Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

motyl  

Moderator

gryzÄ™.



Wiek: 34

Do³±czy³a: 13 Cze 2009

Sk±d: Wielkopolska

   

Wys³any: 2009-06-26, 13:36   

Mizantrop napisa³/a:

Pieprzycie


Każdy ma swoje zdanie na ten temat. Ja go nigdy nie lubiłam, nigdy nie słuchałam, zawsze mnie odrzucał sposobem bycia i wyglądem. Więc mam prawo do własnego zdania.
A to co siÄ™ dzieje. Bez sensu.
_________________
"Nadal wierzę w marzenia z dzieciństwa.
W niewysłane listy, że nadejdą...
Wierzę, że pijąc wódkę za błędy nigdy nie powiem "żałuję" i wciąż nowe popełniać będę...
W numery telefonów, które w słuchawkach nigdy nie zamilkną..."
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-06-26, 13:38   

motyl napisa³/a:

A to co siÄ™ dzieje. Bez sensu.


Bez sensu jest mówienie o nim źle zwłaszcza, ze on już nie żyje. Ja popu nie cierpię, ale jego pop był czymś. Aż tak pusto się zrobiło. Długo będę dochodzić do siebie.

[*] [*] [*]
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

margola  

Pogromca postów



Wiek: 46

Do³±czy³a: 27 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-06-26, 13:43   

Cytat:

Pieprzycie.


zauważ że my nikogo nie obrażamy.

Nie słuchałam tego człowieka, bo uważam ze nie miał za dobrego głosu ani za dobrych piosenek. Gdyby umarł Peja, też bym napisała:
"nie poruszyło mnie to"
bo co on takiego zrobił, zlepił kilka rymów zaśpiewał i co dalej?
¯ałoby, nie żałoby powinny być po ludziach, którzy coś dali innym, coś pożytecznego.
_________________
Wlecze za sobÄ… morze niby zbrodniÄ™ ciemnÄ…. Cichy,
spoglÄ…da na mnie w rozpaczy. Mieszkam tutaj.
 

though  

Pogromca postów


Wiek: 30

Do³±czy³a: 28 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-06-26, 13:43   

Nie lubiłam jego muzyki, stylu bycia, ale zawsze bardzo podobało mi się jak tańczył.
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-06-26, 13:48   

margola napisa³/a:

Gdyby umarł Peja, też bym napisała:
"nie poruszyło mnie to"



Ale gdy umarł wokalista/wokalistka Twojego ulubionego zespołu to byś tak nie napisała już i gdy ktoś o nim/niej pisał źle to by Ciebie to burzyło.

Jeśli kogoś moje słowo obraziło "pieprzycie" to przepraszam.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

motyl  

Moderator

gryzÄ™.



Wiek: 34

Do³±czy³a: 13 Cze 2009

Sk±d: Wielkopolska

   

Wys³any: 2009-06-26, 13:52   

Cytat:

Ale gdy umarł wokalista/wokalistka Twojego ulubionego zespołu to byś tak nie napisała już i gdy ktoś o nim/niej pisał źle to by Ciebie to burzyło.


Byłoby mi smutno, ale nie robiłabym z tego afery;]. Zresztą to co stworzył jest nieśmiertelne wiec mogę sobie słuchać kiedy chce. Ok, może szkoda człowieka, ale no nie przesadzajmy.
_________________
"Nadal wierzę w marzenia z dzieciństwa.
W niewysłane listy, że nadejdą...
Wierzę, że pijąc wódkę za błędy nigdy nie powiem "żałuję" i wciąż nowe popełniać będę...
W numery telefonów, które w słuchawkach nigdy nie zamilkną..."
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-06-26, 13:56   

motyl napisa³/a:

Byłoby mi smutno, ale nie robiłabym z tego afery;]



Aferę robią Ci to go obrzucają błotem w komentarzach (nie chodzi mi tu o forum).
Jeśli ktoś ma coś głupiego napisać w stylu "Dobrze mu tak hahaha"; "Może mu nos odleciał" etc. To niech lepiej nic nie piszę.
Słuchać tak, ale już nigdy się go nie zobaczy na żywo, nie usłyszy głosy na żywo, nie zobaczy się jak tańczy na żywo...
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-06-26, 13:59   

Cytat:

Jeśli ktoś ma coś głupiego napisać w stylu "Dobrze mu tak hahaha"; "Może mu nos odleciał" etc. To niech lepiej nic nie piszę.


Taki komentarze wołają o pomstę do nieba.

A po za tym po co się kłócicie? Ten temat jest chyba po to aby dać wyraz swojemu smutkowi z racji, że Michael Jackson odszedł.

Niech na górze będzie mu lepiej [*]
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

lans'ówna  

Stały User



Do³±czy³a: 11 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-06-26, 14:13   

szkoda chłopa ! :-(
_________________
brak jakiejkolwiek pomocy
brak sensownej kolejności
nie ma nic !

chwytając za gardziel mówisz szeptem
'jesteÅ› twardziel' !
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2009-06-26, 14:19   

Tu nie chodzi o to ,że zmarła sławna osoba , ale ,że zmarł jeden z najwybitniejszych przedstawicieli pop kultury , jeden z jej twórców. Jakim był człowiekiem ? Nie mam pojęcia , jakim był artystą ? Wielkim i za to go podziwiam, za przełom jaki za jego sprawą się dokonał.
_________________
Drugs&hugs.
 

Mihihih  

Pogromca postów

dziecko neo.



ImiÄ™: J.

Do³±czy³a: 03 Sty 2009

Sk±d: ten ¶miech?

   

Wys³any: 2009-06-26, 15:12   

Nie słuchałam jego muzyki, ale miał wielu fanów na całym świecie. I oni płaczą właśnie za jego muzyką, bo nikt tak naprawdę nie znał go prywatnie, jako człowieka. Poza tym, wie może ktoś z jakiego powodu umarł?
_________________
Na forum zawsze się znajdzie jakiś smutny fajfus, który będzie mówił co trzeba robić i jak trzeba żyć,
bo akurat wstał lewą nogą albo zaczepił chu...em o sprężynę w materacu.
 

terrorysta  

Stały User



Imię: czy to ważne?

Do³±czy³: 25 Gru 2008

Sk±d: ja jestem???

   

Wys³any: 2009-06-26, 15:21   

Będąc dzieckiem uwielbiałem go i słuchałem jego kawałków non stop, jednak z czasem jakoś przestałem go tak wielbić. Mimo to zawsze lubiłem od czasu do czasu posłuchać jego piosenek. Jego styl był niepowtarzalny i wniósł do muzyki tyle że bez niego nie był by to ten sam rynek muzyczny jaki jest. A czytając dzisiaj z rana o jego śmierci pierwsze co przewinęło mi się przez głowę to "Billie Jean is not my lover."
_________________
Grzeczność to jedynie brak odruchów złego wychowania
 

Klaudia...;p  

Wymiatacz


Do³±czy³a: 13 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-06-26, 16:20   

szkoda, wielka szkoda, uwielbiałam jego muzyke, jego styl, wszystko...
dzisiaj matka zrobiła mi pobutke szokową, jak nigdy nie może mnie dobudzic to dzisiaj wstałam na równe nogi... do tej pory nie moge w to uwierzyc...
to jest wielka strata... kurde aż brak mi słów
:-(
 

Nosferatu  

Hiper wymiatacz

Wysłannik dobra


ImiÄ™: Adolf

Wiek: 24

Do³±czy³: 06 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-06-26, 16:31   

Ci co pisza jak i go nie szkoda to za duzo pierol sieo nim w TV nasluchali, dobielil sie bo byl chory na bielenie czy jak sie to nazywalo, znaczy ze mial baiale plamy na skorze, mial slaba psychike, slbe zdrowie, w TV zrobili z niego idiote dla ogladalnosci. Byl za dobry dla ludzi wiec jak ktos gowno wie to niech sie o nim zle nie wypowiada. A ze niby Was denerwuje ze tragedia ze On umarl, on byl kims, nie tak jak Wy, nie tak jak jakis Peja czy ktokolwiek inny, nikt nie zrobil i nie zmienil w branzy muzycznej jak On!
 

Lalaith  

Wymiatacz

Arcobaleno



ImiÄ™: Anita

Wiek: 31

Do³±czy³a: 28 Lis 2008

Sk±d: szara rzeczywisto¶æ

   

Wys³any: 2009-06-26, 16:36   

¦mierć 'Króla' nie jest jakąś tragedią, ale jest to niewątpliwie ogromna strata. Mało jest osób- legend. B. lubiłam słuchać jego piosenek i ten taniec (zabójczy). Nie wiem dlaczego, ale z jego piosenek najbardziej podoba mi się 'Thriller'.
[*] :-(
_________________
Człowiek może znieść bardzo dużo, lecz popełnia błąd sądząc, że potrafi znieść wszystko.

— Fiodor Dostojewski
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com