Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Wyniki ankiety

Kto na prezydenta Polski?

  • Tusk 24% [ 22 ]
  • Lech KaczyĹ„ski 11% [ 10 ]
  • Komorowski 10% [ 9 ]
  • Inny kandydat 54% [ 49 ]

Głosowań: 90

Wszystkich Głosów: 90

Autor

Wiadomo¶ć

Corn

User



Doł±czył: 08 Sty 2010

   

Wysłany: 2010-01-08, 19:24   

Visage napisał/a:

A skÄ…d tam Komorowski? :O
Trudno o dobrego kandydata. Kaczor (ten z dwóch) nie wykazuje chęci lustrowania, jakoś specjalnie już się nie garnie do polityki antyPRLowskiej, poza tym ma żydowskie korzenie. Najlepiej jakby jakiś nowy Ziobro się pojawił albo IPN swoich badaczy wystawił na światło polityki, ale to by załatwiało jedną z wielu części polskiej polityki.



Glupi belkot.

Missy napisał/a:

nie ma, bo się nie chce zgłosić. Szanowna Pani Kwaśniewska. Jestem za nią. jest dobra i ma męża który dokładnie wie o co kaman. mogłaby naprawdę wiele zdziałac jak dla mnie.



Nie jest dobra, ale ladnie wyglada. To, ze ma meza polityka, nie oznacza, ze ma jakiekolwiek doswiadczenie do reprezentowania kraju i narodu. Nie nadaje sie na prezydenta i sama dobrze o tym wie i mowi.

CrazMaN napisał/a:

Wszystkich byle nie Kaczora i Tuska... Nie wiem na kogo zagłosuję. Lena, mam tą samą nadzieję ;D



To mamy jakiegos kaczora w polskiej polityce ?
 

dave84  

User


Doł±czył: 29 Sty 2010

   

Wysłany: 2010-01-30, 17:23   

Jesli będzie startował Cimoszewicz albo Kwaśniewska to mój głos pójdzie na kogoś z nich.
 

Norbs93  

Pogromca postĂłw

the boy next door



ImiÄ™: Norbu$

Wiek: 30

Doł±czył: 10 Cze 2009

   

Wysłany: 2010-01-30, 19:03   

Według mnie Cimoszewicz to najlepszy kandydat ale nie wiem dlaczego, głównie ma moją sympatie dlatego gdybym miał te 18 lat,a on by startował to bym na niego zagłosował.
 

Krit  

Pogromca postĂłw



Doł±czył: 23 Maj 2009

Sk±d: GĂłrny ¦l±sk

   

Wysłany: 2010-01-30, 19:11   

Dla jaj zagłosuję na Lecha Bubla. Facet fajne teledyski robi.

Lepsze to, niĹĽ Cimoszewicz. Zobaczymy, kto wystartuje.
_________________
#truestory
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com