Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

miczka  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Monika

Wiek: 34

Do³±czy³a: 23 Pa¼ 2008

Sk±d: Gi¿ycko (okolice)

   

Wys³any: 2008-11-12, 17:11   

Jak jakieś panienki będą chciały dawac każdemu po kątach, to tak czy onaczej będą. Myślę, że za bardzo nie da się tego zmienic, bo przecież nikt nie będzie zmieniał każdej takiej osoby z osobna. Ale legalizaja by się jednak przydała,
 

L.  

Pogromca postów

ultradoskonała



Wiek: 32

Do³±czy³a: 24 Wrz 2008

   

Wys³any: 2008-11-12, 18:48   

W sumie nie mam zdania, ale nie jestem przeciw legalizacji. Ja bym nie podciągała prostytucji pod zawód, chociaż... No cóż, nie wypleni się tego, a jeśli nadal będzie się zabraniać, napięcie wzrośnie, i po co to komu. Taak, legalizacja byłaby najrozsądniejszym wyjściem.
_________________
Dreaming of screaming
Someone kick me out of my mind
I hate these thoughts I can`t deny


A thousand lies have made me colder
 

nana  

Stały User



Wiek: 33

Do³±czy³a: 07 Wrz 2008

   

Wys³any: 2008-11-12, 18:53   

Jakby prostytucja była zlegalizowana to by były duże podatki dla kraju, ponieważ duża kasa się za prostytucją kryje :-P Taki tego plus.
 

Sagad  

Hiper wymiatacz

Pacyfista



Wiek: 34

Do³±czy³: 27 Pa¼ 2008

   

Wys³any: 2008-11-12, 20:13   

A każde miasto w Polce będzie wyglądać jak Amsterdam. Wchodzisz do jednego domu, a tam dziesięć burdeli walczących o klientów.
_________________
¯yjemy w czasach gdy kurewstwo wzbudza zachwyt, a cnota śmieszność
Gigmu - Darmowe Ogłoszenia Online
 

Missy  

Pogromca postów

Gwiazdka



Wiek: 31

Do³±czy³a: 22 Sty 2009

Sk±d: uæ

   

Wys³any: 2009-03-28, 16:34   

Przeciw legalizacji jestem.
Po co to komu? Jak ktoÅ› ma chcice to sobie znajdzie bez problemu osobÄ™ do towarzystwa, nic trudnego nie ma.
_________________
ona umrze martwa.
 

MÅ‚odyDuchem  

Pogromca postów


Wiek: 32

Do³±czy³: 02 Mar 2009

Sk±d: Kêty/Lublin

   

Wys³any: 2009-03-28, 17:29   

Także jestem przeciw.



Cieszymy siÄ™, ale rozwijaj wypowiedzi.

// Vialink
_________________
“Nie mam co do tego żadnej wÄ…tpliwoÅ›ci, że Å›wiat istnieje tylko dziÄ™ki modlitwie chrzeÅ›cijan”. (Arystydes z Aten)


Macie takich księży, jakich sobie wymodliliście.

http://spes-moritur-extrema.blogspot.com
 

VITO  

Hiper wymiatacz

Król ShoutBox



Wiek: 31

Do³±czy³: 07 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-03-28, 17:35   

Może wtedy mafia by się tym nie zajmowała, dziewczyny miałyby ubezpieczenie ale z drugiej strony nie można tego legalizować. To by było szerzenie grzechu i niemoralności, przyzwolenie na to. Uważam że mimo iż każdy wie że prostytucja jest obecna w codziennym życiu to nie powinna być ona legalizowana. To źle świadczyłoby o naszym państwie i z pewnością wzbudziło wiele kontrowersji na arenie międzynarodowej.
Polska to jest kraj katolików, kraj z tradycjami i dlatego mówię nie dla legalizacji prostytucji, nie dl a związków homoseksualnych, nie dla aborcji, eutanazji i legalizacji marihuany.
_________________
Zdarza mi się pisać głupoty...
 

lusia  

Mega wymiatacz

subtelna wariatka



ImiÄ™: Lucyna

Do³±czy³a: 30 Kwi 2008

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2009-03-28, 18:17   

Jestem za legalizacją. Niech każdy pracuje jak mu się podoba, według własnego sumienia i poczucia moralności. Zabranianie komuś do niczego nie prowadzi.
_________________
Niech nikt nie mówi jak mam żyć, bo nikt za mnie nie umrze!
Nigdy nie dyskutuj z idiotami, bo ściągną Cię do swojego poziomu i pobiją doświadczeniem.
 

Yossarian

Wymiatacz


Do³±czy³: 26 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-04-26, 15:53   

VITO napisa³/a:

Polska to jest kraj katolików



no niestety, ale liczę na to że za kilka pokoleń to się zmieni i ten tępy naród przejrzy na oczy. mi się zdarzyło korzystać z usług tych pań, nie miałem żadnego problemu ze znalezieniem burdelu, wystarczy zapytać pierwszego lepszego taksówkarza, więc szczerze mi to zwisa czy jest legalne czy nie. ale faktycznie mogłoby byc zalegalizowane, wtedy panny by musiały robić sobie badania, itd, więc ryzyko jakiejs choroby byłoby mniejsze. zresztą pewnie i tak sobie badania robią, w tym zawodzie to konieczność hahaha
_________________
Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtan
 

stubarwny  

Pogromca postów

Ten zły



Wiek: 18

Do³±czy³: 13 Pa¼ 2008

   

Wys³any: 2009-04-26, 16:41   

Cytat:

no niestety, ale liczę na to że za kilka pokoleń to się zmieni i ten tępy naród przejrzy na oczy.


Tępy naród powiadasz... Ja bym powiedział, że na szczęście nie zgnił i nie dotarł do tępoty.
 

Yossarian

Wymiatacz


Do³±czy³: 26 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-04-26, 16:52   

przecież religia to zacofanie :) niech sobie ludzie wierzą w takie absurdy jak bóg, mi to zwisa, ale wpływ religii na zycie publiczne w tym kraju, to jest porażka. za dużo tego kościoła wszędzie. w tym kraju nie ma równości wyznania. ale spokojnie, myślę że ludzie juz powoli zaczynają odchodzić od kościoła, od religii. jeszcze kilkadziesiąt lat i sytuacja będzie wyglądała inaczej niż teraz.
ja jestem antyreligijny, ale jestem dobrym człowiekiem i religia nie jest mi do tego potrzebna. a jeśli wy potrzebujecie wiary żeby być lepszymi, to kiepsko to o was świadczy. najbardziej wartościowi są ci, którzy nikogo nie krzywdzą bo po prostu tego nie chcą, a nie ci którzy tego nie robią bo religia albo prawo im tego zabrania.
_________________
Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtan
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2009-04-26, 16:55   

Powiedźcie mi co za różnica.
Niesamowity przypadek pod jednym względem.Dobrze płatny zawód bez podatków.Przecież państwo niy może stać się alfonsem.
_________________
Drugs&hugs.
 

stubarwny  

Pogromca postów

Ten zły



Wiek: 18

Do³±czy³: 13 Pa¼ 2008

   

Wys³any: 2009-04-26, 17:08   

Cytat:

myślę że ludzie juz powoli zaczynają odchodzić od kościoła, od religii


Ciekawe uogólnienie. Ja jestem niewierzący. Nie chodzę do kościoła, ponieważ nie mam takiej potrzeby. Jaśniej mówiąc niewiele mam z religią wspólnego. Nimniej pewne wartości, które mi wpojono i które sam zdobyłem z wiekiem mi pozostały. A jakoś nie pasuję do Twojej tezy ;)
 

MÅ‚odyDuchem  

Pogromca postów


Wiek: 32

Do³±czy³: 02 Mar 2009

Sk±d: Kêty/Lublin

   

Wys³any: 2009-04-26, 17:17   

Yossarian napisa³/a:

przecież religia to zacofanie


Dla mnie zacofaniem jest taka ślepota na rzeczy wokół ;) I co teraz powiesz :?: ;) ¯e się mylę, a czemu :?: :-)

Yossarian napisa³/a:

w tym kraju nie ma równości wyznania


Równości wyznania :?: ¯e wyznawców każdej religii jest tyle samo :?: Nigdzie tak nie ma :-) Jeśli chodzi o wolność wyznania to jeśli w kraju ileś procent jest katolikami, a Ty się wkurzasz, bo to są katolicy, a nie niewierzący, no to nie mów o tolerancji i wolności wyznania. Zresztą nie wiem czy (juz teraz) zabijani księża mogą być dowodem wolności wyznania.

Yossarian napisa³/a:

myślę że ludzie juz powoli zaczynają odchodzić od kościoła


Nie :-) Po prostu liczba hipokrytów maleje :-)
Co do prostytucji: jestem przeciw legalizacji. Z prostego powodu. To że prostytucja jest, to doskonale wiem, ale nie chciałbym co i rusz napotykać się z ogłoszeniami/ofertami/dziewczynami itp ze sfery prostytucji, a po zalegalizowaniu tak by się na pewno stało.
_________________
“Nie mam co do tego żadnej wÄ…tpliwoÅ›ci, że Å›wiat istnieje tylko dziÄ™ki modlitwie chrzeÅ›cijan”. (Arystydes z Aten)


Macie takich księży, jakich sobie wymodliliście.

http://spes-moritur-extrema.blogspot.com
 

Yossarian

Wymiatacz


Do³±czy³: 26 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-04-26, 17:53   

MÅ‚odyDuchem napisa³/a:

Równości wyznania :?: ¯e wyznawców każdej religii jest tyle samo



nie. to że gdybym był wyznawcą Buddy i chciałbym żeby w szkole, która zresztą dawno skończyłem, powieszono posążek Buddy obok krzyża, to myśle że miałbym duży problem z przeforsowaniem tego pomysłu :) symbol chrześcijaństwa może wisieć, ale np symbol buddyzmu już by chyba nie przeszedł za bardzo :)

MÅ‚odyDuchem napisa³/a:

Dla mnie zacofaniem jest taka ślepota na rzeczy wokół



ja nie jestem slepy na rzeczy wokół :)

stubarwny napisa³/a:

Nimniej pewne wartości, które mi wpojono i które sam zdobyłem z wiekiem mi pozostały.



mi też pozostały. ale takie rzeczy jak "nie krzywdź innych, nie kradnij" itd, to wartości ogólnoludzkie i bez religii one nadal będą istnieć :) gdyby tak nie bylo, to w więzieniach siedzieliby sami ateiści, a wydaje mi się że jednak większość więźniów to katolicy w tym kraju :)
_________________
Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtan
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com