Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

szostol  

Pogromca postów


Do³±czy³: 03 Kwi 2009

   

Wys³any: 2010-05-21, 19:46   

Nie specjalnie lubiÄ™.

Cytat:


Mnie czasem irytują Twoje posty. Jakoś, widząc Twój nick przeszywają mnie przeczucia, że zaraz westchnę z dezaprobatą. Jakoś tak... nijak :niepewny:



O tu siÄ™ zgadzam.
 

shesatanek  

Mega wymiatacz

O N A



ImiÄ™: Adolfa

Wiek: 59

Do³±czy³a: 01 Kwi 2010

   

Wys³any: 2010-05-21, 20:23   

Często mamy odmienne zdanie. Tak więc neutralne uczucia jawię do Ciebie. Nie zaszłaś mi za skórę, nie znamy się. Jedynie z postów mogę Cię 'oceniać'.
 

psychopathicwizard

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 22 Sty 2009

   

Wys³any: 2010-05-21, 22:53   

Warto dodać, że ja ciebie pierwszy raz na oczy widzę.
_________________
Zacznę od tego, czego nie ma. Nie ma wspólnego dyskursu.


Potem pomyÅ›laÅ‚em 'pier****™!" i przeleżaÅ‚em caÅ‚y miesiÄ…c...ćpaÅ‚em, oglÄ…daÅ‚em telewizjÄ™, lizaÅ‚em rany. ByÅ‚o fajnie.
 

Nataniel

Pogromca postów

BORN TO BE



Wiek: 34

Do³±czy³: 28 Lis 2009

   

Wys³any: 2010-05-22, 12:43   

Jedna z osób, które darzę największą sympatią. Pamiętam jej soczyste posty, cięte riposty i kontrowersyjne (zawsze!) avatary. psycho jest jak Marilyn Manson - można ją kochać lub nienawidzić, ale nie da się przejść obok niej obojętnie. Poza tym nie miałam przyjemności poznać bliżej, więc w zasadzie niczego więcej nie mogę powiedzieć. Słyszałam, że jest osobą diabelnie mądrą i inteligentną, wręcz perfekcyjną w każdym calu, przyciągającą jak magnes - coś w tym jest. Słyszałam też niestety (ale nie wiem, czy jest to prawdą), że naprawdę szanuje tylko siebie i jedną osobę, a resztę społeczności forum uważa za marny pył tego świata. Cóż, ja nie odczułam jej ewentualnej wyższości w stosunku do innych, a nawet, jeśli zasłyszane słowa są prawdą - miło jest być pyłem pod jej stopami.

Cytat:

Ona mnie nie lubi.


Jak to nie.
_________________
nie daj zapomnieć
chleba i wody
zapachu i smaku

nie daj zapomnieć
piękna i prawdy
leżących na progu


GG: 25676781
 

coddy  

Hiper wymiatacz

Gorgorocik



ImiÄ™: Kuba

Wiek: 28

Do³±czy³: 16 Gru 2009

   

Wys³any: 2010-05-22, 14:03   

Nataniel napisa³/a:

psycho jest jak Marilyn Manson - można ją kochać lub nienawidzić, ale nie da się przejść obok niej obojętnie



marilyn manson jest mi obojetny ;P



Co do psycho, trochę na siłe kontrowersyjna, zawsze ma swoje zdanie, nawet wtedy kiedy wie, że nie ma racji. Nie wiem czy to ta sama osoba, ale chyba właśnie to ona pisała, że nie lubi metalliki bo są znani, a ja jestem andergrand i w ogóle. Jest inteligentna i ma całkiem sporą wiedze. Za specjalnie jej nie znam, więc nie powiem czy Ją lubie, czy nie.
_________________
And I’ll stay alive
Just to follow you home
And I will survive
‘Cause you’re my Mississippi Princess
You’re my California Queen
Like the Duchess of Detroit
And every city in between

http://www.lastfm.pl/user/Coddy113
 

shesatanek  

Mega wymiatacz

O N A



ImiÄ™: Adolfa

Wiek: 59

Do³±czy³a: 01 Kwi 2010

   

Wys³any: 2010-05-22, 17:03   

psychopathicwizard napisa³/a:

Warto dodać, że ja ciebie pierwszy raz na oczy widzę.



a ja w wielu tematach widziałam Twoje wypowiedzi .
_________________
www.top-radio.info kanał Rock Zapraszam
 

Mariqua  

Mega wymiatacz

Za dużo wymagam



ImiÄ™: Autodestrukcja

Do³±czy³a: 28 Gru 2009

   

Wys³any: 2010-06-15, 22:09   

Psycho ma swoje dwie odsłony. Jej pierwsza była trochę dziecinna, próba oryginalności na siłę, poprzez niby kontrowersyjne avatary i nie mające nic wspólnego z sensem wypowiedzi. Trochę irytująca ta odsłona muszę przyznać, ale druga dużo lepsza nie jest. Wybacz bezpośredniość, już tłumaczę.

Nataniel napisa³/a:

Słyszałam, że jest osobą diabelnie mądrą i inteligentną


Własnie. Słyszałam. Mnie też się tak wydawało, bo Psycho zrobiła ogromny zamęt wokół siebie, pokazując jak wielce jest oczytana, mimo młodego wieku. W sumie słusznie mi się wydawało, bo wcale głupia nie jest, mało inteligentna również. Ale po co się tak afiszować? Próba bycia dostrzeżonym? Kompleksy? Wytworzyła do siebie ogromny dystans, dopuszcza do rozmowy jedynie wybrańców, których i tak traktuję jako znacznie głupszych od siebie. Przepraszam, ale to moje spostrzeżenia, mogą być mylne, jednak nie wydaje mi się.

Wolałam wytłumaczyć, dlaczego

Cytat:

Nie specjalnie lubiÄ™.


niż po prostu stwierdzać fakt, jak większość osób.
_________________
Mózg jest najbardziej przecenianym z ludzkich organów. - Woody Allen

Jestem wystarczająco dumna z tego, co jednak wiem, aby przyznać z całą skromnością, iż nie wiem wszystkiego
 

Placebowa  

Pogromca postów

lachrymology



ImiÄ™: nomen nescio

Do³±czy³a: 02 Wrz 2009

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2010-06-15, 22:32   

Jej maska jest nie do przebicia, ale to jest Internet i tak naprawdę nie wiem jaka psychopathicwizard jest poza nim. Wypada mi więc przyjąć, że jest taka jak na forum i tak ją traktować. Szanuję ją i na pewno nie zaliczyłabym jej do szarej masy społeczności tego portalu, zdecydowanie się wybija. Jest inteligentna, oryginalna i posiada zdanie na każdy temat, którego nie zmienia ze względu na innych.
_________________
Połowa ludzkości nie istnieje; jej życie- to żart, dążenia naiwne, uczucia przelotne, poglądy śmieszne.
 

psychopathicwizard

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 22 Sty 2009

   

Wys³any: 2010-06-15, 22:55   

Beka. Dzięki koleżanki.

[ Dodano: 2010-06-15, 22:57 ]
Odnosnie.

Cytat:

bo Psycho zrobiła ogromny zamęt wokół siebie, pokazując jak wielce jest oczytana, mimo młodego wieku. W sumie słusznie mi się wydawało, bo wcale głupia nie jest, mało inteligentna również.




Cytat:

[Dzisiaj 22:54] psychopathicwizard: Slider spoko, ja jestem laikiem we wszystkich dziedzinach ale pluje kabotynizmem na wsze strony ha, ha


Szczerze, nie wiem o co chodzi z tym zamętem, sprawa inteligencji tez pozostaje tajemnica. Niemniej jednak beka, beka, beka.
_________________
Zacznę od tego, czego nie ma. Nie ma wspólnego dyskursu.


Potem pomyÅ›laÅ‚em 'pier****™!" i przeleżaÅ‚em caÅ‚y miesiÄ…c...ćpaÅ‚em, oglÄ…daÅ‚em telewizjÄ™, lizaÅ‚em rany. ByÅ‚o fajnie.
 

Mariqua  

Mega wymiatacz

Za dużo wymagam



ImiÄ™: Autodestrukcja

Do³±czy³a: 28 Gru 2009

   

Wys³any: 2010-06-16, 07:56   

Cytat:

Niemniej jednak beka, beka, beka.


Pewnie zareagowałabym tak samo, bo nie wiem za bardzo czym tu się przejmować...
Moje spostrzeżenia na twój temat i wsio.
_________________
Mózg jest najbardziej przecenianym z ludzkich organów. - Woody Allen

Jestem wystarczająco dumna z tego, co jednak wiem, aby przyznać z całą skromnością, iż nie wiem wszystkiego
 

psychopathicwizard

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 22 Sty 2009

   

Wys³any: 2010-06-16, 12:18   

A propos. Moje niedopatrzenie.

Cytat:

Psycho ma swoje dwie odsłony.


Nie dwie, a conajmniej setkÄ™.
Uczciwy=1 twarz
Nieuczciwy=2 twarze
Człowiek=wiele twarzy
Jak najbardziej zaliczam siÄ™ do ostatnich.
_________________
Zacznę od tego, czego nie ma. Nie ma wspólnego dyskursu.


Potem pomyÅ›laÅ‚em 'pier****™!" i przeleżaÅ‚em caÅ‚y miesiÄ…c...ćpaÅ‚em, oglÄ…daÅ‚em telewizjÄ™, lizaÅ‚em rany. ByÅ‚o fajnie.
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2010-06-23, 18:47   

Pamiętam jak na GG pisała mi, że ma zlewę jak ludzie wierzą w jej każdą rzecz, którą wciska. Mądra = mondra

:evil:
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

psychopathicwizard

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 22 Sty 2009

   

Wys³any: 2010-06-23, 20:00   

Cytat:

MÄ…dra = mondra


Niczym książki Paulo Coelho.
Straho, JA w przeciwieństwie do CIEBIE oraz innych prymitywów szybko się zmieniam. To się nazywa progresja. Dodam, iz ostatni raz (a bylo ich chyba dwa) pisalam z tobą we wrześniu, tudzież październiku. OD tego czasu minęło 8-9 miesięcy.
Mogłam ci to napisac nawet wczoraj, a dzis mogłoby to być nieaktualne. A poza tym-myślałeś, że mi tym 'dopieprzysz'? Nie rozumiem, po co ta obleśna emotikonka na końcu?
_________________
Zacznę od tego, czego nie ma. Nie ma wspólnego dyskursu.


Potem pomyÅ›laÅ‚em 'pier****™!" i przeleżaÅ‚em caÅ‚y miesiÄ…c...ćpaÅ‚em, oglÄ…daÅ‚em telewizjÄ™, lizaÅ‚em rany. ByÅ‚o fajnie.
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2010-06-23, 20:35   

Skoro się tak tłumaczysz to znaczy, że nie jesteś prawdziwa, żadna z twoich twarzy nie jest prawdziwa, ale ja mam to w ch... bo dla mnie jesteś tycim człowiekiem.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

psychopathicwizard

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 22 Sty 2009

   

Wys³any: 2010-06-23, 20:42   

_________________
Zacznę od tego, czego nie ma. Nie ma wspólnego dyskursu.


Potem pomyÅ›laÅ‚em 'pier****™!" i przeleżaÅ‚em caÅ‚y miesiÄ…c...ćpaÅ‚em, oglÄ…daÅ‚em telewizjÄ™, lizaÅ‚em rany. ByÅ‚o fajnie.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com