Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Wyniki ankiety

Kto na prezydenta Polski?

  • Tusk 24% [ 22 ]
  • Lech KaczyÅ„ski 11% [ 10 ]
  • Komorowski 10% [ 9 ]
  • Inny kandydat 54% [ 49 ]

G³osowañ: 90

Wszystkich G³osów: 90

Autor

Wiadomo¶æ

Uesugi  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³: 02 Pa¼ 2009

Sk±d: £dz

   

Wys³any: 2009-12-06, 18:48   

Cytat:

Czy twoje zmienne nastroje są wynikiem głupoty czy potrzeby kłócenia się z każdym o wszystko.


Tak są wynikiem głupoty, tyle że nie mojej... A co do zmiennych nastrojów eee ktoś widział moje psychotropy?;o

Cytat:

A mój światły umysł uważa że USA faktycznie nie zasługują na miano państwa pełnego dobrobytu...


A istniejÄ… takie?

Cytat:

Chodziło mi synuś o to że PiS jak ogólnie wiadomo jest partią starającą się zachować jak najwięcej z naszej kultury


A to coś interesującego, a czymże nasza kultura jest zagrożona, by politycy musieli jej bronić? PiS ma niektóre pomysły dobre, ale stopień zacietrzewienia u nich urósł do takich rozmiarów, że dyskwalifikuje ich jako reprezentantów narodu. Tyle.

Cytat:

Tak więc miłych kłótni i wiele owocnych znajomości


W przeciwieństwie do ciebie, nie muszę szukać znajomości na forach internetowych.;o
_________________
花は 桜木 人は 武士
 

ciabson92  

User

ciabson92


Wiek: 31

Do³±czy³: 27 Pa¼ 2007

Sk±d: Z wnêtrza matki

   

Wys³any: 2009-12-14, 22:46   

Wojciech Jaruzelski

Spójrzcie, że większość z ww. kandydatów nie popiera Rosji. A Jaruzelski ich nawet zaprosił ponoć:)
Apokalipsa apokalipsÄ…, a Rosja zawsze wyjdzie na swoje.
_________________
Bóg z wami
 

ojzu  

Pogromca postów

.|.



Imię: Lesław

Do³±czy³: 05 Gru 2009

   

Wys³any: 2009-12-14, 23:08   

1.On nie kandyduje
2.Powinien raczej być sądzony a nie kandydować
3.Sprecyzuj o co Ci chodzi w ostatnim zdaniu
_________________
You are not in the sudoers file. This incident will be reported.
 

kamila87  

User


Do³±czy³a: 11 Gru 2009

   

Wys³any: 2009-12-16, 15:27   

Wojciech Jaruzelski hahaha dobra propozycja,ten to niech do wiezienia spada a nie na prezydenta
 

ciabson92  

User

ciabson92


Wiek: 31

Do³±czy³: 27 Pa¼ 2007

Sk±d: Z wnêtrza matki

   

Wys³any: 2009-12-16, 21:22   

A kto powiedział, że musi kandydować? Od kiedy Komorowski kandyduje? I tak Marszałek Sejmu mu wystarcza. zresztą do wyborów jeszcze troche.

Spójrzcie obiektywnie, że większość państw, mimo ogólnie pojętej nienawiści do Rosji i tak tańczy jak im zagrają. Piękny przykład mamy z tarczą antyrakietową. Gdyby się Putin tym nie zainteresował to już by wszystko było zapiete na ostatni guzik. A tak?

Fakt, jedynie my jesteśmy odważni. Konkretnie to nasz prezydent po incydencie w Gruzji. ¦wietnie to później przedstawił pewien kabaret.

Wspominacie sąd. A czemu? Za stan wojenny? Nie ma na to dowodów w ogóle. Kto wie jakby było dziś w Polsce, gdyby nie to. Moje, Nasze pokolenie 13 grudnia traktuje jak normalna datę. Moze dlatego, że i tak nic z tego nie wynikło.

Nie mówię, że to było dobre rozwiązanie ale nie dowiemy się czy było jakieś lepsze. Na dziś i tak nic nie jesteśmy w stanie więcej powiedzieć.
_________________
Bóg z wami
 

Krit  

Pogromca postów



Do³±czy³: 23 Maj 2009

Sk±d: Górny ¦l±sk

   

Wys³any: 2009-12-16, 21:52   

ciabson92 napisa³/a:


Wspominacie sąd. A czemu? Za stan wojenny? Nie ma na to dowodów w ogóle. Kto wie jakby było dziś w Polsce, gdyby nie to. Moje, Nasze pokolenie 13 grudnia traktuje jak normalna datę. Moze dlatego, że i tak nic z tego nie wynikło.

Nie mówię, że to było dobre rozwiązanie ale nie dowiemy się czy było jakieś lepsze. Na dziś i tak nic nie jesteśmy w stanie więcej powiedzieć.



Wypowiedzenie wojny własnemu narodowi z pewnością jest najlepszym możliwym rozwiązaniem. Gratulacje. To raczej zwolennicy Jaruzelskiego powinni wykazać dowody na jego konieczność.
_________________
#truestory
 

Frozy  

Pogromca postów

The Destroyer



Wiek: 25

Do³±czy³: 16 Gru 2009

Sk±d: Redania

   

Wys³any: 2009-12-16, 22:59   

W Polsce niema chyba żadnego dobrego kandydata... przynajmniej ja o takim nie słyszałem
_________________
"Raise your swords up high!
See the black birds fly!
Let them hear your rage!
Show no fear!
ATAAAAAAAAACK!" - Amon Amarth

http://www.formspring.me/Frozy1919
 

Uesugi  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³: 02 Pa¼ 2009

Sk±d: £dz

   

Wys³any: 2009-12-17, 01:08   

Cytat:

Nasze pokolenie 13 grudnia traktuje jak normalna datÄ™.


Wiem, to nie twoja wina że jesteś niedouczony. Tylko nie wiem czyja wina, że mama i tata nie wpoili jak to było naprawdę, kto kogo pałą bił. Mnie nauczyli. ¯al mi ciebie.
_________________
花は 桜木 人は 武士
 

vvdx  

Mega wymiatacz

smoker



ImiÄ™: Piotrek

Wiek: 35

Do³±czy³: 02 Lis 2009

   

Wys³any: 2009-12-17, 11:25   

D - Inny kandydat.

Szkoda ze nie mam 35 lat b sam zglosilbym swoja kandydature. Bo to co robia polscy politycy, ich glupota, niewiedza, klamstwa i obluda doprowadza mnie do szalu. Nie wazne czy jest to prezydent, premier, posel czy senator bo ta zaraza dotyczy wszystkich.
ZYJEMY W CHORYM PANSTWIE W KTORYM WLADZE SPRAWUJA CHORZY LUDZIE :!: :!:
I nie zmieni sie to dopoki nie zmieni sie pokolenie rzadzacych, jesli nie jedno to nawet dwa pokolenia.
 

oldsqler

User



Do³±czy³: 14 Gru 2009

   

Wys³any: 2009-12-17, 11:56   

Cytat:

W Polsce niema chyba żadnego dobrego kandydata... przynajmniej ja o takim nie słyszałem



to racja! wybieramy pomiedzy zlym a jeszcze gorszym...

wydaje mi sie ze Ci normalni nie maja zadnych szans przebicia
w kolko te same ryje i tyle
 

Xorox  

User

REALISTA



Do³±czy³: 14 Gru 2009

Sk±d: Polska

   

Wys³any: 2009-12-18, 11:03   

Jak na dzisiaj, to nie ma nikogo odpowiedniego
_________________
"...W walce o lepsze jutro czas mija mi. Od narzekania nie wyzdrowiał jeszcze nikt. Załamałeś się - to wykopałeś sobie grób..."
 

ojzu  

Pogromca postów

.|.



Imię: Lesław

Do³±czy³: 05 Gru 2009

   

Wys³any: 2009-12-19, 00:57   

Cytat:

Spójrzcie obiektywnie, że większość państw, mimo ogólnie pojętej nienawiści do Rosji i tak tańczy jak im zagrają. Piękny przykład mamy z tarczą antyrakietową. Gdyby się Putin tym nie zainteresował to już by wszystko było zapiete na ostatni guzik. A tak?



Jakiej nienawiści ? Populizmem się kierujesz. Nie ma nienawiści - jest polityka. A pozycja Rosji jako mocarstwa z latami słabnie czy to w kwestii gazu czy interwencji wojskowych. Co z tego, że posiada głowice nuklearne , skoro gospodarczo Europa uniezależnia się od Rosji coraz bardziej. Myślisz, że czemu tyle państw poparło "interwencję" wojskową w Iraku ?

Cytat:

Wspominacie sąd. A czemu? Za stan wojenny? Nie ma na to dowodów w ogóle. Kto wie jakby było dziś w Polsce, gdyby nie to. Moje, Nasze pokolenie 13 grudnia traktuje jak normalna datę. Moze dlatego, że i tak nic z tego nie wynikło

.

A zabici stoczniowcy ?
_________________
You are not in the sudoers file. This incident will be reported.
 

ciabson92  

User

ciabson92


Wiek: 31

Do³±czy³: 27 Pa¼ 2007

Sk±d: Z wnêtrza matki

   

Wys³any: 2009-12-19, 13:05   

Populizmem? W Polsce każdy wie jak się myśli o Rosjanach. Politycy też. więc jaka różnica między polityką, a głosem ludzi? Czemu Rosja nie przyznaje się w pełni do morderstwa w Katyniu? Jedno "przepraszam" nie załatwia sprawy, jeśli i tak robi się po swojemu.

Gdybym był niedouczony to bym nie poruszał tego tematu. Przejdź się do szkól, dajmy na to gimnazjum. Pytaj się o tą datę. Przekonasz się czego uczą w szkołach. I nie obrażaj jeśli nie masz nic do powiedzenia.

Nie pisałem, że morderstwa w tym czasie były dobre. To była przesada. Ale nie ma kary bez zbrodni. Wy się kierujecie populizmem, bo głosicie to co Wam powiedzieli. Powtarzacie to samo w kółko. ¦mierć tysiecy Polaków nie jest tylko daną statystyczna, racja. Jest to godne potępienia. Ale żeby tego bronić trzeba się trochę nad tym zastanowić.

Polacy przeżyli wiele wojen, mniejszych i większych. Byli zniewolonym narodem przez wiele lat. Dlatego nie chcieli stanu wojennego, bo obawiali się, że powrócą tamte czasy. I zapewne zginęło wiele ludzi dlatego, że walczyli z wojskami rosyjskimi. Władza chciała co innego niż lud. I to cały konflikt.

Spór ten będzie trwał jeszcze długie lata aż do przedawnienia. Wtedy wyjdą wszystkie prawdy na jaw.

Ktoś wspomniał, że Rosja słabnie. To, że kraje europejskie szukają innego dostawcy gazu to nie znaczy, że potrzebują go mniej ze wschodu. Gazprom wysyła tyle ile może. A my potrzebujemy coraz więcej tego. Ot i cała historia.

Nie kierujcie sie mediami. Każdy kraj ma swoją politykę. Jeśli Stany Zjednaczone zaczęłyby współpracować z Rosją to już nic by pewne nie było.
_________________
Bóg z wami
 

ojzu  

Pogromca postów

.|.



Imię: Lesław

Do³±czy³: 05 Gru 2009

   

Wys³any: 2009-12-20, 17:39   

Cytat:

Nie pisałem, że morderstwa w tym czasie były dobre. To była przesada. Ale nie ma kary bez zbrodni. Wy się kierujecie populizmem, bo głosicie to co Wam powiedzieli. Powtarzacie to samo w kółko. ¦mierć tysiecy Polaków nie jest tylko daną statystyczna, racja. Jest to godne potępienia. Ale żeby tego bronić trzeba się trochę nad tym zastanowić.



Kara za co ? Za pokojowÄ… demonstracjÄ™ ? To ta zbrodnia ?

Cytat:

Polacy przeżyli wiele wojen, mniejszych i większych. Byli zniewolonym narodem przez wiele lat. Dlatego nie chcieli stanu wojennego, bo obawiali się, że powrócą tamte czasy. I zapewne zginęło wiele ludzi dlatego, że walczyli z wojskami rosyjskimi. Władza chciała co innego niż lud. I to cały konflikt



Zapytaj kogokolwiek czy wie co oznacza stan wojenny lub po prostu wojna. Gwarantuję Ci, że niezależnie czy będzie Polakiem Niemcem czy Anglikiem, raczej nie będzie chciał mieć tego na własnym podwórku. I historia nie gra tu żadnej roli. A walczyć musieli z polskimi wojskami, z MO , ORMO i rzeszą kapusiów czy innej hołoty.

Cytat:

Ktoś wspomniał, że Rosja słabnie. To, że kraje europejskie szukają innego dostawcy gazu to nie znaczy, że potrzebują go mniej ze wschodu. Gazprom wysyła tyle ile może. A my potrzebujemy coraz więcej tego. Ot i cała historia.



Stąd "misja pokojowa" w Iraku i mamy alternatywę. Rosja słabnie na rzecz Chin i to z nimi właśnie wolą prowadzić interesy Stany Zjednoczone.
_________________
You are not in the sudoers file. This incident will be reported.
 

Martino 19

User



Do³±czy³: 19 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-12-21, 12:30   

Od 1945 prezydenci polski to sami agenci Bierut ,, Tomek" Jaruzelski ,, Wolski" Kwasniewski ,,Alek" Wałęsa ,,bolek". Jedyny nie agent to Kaczyński mam nadzieje iż przestaniemy wybierac na najwyższe stanowiska były sbeków ubeków i szkodników którzy przez 45 lat budowali w Polsce komunizm.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com