Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeœ hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomość

paulinab11  

User

KornelaImię: Paulina

Wiek: 19

Dołączyła: 30 Maj 2019

   

Wysłany: 2019-06-03, 22:11   kuzyn

Mam 18lat i mam pewien problem z rok starszym kuzynem. Sprawa wygląda tak, że od jakiegoś czasu spotykamy sie jak fwb. Tak wiem jesteśmy rodziną ale jakoś tak wyszło a ciężko teraz to zakończyć. Od jakiegoś czasu zauważyłam, że moje myśli coraz częściej krążą wokól niego i obawiam się że się zakochałam. Bardzo bym chciała żeby ta relacja nie polegała tylko na seksie bez zobowiązań ale ze względu na to że jestesmy rodziną to jest mało prawdopodobne aby to wypaliło a dodatkowo nie wiem jak jest z jego strony. Mam wrażenie że on caly czas stara sie zwrócic na siebie moją uwagę i czasami mam wrażenie ze on jednak cos do mnie czuje. I teraz brzmi pytanie co mam zrobić? Zakończyć taką relację (juz raz to zrobiłam ale wróciliśmy do tego) czy dalej brnąć w to bo nie powiem jest przyjemnie a dodatkowo w końcu ktoś skupil swoja uwagę na mnie. Ratunku!!!
 

Hella  

Pogromca postówDołączyła: 03 Sie 2014

Skąd: Warszawa

   

Wysłany: 2019-06-05, 20:40   

Jak blisko jesteście spokrewnieni? Jeżeli jesteście krewnymi dalszego stopnia, nie ma prawnych przeciwwskazań, abyście byli razem. Jeżeli natomiast jesteście bliską rodziną, zakończcie kontakt. To, co robicie, to kazirodztwo. Abstrahując od tego, pytanie czy on w ogóle chciałby wejść z Tobą w związek, czy podoba mu się taki układ, jaki macie obecnie. Musisz mieć na uwadze, że on może traktować tę relację niezobowiązująco, bo po prostu potrzebuje kogoś do zaspokojenia swojego popędu, natomiast kiedy pozna jakąś obcą dziewczynę, wejdzie z nią w związek, a relacja z Tobą pójdzie w kąt - lub, ewentualnie, będziesz "tą drugą".
 

krymaz2

User


Dołączył: 30 Lip 2019

   

Wysłany: 2019-07-30, 16:36   

Wszystko zależy od stopnia pokrewieństwa.
Pokrewieństwo w linii bocznej wynika z pochodzenia od wspólnego przodka (w linii prostej krewni pochodzą jeden od drugiego). Tak jest w przypadku kuzynostwa.
Stopnie natomiast liczy się liczbą urodzeń np. matka i syn to jedno urodzenie, czyli I stopień, siostry to dwa urodzenia czyli II stopień.

MATKA MATKA
| / \
SYN CÓRKA CÓRKA

Aby odpowiedzieć na postawione pytanie należy posłużyć się schematem, który rozpoczyna się od wspólnego przodka – wspólnym przodkiem jest ojciec/matka rodzeństwa babci i dziadka kandydatów na małżonków.

MATKA(PRABABKA)
/ \
CÓRKA(BABCIA) SYN(DZIADEK)
/ \
CÓRKA(MATKA) CÓRKA (MATKA)
/ \
CÓRKA SYN
Musi więc was dzielić więcej niż 4 pokolenia, jeżeli chcecie osiągnąć coś więcej niż tylko relacje intymne.
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com