Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

LongIsland  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 26 Lip 2010

Sk±d: Szczecin

   

Wys³any: 2013-01-25, 18:54   Kontakt z adminem

Po raz drugi okazuję się, że z adminem nie da się skontaktować. Raz pisałam, że chciałabym zostać moderatorem przez PW, a teraz dostałam maila o dość dziwnej (żeby nie powiedzieć chamskiej) treści, że został skasowany mój post, który moim zdaniem był całkowicie na temat i nie łamał żadnego regulaminu, z prośba o wyjaśnienie o co chodzi - także, brak odzewu. Zdecydowałam się napisać tutaj, bo odwiedzam to forum od bardzo dawna, poświęcam na nie dużo czasu i chciałabym z nim być w zdrowych stosunkach.
 

FK  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Ewa.

Wiek: 30

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2013-01-25, 19:34   

Dołączam się do prośby wyjaśnienia o co chodzi.
_________________
¦wiat przeszkadza mi w życiu.
 

motyl  

Moderator

gryzÄ™.



Wiek: 34

Do³±czy³a: 13 Cze 2009

Sk±d: Wielkopolska

   

Wys³any: 2013-01-25, 21:19   

To był off top. Takie rzeczy to możecie sobie na pw pisać, a nie prowadzić beznadziejną dyskusję o tym, której facet ma trudniejszy charakter.
_________________
"Nadal wierzę w marzenia z dzieciństwa.
W niewysłane listy, że nadejdą...
Wierzę, że pijąc wódkę za błędy nigdy nie powiem "żałuję" i wciąż nowe popełniać będę...
W numery telefonów, które w słuchawkach nigdy nie zamilkną..."
 

LongIsland  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 26 Lip 2010

Sk±d: Szczecin

   

Wys³any: 2013-01-26, 12:06   

Bardzo dziękuję za odpowiedź.
Już rozumiem - po prostu zostało to źle odebrane, co tam się stało.

Kilka słów wyjaśnienia, w takim razie, od nas. Nikt tam nie prowadził beznadziejnej dyskusji czyj facet jest trudniejszy, bo została ta dyskusja ucięta, zanim się rozpoczęła, co jak mniemam - było celem moderatora.
A naszym celem było (z czym się zgodziłyśmy na PW), po prostu pokazać w trochę ironiczny sposób co to znaczy "trudna osoba", czyli np. właśnie taka, która nie wygłasza od razu elaboratów wyjaśniając co ma do powiedzenia, ale prowadzi rozmowę w taki sposób, aby padło pytanie, na które chce odpowiedzieć. Widać moderacja nie miała w życiu zbyt wiele kontaktu z tzw. trudnymi osobami, za to ja i FK, mimo że wcześniej się nie znałyśmy, intuicyjnie świetnie się zrozumiałyśmy i podchwyciłyśmy temat, podkręcając trochę dyskusję, aby się bardziej ożywiła. Bynajmniej nie było naszym celem jakieś przekrzykiwanie się, kłótnia, czy jeszcze jakiś inny offtop, wszystko było ściśle na temat i zmierzało to bardzo ciekawych konkluzji, bo na temat trudnych osób mam do powiedzenia podejrzewam najwięcej na forum, a i FK wyraziła wiele znaczące zdania. Temat mógł się rozwinąć bardzo owocnie dla forum i jego czytelników. No trudno.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com