazywa,
Grecja ma Ateny, Paryż wieże Eiffla ma,
a My mamy Naszą Unię, która Mistrza Polski ma!
Sialalalaaa... UNIA LESZNO <3
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com