Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Nyksus  

Hiper wymiatacz

AmericanWay



ImiÄ™: Oktawian

Wiek: 31

Do³±czy³: 09 Kwi 2009

Sk±d: Wroc³aw

   

Wys³any: 2010-08-26, 02:02   Re:

psychopathicwizard, wredna menda uważająca się za pępek świata. Gdzieś tam wcześniej napisała, że przyjmuje krytykę osób, których szanuje. Czyli zapewne tylko psiapsiółeczki ala Margoli. Ogółem, żeby się nie rozpisywać. Zadufany w sobie kloc.


\\Ostrzeżenie słowne za obrazę użytkowniczki psychopathicwizard.
_________________
@FolkFan

https://www.facebook.com/GreenWood.Folk
 

Darcia  

Pogromca postów



ImiÄ™: Daria

Wiek: 29

Do³±czy³a: 10 Sie 2009

Sk±d: Gdañsk

   

Wys³any: 2010-08-26, 17:19   Re:

Nyksus napisa³/a:

psychopathicwizard, wredna menda uważająca się za pępek świata. Gdzieś tam wcześniej napisała, że przyjmuje krytykę osób, których szanuje. Czyli zapewne tylko psiapsiółeczki ala Margoli. Ogółem, żeby się nie rozpisywać. Zadufany w sobie kloc.


Podbijam, choć robię to z bólem, bo nie lubię nikomu mówić ani sugerować, że go nie lubię. Jesteś normalnym klonem margoli.
_________________
Hey, believe me: our dreams really can come true!
 

margola  

Pogromca postów



Wiek: 46

Do³±czy³a: 27 Sty 2009

   

Wys³any: 2010-08-26, 19:07   

Nyksus, Darcia,
gińcie.

Justynka, moja jedyna, kochana, idealna, słodka, mądra... niema wad.
_________________
Wlecze za sobÄ… morze niby zbrodniÄ™ ciemnÄ…. Cichy,
spoglÄ…da na mnie w rozpaczy. Mieszkam tutaj.
 

psychopathicwizard

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 22 Sty 2009

   

Wys³any: 2010-08-26, 19:11   

Cytat:

\\Ostrzeżenie słowne za obrazę użytkowniczki psychopathicwizard.


Bez przesady. Nie widzę, aby mnie gdziekolwiek obrażono.

Cytat:

Gdzieś tam wcześniej napisała, że przyjmuje krytykę osób, których szanuje. Czyli zapewne tylko psiapsiółeczki ala Margoli.


Jasne, moje życie ogranicza się przecież tylko do forum.
_________________
Zacznę od tego, czego nie ma. Nie ma wspólnego dyskursu.


Potem pomyÅ›laÅ‚em 'pier****™!" i przeleżaÅ‚em caÅ‚y miesiÄ…c...ćpaÅ‚em, oglÄ…daÅ‚em telewizjÄ™, lizaÅ‚em rany. ByÅ‚o fajnie.
 

Nyksus  

Hiper wymiatacz

AmericanWay



ImiÄ™: Oktawian

Wiek: 31

Do³±czy³: 09 Kwi 2009

Sk±d: Wroc³aw

   

Wys³any: 2010-08-26, 21:08   Re:

Jesteśmy na forum a więc mówię o ludziach z forum. Myślałem, że się domyślisz.

@"obraza"
Modki, przestańcie nadużywać swojej władzy.
_________________
@FolkFan

https://www.facebook.com/GreenWood.Folk
 

Krit  

Pogromca postów



Do³±czy³: 23 Maj 2009

Sk±d: Górny ¦l±sk

   

Wys³any: 2010-08-26, 21:17   

Ale spinacie poślady. Ja doskonale psychopathicwizard i margolę lubię. Odpowiada mi ten sposób bycia i pisania.

Urozmaica forum. Nie ma zapinania bez mydła ; o
_________________
#truestory
 

psychopathicwizard

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 22 Sty 2009

   

Wys³any: 2010-08-26, 22:38   

Cytat:

Myślałem, że się domyślisz.


Jam jest abderytka, waćpan wybaczy.
_________________
Zacznę od tego, czego nie ma. Nie ma wspólnego dyskursu.


Potem pomyÅ›laÅ‚em 'pier****™!" i przeleżaÅ‚em caÅ‚y miesiÄ…c...ćpaÅ‚em, oglÄ…daÅ‚em telewizjÄ™, lizaÅ‚em rany. ByÅ‚o fajnie.
 

enchantment  

VIP

osobliwy wypadek



ImiÄ™: Jakub

Do³±czy³: 28 Kwi 2009

   

Wys³any: 2010-08-26, 23:31   

Cytat:

@"obraza"
Modki, przestańcie nadużywać swojej władzy.


Przepraszam, czy Ty masz jakiś problem z sobą? Ostrzeżenie zostało nałożone stuprocentowo prawidłowo. Doszukujesz się jakiegoś nieobiektywnego postępowania, czy piszesz to żeby się popisać? Przed kim? Przemyśl swojego posta zanim nadusisz magiczne "wyślij".

Nyksus napisa³/a:

Zadufany w sobie kloc.


Nyksus napisa³/a:

wredna menda


Ja rozumiem, że masz takie zdanie i masz prawo je wyrazić - od tego jest ten temat. Rozumiem też, że nikt nie nauczył Cię kulturalności, chociażby jeżeli chodzi o zwracanie się do kobiet. ¯ałosne postępowanie, szkoda nawet komentować.

Oczywiście, możemy na ten temat podyskutować. Zapraszam PW, podam Ci numer gadu, chciałbym znać twoje racje odnośnie tematu, odnośnie tego że między innymi Magda, oraz ja postępujemy nieuczciwie.


Co do psycho. Faktycznie jest inteligentna, to widać. Obeznana w wielu sprawach, potrafi doradzić. Chyba nie docenia siebie. Większość jej komentarzy odnośnie wyglądu użytkowników opiera się na stwierdzeniu grubych nóg. Mają z margolą dużo wspólnego, choćby te same zachowania, podobne odpowiedzi. Widać, że są zżyte. Kiedy zobaczyłem ją pierwszy raz, zrobiła na mnie złe wrażenie, nie wiem dlaczego - po prostu. Tak mi zostało do niedawna. Teraz śledząc jej posty zauważam, że jest lepiej. Trochę mroczna z niej osoba, ale ciekawa.
_________________
"Ludzie są jak morze, czasem łagodni i przyjaźni, czasem burzliwi i zdradliwi. Przede wszystkim to jednak tylko woda." - Albert Einstein
 

Nyksus  

Hiper wymiatacz

AmericanWay



ImiÄ™: Oktawian

Wiek: 31

Do³±czy³: 09 Kwi 2009

Sk±d: Wroc³aw

   

Wys³any: 2010-08-27, 11:20   

enchantment napisa³/a:

Rozumiem też, że nikt nie nauczył Cię kulturalności, chociażby jeżeli chodzi o zwracanie się do kobiet.



Nie będę się zwracał kulturalnie do nikogo, kto sam tej kultury nie nabył. A z tego co widzę, to szanowna pani psycho ma w dupie wszystkich dookoła tyle nie psiapsiółę ala klona Margolę. No więc? Niektóre kobiety nie zasługują na jakikolwiek szacunek.

@co do obraz
Miałem raczej na myśli to, że ja już drugi raz dostałem ostrzeżenie za obrazę gdzie całkiem spora liczba użytkowników także obraża a ostrzeżeń nie dostaje. Nie wiem czy ktoś tu na mnie poluje czy coś. Po prostu jest to żenująco irytujące.

\\Jeżeli uważasz,że ktoś powinien dostać ostrzeżenie to po prostu zgłoś dany post zamiast się wykłócać.
Madeline
_________________
@FolkFan

https://www.facebook.com/GreenWood.Folk
 

Frozy  

Pogromca postów

The Destroyer



Wiek: 25

Do³±czy³: 16 Gru 2009

Sk±d: Redania

   

Wys³any: 2010-08-27, 17:51   

miałem ją podobnie jak większość za złą kobietę, okazało się, że nie jest taka straszna :P
_________________
"Raise your swords up high!
See the black birds fly!
Let them hear your rage!
Show no fear!
ATAAAAAAAAACK!" - Amon Amarth

http://www.formspring.me/Frozy1919
 

psychopathicwizard

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 22 Sty 2009

   

Wys³any: 2010-08-27, 21:41   

Nyksus, przestań mi spamować w temacie. Oczywiście zgadzam się w 100% z twoją wypowiedzią, nie zasługuję na niczyj szacunek, ponieważ kocham Margolę. Oczywiście, jesteś taki fajny i piszesz cały czas o forum.

Cytat:

miałem ją podobnie jak większość za złą kobietę, okazało się, że nie jest taka straszna


Jak widać, pozory mylą.
_________________
Zacznę od tego, czego nie ma. Nie ma wspólnego dyskursu.


Potem pomyÅ›laÅ‚em 'pier****™!" i przeleżaÅ‚em caÅ‚y miesiÄ…c...ćpaÅ‚em, oglÄ…daÅ‚em telewizjÄ™, lizaÅ‚em rany. ByÅ‚o fajnie.
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2010-08-30, 19:04   

Cytat:

Niektóre kobiety nie zasługują na jakikolwiek szacunek.



Coś Ci się pomyliło.

Psycho? Pisałam, lubię.
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

Feuerleben  

Hiper wymiatacz

Nowik



ImiÄ™: Dawid

Do³±czy³: 24 Sie 2010

Sk±d: Zielona Góra

   

Wys³any: 2010-09-04, 22:02   

psychopathicwizard, nie znoszę. Na forum wywarła na mnie wrazenie osobe niezdyscyplinowaną która lubi narzucać innym swoje zdanie.. Dla mnie jest szesnastoletnią gówniarą
_________________
Nie ma ludzi niezastąpionych, z wyjątkiem matek dla synów i ojców dla córek.
 

Heartwork  

Mega wymiatacz

all right now



ImiÄ™: Mateusz

Wiek: 35

Do³±czy³: 29 Mar 2010

Sk±d: Wadowice

   

Wys³any: 2010-10-11, 10:10   

Nie znam zbyt dobrze, ale napiszę przede wszystkim, że nie taki straszny diabeł jak się sam maluje.
_________________
 

Gary  

Hiper wymiatacz

Ban(d)ita



ImiÄ™: Remik

Wiek: 34

Do³±czy³: 03 Mar 2010

Sk±d: on siê wzi±³

   

Wys³any: 2010-10-11, 10:17   

jednak z czasem doszedłem do wniosku że chciałbym poznać twoje prawdziwe ja, ale jako że to i tak nie nastąpi to napisanie owego postu jest bezsensowne, zważywszy jednak że ja lubię robić rzeczy bez najmniejszego sensu owy post tutaj napiszę, jesteś intrygująca i nie wiem dlaczego ale kojarzysz mi się z tym dzieciakiem z avataru(avatara?) po czasie moja opinia o tobie uległa nieco zmianie choć nadal uważam że masz spore tendencje( i pewnie nie małą radochę ) z irytowania ludzi i próby zrobienia z nich debili, tudzież powiększenia w nich stopnia debilizmu.
_________________
"jestem z pokolenia tych skazanych na banicjÄ™"
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com