Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2010-12-15, 22:42   Kreowanie siÄ™ na inteligentnych

Czy zauważyliście wśród ludzi tendencję do kreowania się na najinteligentniejszych indywidualistów? A może mi się tak tylko wydaje?
To jedyna rzecz, która mnie tak bardzo irytuje u ludzi, kreowanie się na indywidualistów, i baaaaardzo inteligentnych ludzi. Macie to samo co ja?
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

^byku93  

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 14 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-12-15, 22:44   

Tak, jak najbardziej. Widzę to u niektórych ludzi którzy myślą że taka będą mówić tak pięknie ładnie, będą lepsi albo coś. Nie wydaje Ci się, to jest normalne i tak będzie zawsze.
 

viphouse  

Hiper wymiatacz


Do³±czy³: 14 Cze 2009

   

Wys³any: 2010-12-15, 22:53   

Najczęściej spotykam się z tym w internecie ;)
 

coddy  

Hiper wymiatacz

Gorgorocik



ImiÄ™: Kuba

Wiek: 28

Do³±czy³: 16 Gru 2009

   

Wys³any: 2010-12-15, 23:00   

Normalka, że każdy chce wypaść jak najlepiej. Zresztą, napiszesz coś mądrze, to kreujesz się na inteligentnego, napiszesz głupio, jesteś głupi. Sam wybieraj.
_________________
And I’ll stay alive
Just to follow you home
And I will survive
‘Cause you’re my Mississippi Princess
You’re my California Queen
Like the Duchess of Detroit
And every city in between

http://www.lastfm.pl/user/Coddy113
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2010-12-15, 23:03   

coddy napisa³/a:

Zresztą, napiszesz coś mądrze, to kreujesz się na inteligentnego, napiszesz głupio, jesteś głupi.


Nie o to chodzi. Takie pseudo kreowanie się jest do wyczucia, taki ktoś szybko się denerwuje i nagle zaczyna sypać mało ambitnymi bluzgami.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

Wizygotka  

User



Do³±czy³a: 12 Gru 2010

   

Wys³any: 2010-12-16, 09:43   

Ooo tak, wiem o co Ci chodzi... strasznie mnie denerwują tacy ludzie. Jak dla mnie to kreowanie się to nic innego jak moda jak każda inna. Mam tylko nadzieję, że szybko przejdzie, bo czasem przez sito ludzi na których warto zwrócić uwagę przejdzie taki idiota tylko przez to, że dobrze udaje mądrzejszego niż jest.
 

Exeleri

User



Do³±czy³: 26 Lut 2010

   

Wys³any: 2010-12-16, 11:19   

Tak, oczywiście.
Wizygotka ma racjÄ™, to prawdopodobnie jest jakaÅ› moda, na "nie bycie" sobÄ….
Mam nadzieję, że to szybko przejdzie, bo nie lubię jak ktoś okłamuje sam siebie, a co za tym idzie - i mnie.
_________________
Tell them to get out of my way!
 

Dzwoneczek  

Stały User

Skrzypek na dachu



ImiÄ™: Calineczka

Do³±czy³a: 14 Lis 2010

Sk±d: Nibylandia

   

Wys³any: 2010-12-16, 12:05   

Takie kreowanie się na kogoś, kim się nie jest może niekiedy poniżyć - gdy stara się używać "trudnych słów", których samemu się nie rozumie. Prawdziwie inteligentny człowiek zamilknie. Pewnie tylko uśmiechnie się pod nosem z głupoty tego "aktora".
_________________
"Jestem sobie chochlik - kogo mogÄ™, zwodzÄ™,
Kogo mogę, drażnię, nikomu nie szkodzę.
Nikogo nie kocham ni też nienawidzę,
Choć mnie nikt nie widzi, ja, co zechcę, widzę!"
 

Wizygotka  

User



Do³±czy³a: 12 Gru 2010

   

Wys³any: 2010-12-16, 12:51   

A w kwestii mody na hiperindywidualność, jaka się wykształca teraz wśród młodzieży, powiem tylko tyle, że mnie bawi. Co drugie dziewczę (głównie gimnazjum, ehh) ma w swoim opisie - czy to na nk, facebooku, czy popularnym ostatnimi czasy photoblogu - tekst w rodzaju "śmiejecie się ze mnie, że jestem inna, ja się śmieję z was, bo wszyscy jesteście tacy sami !.", albo "jestem jaka jestem, jedyna w swoim rodzaju i nic mnie nie zmieni, jak ci nie pasuje to wara ode mnie !!. <3 ", no ja p*****lę, dlaczego uważają się za takie wyjątkowe? Mają cewki moczowe na czole albo są w jakiś inny sposób naprawdę INNE od wszystkich? Cenię sobie to, że każdy człowiek ma charakterystyczny dla siebie i tylko dla siebie zestaw cech charakteru, ale nie lubię przesady w tym temacie. Jakby nie było wszyscy jesteśmy TYLKO ludźmi, mamy z góry narzucone takie same ograniczenia fizyczne, umysłowe - poniekąd - też, itp. i nikt i nic, niezależnie od tego, jak bardzo by chciał, tego nie zmieni.
 

Dzwoneczek  

Stały User

Skrzypek na dachu



ImiÄ™: Calineczka

Do³±czy³a: 14 Lis 2010

Sk±d: Nibylandia

   

Wys³any: 2010-12-16, 13:01   

Wizygotka, dokładnie! A tak naprawdę, każda z nich jest taka sama. Często na twarzy tapeta, kiepskie oceny w szkole, debilne zachowanie i ciągłe zakochiwanie się bez wzajemności i później pisanie na pbl, jak to życie daje w dupę.
_________________
"Jestem sobie chochlik - kogo mogÄ™, zwodzÄ™,
Kogo mogę, drażnię, nikomu nie szkodzę.
Nikogo nie kocham ni też nienawidzę,
Choć mnie nikt nie widzi, ja, co zechcę, widzę!"
 

Exeleri

User



Do³±czy³: 26 Lut 2010

   

Wys³any: 2010-12-16, 13:37   

Macie rację, ale niestety - modzie ulega wiele nastolatków w wieku gimnazjalnym.
Ale tak to już jest z trendami u nas w kraju, które w większości są marną kopią trendów zachodnich.
Miejmy nadzieję, że ta moda przejdzie tak szybko, jak do nas doszła~
_________________
Tell them to get out of my way!
 

Lena  

Pogromca postów

<3



Imię: Mieczysława

Wiek: 33

Do³±czy³a: 10 Cze 2008

Sk±d: Miasto Kobiet.

   

Wys³any: 2010-12-16, 13:42   

jest sporo takich osob, ale kiedy trzeba podac konkretne argumenty to wtedy juz nie wychodzi im to tak dobrze, zaczynaja sie motac i denerwowac.
Ale wiele ludzi kreuje sie tez na glupszych niz sa w rzeczywistosci, co tez jest irytujace.
_________________
"strach jest niezwykle podniecający. Ludzie lubią być straszeni. To działa na nich jak chwile przed orgazmem. Wszyscy pragną tego zaznać. To niezwykłe doświadczenie."
<3
 

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2010-12-16, 17:40   

Ale po co czepiać się nastolatków? o.O Każdy miał okres durny i chmurny, a pojawia się nowa moda - najeżdżanie na wszystko co ma 12-15 lat o każdą, najmniejszą bzdurę. Ok, dla osoby starszej to może być bzdurą - ale pamiętajcie, że to, czym wy się przejmowaliście czy na kogoś sie kreowaliście mogło być idiotyczne dla kogoś innego, chociaż sami dalibyście się za to pokroić.
Wiecej tolerancji, a nie popadnie w modę w uznawaniu każdego zachowania za powierzchowne.
 

coca.cola  

Hiper wymiatacz

Oh. Wow. Lovely.



Do³±czy³a: 27 Cze 2010

   

Wys³any: 2010-12-16, 19:07   

Generalnie, to ludzie dzielą się na tych, którzy chcą być indywidualni na siłę i takich, których to wkruwia.
Wy naprawdę nie macie innych zajęć, niż irytowaniem się ludźmi niższego gatunku? Jak ktoś jest baranem, to jest - przynajmniej na jego tle wypadasz korzystniej. Trochę więcej dystansu do siebie i świata jeszcze nikomu nie zaszkodziło.
_________________
- Chyba się w panu zakochała, bo przeklinała pana całymi tygodniami.

Tumi Amar...
 

pabloss  

User



Wiek: 32

Do³±czy³: 12 Gru 2010

   

Wys³any: 2010-12-16, 21:28   

Ja w swoim otoczeniu raczej dostrzegam kreowanie siÄ™ ludzi na osoby zabawne,
dusze towarzystwa, niestroniÄ…ce od imprez i bardzo kontaktowe.
Jeśli o to chodzi to niektórzy ludzie których znam aż do przesady starają się udowodnić że wszystkich znają, czy też gdzie oni nie byli (pokazując wejściówki z klubów czy też wstawiając super focie na nk/fb).
Oczywiście jest też grupka tych którzy chcą być inteligentnymi indywidualistami, ale w porównaniu z wcześniej przytoczoną jest ona w moim przypadku niewielka.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com