Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Rorschach  

Pogromca postów

socjopata



Do³±czy³: 31 Gru 2009

   

Wys³any: 2010-01-16, 00:15   

Straho napisa³/a:

nie jest mi to miedzy innymi potrzebne

To nie dorabiaj ideologii, że nie są bezpieczne.
 

orelka  

Wymiatacz



Do³±czy³a: 06 Mar 2009

   

Wys³any: 2010-01-16, 09:23   

motyl napisa³/a:

...Odkąd mam konto 'student' to co miesiące opłata za prowadzenie konta 2,50 miesięcznie, przelewy internetowe do innych banków 0,50 zł, opłata za kartę 10 zł, wypłacanie z innego bankomatu niż PKO BP to przy małych sumach kosmiczne kwoty, co się zupełnie nie opłaca.


A brałaś pod uwagę przeniesienie konta do skoku? Tam będziesz miała to wszystko za darmo, nawet kartę visa, a teraz weszły takie przepisy, że w przeniesieniu konta wszystkie formalności załatwiają pracownicy banku.
 

motyl  

Moderator

gryzÄ™.



Wiek: 34

Do³±czy³a: 13 Cze 2009

Sk±d: Wielkopolska

   

Wys³any: 2010-01-16, 12:47   

Cytat:

A brałaś pod uwagę przeniesienie konta do skoku?


Akurat na SKOK jest więcej skarg niż chyba na wszystkie inne razem wzięte. Jeśli myślałabym o przeniesieniu się gdzieś indziej to grę wchodzi tylko WBK, bo ma najbardziej przystępną ofertę, przynajmniej dla moich potrzeb.
_________________
"Nadal wierzę w marzenia z dzieciństwa.
W niewysłane listy, że nadejdą...
Wierzę, że pijąc wódkę za błędy nigdy nie powiem "żałuję" i wciąż nowe popełniać będę...
W numery telefonów, które w słuchawkach nigdy nie zamilkną..."
 

jutro  

Hiper wymiatacz

kryzysowy narzeczony



Wiek: 33

Do³±czy³: 05 Lip 2009

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2010-01-16, 14:14   

Ja mam w PKO SA, zauważyłem, że bardzo dużo jest drobnych opłat i jak to wszystko zliczyć wychodzi dość duża suma;x Tak samo naliczają spore prowizje przy bankomatach innych banków.
_________________
żyć dobrze, eliminować problem.
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2010-01-16, 14:19   

Rorschach napisa³/a:

To nie dorabiaj ideologii, że nie są bezpieczne.


¯yjemy w takim kraju, że moge głosić swoją ideologię Polska się nazywam.
Nie jest mi takie potrzebne, a że niebezpieczne to już swoją drogą.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

Rorschach  

Pogromca postów

socjopata



Do³±czy³: 31 Gru 2009

   

Wys³any: 2010-01-16, 15:08   

Straho napisa³/a:

Polska siÄ™ nazywam

Rorschach, miło mi.

Chodzi o to, że nie podałeś na razie żadnego powodu, dla którego niby są bezpieczne, a powtarzasz to jak mantrę.
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2010-01-16, 15:32   

Rorschach napisa³/a:

Chodzi o to, że nie podałeś na razie żadnego powodu, dla którego niby są bezpieczne


A co cię to tak bardzo interesuje? Mam swoje osobiste dodam, że prywatne powody dla, których konta internetowe (bankowe) są dla mnie niebezpieczne. Jak chcesz udzielę ci wywiadu na PW lub jak wolisz na GG.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

7klakier

User


Do³±czy³: 16 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-01-16, 19:56   

Martina napisa³/a:

wiesz, ja mieszkałam przez jakiś czas w Poznaniu - mbank ma tam jeden wpłatomat w centrum miasta - wiecznie nieczynny i "zapraszamy później", oraz chyba dwa albo trzy w centrach handlowych daleko od centrum. o dupę roztrzaś.
SKOK mnie osobiście odrzuca, jakbym miała się gdzieś z PKO przenieść na stałe, to byłby to zapewne właśnie wspomniany Deutsche Bank, ale nie dostałam startera i chyba nie chce mi się tego na razie wyjaśniać, dzwonić, ble ble. w PKO nikt mi nigdy krzywdy nie zrobił.
BZ WBK <3 0 też nie jest złą ofertą. tylko że w moim mieście nie ma żadnego oddziału tego banku chyba.



Wśród kont darmowych, to z mbanku ma wspomnianą przez Ciebie wadę - brak wpłatomatów lub nieczynne. Lepsze są te, mające stacjonarne punkty. Kolejną sprawą jest to, że warto wybrać taką ofertę, która jest bezpłatna jeżeli chodzi o przelewy, wypłaty z bankomatów, bez opłat za kartę. Tutaj pko bp odpada - za przelew się płaci. Pko poza tym jest żywym reliktem, który razi brakiem nowoczesności. Niestety sam się o tym przekonałem.
 

Rorschach  

Pogromca postów

socjopata



Do³±czy³: 31 Gru 2009

   

Wys³any: 2010-01-16, 20:14   

Nigdzie chyba nie ma całkowicie darmowych przelewów. Albo jestem bardzo nie na bieżąco z ofertami.
 

7klakier

User


Do³±czy³: 16 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-01-16, 20:19   

No właśnie w mbanku są, ale nie podoba mi się mała ilość wpłatomatów - miałem z tym ostatnio problem. Ktoś mówił że nawet Skok ma to wszystko za darmo. Nie wiem jak jest z pozostałymi kontami. Np. BZ WBK ma za mało punktów, nie ma w miejscowości skąd pochodzę - to również mi się nie podoba.
 

Rorschach  

Pogromca postów

socjopata



Do³±czy³: 31 Gru 2009

   

Wys³any: 2010-01-16, 20:28   

7klakier napisa³/a:

No właśnie w mbanku są

Tylko wewnętrzne. Do innych banków są płatne.
 

7klakier

User


Do³±czy³: 16 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-01-16, 21:40   

Uwierz mi że nie są - wiem bo korzystam. Bezpłatne są i wewnętrzne i zewnętrzne. Ale to nie o to chodzi. Chodzi o coś, co wyróżnia ofertę. W mbanku jest problem z fizycznymi punktami (bo ich nie ma) a wpłatomatów jest mało i się zacinają. Dopóki pieniądze krążą wirtualnie - jest wszystko ok. Problem się zaczyna, kiedy masz kasę w ręku i chcesz ją "uwirtualnić".
 

GeneralFuneral

User


Do³±czy³: 12 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-01-16, 22:05   

No wlasnie, co rusz to widze ze obsluga kazdego konta rodzi oplaty. Niby male ale jednak. Rozumiem , gdybym mial w banku zdeponowac duze pieniadze i na nich zarabiac ale nie prowadzic konto dla przechowywania skromnych funduszy + placic za np zakupy na allegro. Nie podoba mi sie to ze bank wiecej moze zarobic na mnie niz na banku. Dlatego kieruje sie w strone kont internetowych ktore w ogole nie maja oplat , duzo bankomatow lub Cash Back...
 

7klakier

User


Do³±czy³: 16 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-01-16, 22:45   

no właśnie - wiadomo jaka jest studencka kieszeń. tak naprawdę każdy grosz się liczy i lepiej nie płacić za to za co nie trzeba. rzecz, która jest szczególnie korzystna i dość nowa, to cashback - znika problem bankomatu. Sęk w tym, że za cashback również różne banki pobierają różne prowizje.
 

Rorschach  

Pogromca postów

socjopata



Do³±czy³: 31 Gru 2009

   

Wys³any: 2010-01-16, 23:10   

7klakier napisa³/a:

Uwierz mi że nie są - wiem bo korzystam. Bezpłatne są i wewnętrzne i zewnętrzne.

No, ja też korzystam. I mam płatne.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com