Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Edyn

Hiper wymiatacz



Wiek: 30

Do³±czy³: 24 Sie 2009

   

Wys³any: 2010-01-30, 00:40   

Dla państwa by się opłaciło zalegalizować. W końcu jakieś podatki by do skarbu państwa trafiały. A to w końcu zawód jak zawód, mimo że niemoralny.

Mimo to szara strefa by istniała nawet w tym. Bo prostytutkom nie opłacałoby się pracować legalnie.
_________________


Trudno jest powiedzieć akurat tyle, ile się chce powiedzieć.
 

dave84  

User


Do³±czy³: 29 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-01-30, 13:59   

Ja nie mam nc do prostytucji ale za legalizacjÄ… nie jestem.
 

Czarnula  

Stały User


Do³±czy³a: 30 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-01-30, 18:39   

Nie jestem za legalizacją. Poraniony pomysł. Nie rozumiem jak można uważać, że spanie z kim popadnie i (zazwyczaj) łapanie chorób wenerycznych jest normalną pracą..
 

es-cs  

Stały User

osaczony



Do³±czy³: 30 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-01-30, 20:52   

uprawiac seks za pieniądze to tak jak by rybak zamiast łowic ryby kupował je w sklepie , porównanie to znalazłem na demotach
_________________
Bywają myśli tak głębokie, że pogrążają autora.


jestem oazÄ… spokoju na pustyni gniewu, pierdo.. qrw.... zaje..... wyluzowanym kwiatem lotosu na tafli jeziora'.
 

Isair  

VIP

Arcykapłan



Wiek: 36

Do³±czy³: 12 Maj 2010

   

Wys³any: 2010-05-19, 22:22   

Edyn napisa³/a:

Dla państwa by się opłaciło zalegalizować. W końcu jakieś podatki by do skarbu państwa trafiały. A to w końcu zawód jak zawód, mimo że niemoralny.


Też się z tym zgadzam. Walkę z prostytutkami zaczęto już w późnym antyku (wcześniej profesja akceptowana w miarę) i do dzisiaj to walka z wiatrakami. Nie jestem fanem tych pań, ale też byłoby to dla ich bezpieczeństwa. Ograniczyłoby to sutenerstwo itd.
_________________
O upadku tego kraju świadczy fakt, że najpoczytniejsza książką jest Komentarz do ustawy o podatku VAT
Mój blog
 

Piracy  

Pogromca postów

Makaveli



ImiÄ™: M.

Wiek: 32

Do³±czy³: 12 Wrz 2009

   

Wys³any: 2010-05-19, 22:23   

Ogółem jestem za legalizacją prostytucji. Legalnie, czy nie - to i tak będzie istnieć.
 

QukuÅ‚ka  

Pogromca postów

'taka katarynka'



Wiek: 32

Do³±czy³a: 21 Mar 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2010-05-19, 22:42   

Zgadzam się z panami wyżej. Prostytucja była, jest i będzie. Nie ma co z tym walczyć, lepiej nad tym zapanować i mieć pod jako taką kontrolą ze względu na bezpieczeństwo.
 

coddy  

Hiper wymiatacz

Gorgorocik



ImiÄ™: Kuba

Wiek: 28

Do³±czy³: 16 Gru 2009

   

Wys³any: 2010-05-19, 22:55   

J.L.B napisa³/a:

Kur***wo sie szerzy, widze...



Taa przeciw ku***twu, JP na 100% i takie tam śmieszne hasła...


A niech se legalizują, różnicy specjalnej mi nie robi to.
_________________
And I’ll stay alive
Just to follow you home
And I will survive
‘Cause you’re my Mississippi Princess
You’re my California Queen
Like the Duchess of Detroit
And every city in between

http://www.lastfm.pl/user/Coddy113
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2010-05-19, 23:06   

Tak jak już wcześniej rozważaliśmy.
Mimo, że większość ludzi jest za legalizacją prostytucji, to i tak zapewne nie prędko zostanie to wprowadzone. Największe zorganizowane grupy przestępcze, grube ryby siedzą w tym biznesie czepiąc z tego spore korzyści majątkowe.
A sama prostytucja jest stara niczym świat, w Starym Testamencie można już o niej przeczytać.
Przestępstwa związane z prostytucją na gruncie polskiego Kodeksu karnego to:
- stręczycielstwo - nakłanianie innej osoby do uprawiania prostytucji - art. 204 1 k.k.,
- kuplerstwo - umyślne ułatwianie cudzej prostytucji w celu osiągnięcia korzyści majątkowej - art. 204 1 k.k..
- sutenerstwo - czerpanie korzyści majątkowej z cudzej prostytucji - art. 204 2 k.k.
Stręczycielstwo, kuplerstwo i sutenerstwo w stosunku do osoby małoletniej stanowią typ kwalifikowany przestępstwa - art. 204 3 k.k.
Czyli można wnioskować, że prostytucja sam w sobie nie jest karalna w Polsce.

Jak już pisałem w tym temacie, za legalizacją przemawia zysk do budżetu państwa.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

stubarwny  

Pogromca postów

Ten zły



Wiek: 18

Do³±czy³: 13 Pa¼ 2008

   

Wys³any: 2010-05-20, 05:54   

Będą miały kasy fiskalne?
 

Isair  

VIP

Arcykapłan



Wiek: 36

Do³±czy³: 12 Maj 2010

   

Wys³any: 2010-05-20, 06:32   

Tego nikt nie wie :mrgreen: Ale zorganizowane panie kto wie? Może nawet będzie można sobie w firmie odliczyć fakturkę VAT z takich usług :]
_________________
O upadku tego kraju świadczy fakt, że najpoczytniejsza książką jest Komentarz do ustawy o podatku VAT
Mój blog
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2010-05-20, 09:40   

Piracy napisa³/a:

Legalnie, czy nie - to i tak będzie istnieć


Nie bez powodu nazywana jest najstarszym zawodem świata.

Gdyby została zalegalizowana oznaczałoby to,że w pewien sposób państwo oraz społeczeństwo popiera ten sposób działalności,więc jestem temu przeciwna.Co więcej uważam,że powinny powstać odpowiednie organizacje zajmujące się ochroną dziewczyn(bądź mężczyzn),które są do tej prostytucji zmuszane,bądź także nie mogę z tego zrezygnować.
_________________
Drugs&hugs.
 

Montslaveden  

Mega wymiatacz

Advanced Thrasher



Do³±czy³: 12 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-05-20, 11:38   

Było, jest i będzie, czy jestem zalegalizacją.............jednak nie, to po prostu ma być i istnieć, od czasu do czasu się trzeba wyżyc i nie ma innej siły, poza tym gdyby wszystkie kobiety były do tego tylko zmuszane, to wtedy bym się obawiał, że może to być ginący zawód.
_________________
"The American thought he could deceive us. When they find that body...all of Russia will cry for war."
 

praDa  

Mega wymiatacz

Sex, rock and thea!



Wiek: 35

Do³±czy³a: 07 Maj 2010

Sk±d: Den Haag / Rijswijk

   

Wys³any: 2010-05-20, 11:51   

Mizantrop napisa³/a:

Mimo, że większość ludzi jest za legalizacją prostytucji, to i tak zapewne nie prędko zostanie to wprowadzone. Największe zorganizowane grupy przestępcze, grube ryby siedzą w tym biznesie czepiąc z tego spore korzyści majątkowe.



Prawda i dlatego legalizacja to sposob, ktory umozliwilby panstwu i wladzom przefiltrowanie tego marginesu spolecznego, jego kontrole i regulowanie. Dlatego jestem za. Delegalizacja nie rozwiazuje problemu, jedynie czyni go jeszcze bardziej zawilym.
_________________
"Her heart is on her sleeve and it is looking right through me
You gently vicious slowly never felt so naked
Sex not love, I taste it in your make up
Sex not love, I taste in your lips"
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2010-05-20, 17:14   

Wszystko mi jedno, ale raczej jestem na nie. To będzie istnieć i tak, czy to zalegalizują czy nie, a legalizacja może przysporzyć dalszych problemów. Zresztą nie wierzę że w Polsce taka sytuacja zajdzie więc niech będzie jak jest. Nie wiem czy po legalizacji faktycznie byłaby kontrola nad tym. Zresztą, zawsze były i będą różne przekręty.

Cytat:

od czasu do czasu się trzeba wyżyc i nie ma innej siły



no nie wiem :-D kto ma trochę w głowie nie musi wcale tam chodzić ^^.

Cytat:

Gdyby została zalegalizowana oznaczałoby to,że w pewien sposób państwo oraz społeczeństwo popiera ten sposób działalności,więc jestem temu przeciwna.Co więcej uważam,że powinny powstać odpowiednie organizacje zajmujące się ochroną dziewczyn(bądź mężczyzn),które są do tej prostytucji zmuszane,bądź także nie mogę z tego zrezygnować.



Otóż to.
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com