Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

lovez8  

Hiper wymiatacz

obserwatorka.



Wiek: 28

Do³±czy³a: 17 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-07-04, 21:25   

merlin m. napisa³/a:

Nigdy go nie słuchałam lecz przyznaję, że szacunek mu się należy. Dużo zrobił. A to wielkie halo koło niego mnie nawet nie dziwi. Wkurzają mnie tylko te samobójstwa i określenia "był prorokiem".


wlasnie. 12 osób czy cos kolo tego popelnilo z powodu jego smierci samobójstwo. sorry, ale- to jest chore
_________________
My dear fellow, the truth isn't quite the sort of thing one tells to a nice, sweet, refined girl.
One should always be in love. That's why one should never marry.

Oscar Fingal O'Flahertie Wills Wilde
 

klaudiakp

Stały User



Do³±czy³: 05 Lip 2009

   

Wys³any: 2009-07-05, 18:35   

lovez8 napisa³/a:

12 osób czy cos kolo tego popelnilo z powodu jego smierci samobójstwo. sorry, ale- to jest chore



nieźle trzeba być pocenzuranym ;]
niektóre jego piosenki lubię
ale dla mnie jego życie prywatne.. na tym tle był skończonym idiotą
_________________
Chcę, byś wysłuchał tych słów,
O jedno proszę, pozwól,
Znajdź w sobie siłę na dobro,
Na wiedzÄ™ i na rozum.
Zatrzymajmy się w pędzie.
Nikt nie pamięta, po co biegnie.
Czy na pewno po szczęście?
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-07-05, 18:37   

klaudiakp napisa³/a:

ale dla mnie jego życie prywatne.. na tym tle był skończonym idiotą



A skąd znasz jego życie od strony prywatnej? śledziłaś go? rozmawiałaś z nim? przebywałaś z nim? nie wiesz jaki był prywatnie.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

motyl  

Moderator

gryzÄ™.



Wiek: 34

Do³±czy³a: 13 Cze 2009

Sk±d: Wielkopolska

   

Wys³any: 2009-07-05, 19:02   

Mizantrop, ja myślę, że chodziło jej o jego używki. Gdyby nie to, może byliby z niego ludzie;p. Skończył tak, jak sam sie do tego doprowadził.
Zarówno on, jak i jego twórczość jest mi zupełnie obojętna.
_________________
"Nadal wierzę w marzenia z dzieciństwa.
W niewysłane listy, że nadejdą...
Wierzę, że pijąc wódkę za błędy nigdy nie powiem "żałuję" i wciąż nowe popełniać będę...
W numery telefonów, które w słuchawkach nigdy nie zamilkną..."
 

Pelargonia  

User



ImiÄ™: Gonia

Wiek: 30

Do³±czy³a: 09 Lip 2009

Sk±d: Z dna szafy...

   

Wys³any: 2009-07-13, 22:12   Re: Legenda odeszla!

[quote="swEeTbOyMuah"Wszyscy go kochali i kochaja, niektorzy go moga za razem nienawidzic ale i tak go kochaja. [/quote]

No tak, tak. Wszyscy muszą uwielbiać akurat tę osobę, która zmarła prawda? Nie, nie wszyscy. Niektórzy jak go nienawidzą to będą go nienawidzić dalej.

Jackson zrobił coś dla muzyki, to fakt, ale na tym skonczyła się jego niezastąpioność i genialność.
Pracował w branży muzycznej, robił dobrze to, co robił, ale nie wynośmy go od razu na piedestały, nie róbmy z niego boga. Był utalentowanym człowiekiem, to wszystko.
Wiernym fanom trochę współczuję, ale nie mogę znieść tego, że na śmierci człowieka żeruje banda pustaków, która musi się pochwalić swoją wrażliwością. Komentarze typu "Znałem tylko jedną piosenkę Jacksona, ale jest on moim idolem już po grób i strasznie opłakuje jego śmierć" są co najmniej śmieszne. I co najmniej bardzo żałosne.
_________________
Musisz mi pomóc, musisz mi pomóc,
Swoją miłością musisz mi pomóc;
Musisz pokochać mnie więcej,
Bliżej wyciągnąć kochane ręce
Musisz!
 

T85  

User

rozrabiaka



Wiek: 39

Do³±czy³: 13 Lip 2009

Sk±d: z piek³a rodem

   

Wys³any: 2009-07-14, 08:02   

No ja za nim aż tak nie przepadałem aby go kochać ale nie powiem czasami go słuchałem i tego się nigdy nie wyprę :). Co do tych samobójców to pewnie były jakieś nie dojrzałe osoby które nie widziały sensu życiu bez Jacksona . Spoko ich wybór :P

Co do powodów śmierci to robi się co raz to ciekawiej bo wchodzi w grę zabójstwo jego w co bym mógł jeszcze uwierzyć bo oglądałem materiał z ostatich prób jego i nie wyglądał na osobę która to by szykowała się odejść z tego świata :)
_________________
Ale my chcemy spokojnie żyć, dlaczego tak się dzieje?
My chcemy normalnie żyć, a ten na górze się z nas śmieje
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2009-07-14, 10:28   

Pelargonia napisa³/a:

Jackson zrobił coś dla muzyki, to fakt, ale na tym skonczyła się jego niezastąpioność i genialność.
Pracował w branży muzycznej, robił dobrze to, co robił, ale nie wynośmy go od razu na piedestały, nie róbmy z niego boga. Był utalentowanym człowiekiem, to wszystko


Widzisz różnica polega na tym ,że bez tego człowieka ,który zrobił 'coś' dla muzyki nie mogłabyś usiąść i poglądać wideoklipów na MTV, na piedestale będzie stał jako artysta ,ponieważ dokonał przełomu w branży muzycznej.
_________________
Drugs&hugs.
 

Pelargonia  

User



ImiÄ™: Gonia

Wiek: 30

Do³±czy³a: 09 Lip 2009

Sk±d: Z dna szafy...

   

Wys³any: 2009-07-14, 13:26   

Kometa napisa³/a:

Widzisz różnica polega na tym ,że bez tego człowieka ,który zrobił 'coś' dla muzyki nie mogłabyś usiąść i poglądać wideoklipów na MTV, na piedestale będzie stał jako artysta ,ponieważ dokonał przełomu w branży muzycznej.



Tak, dla muzyki zrobił dużo i stoi na tym muzycznym piedestale, ale nie róbmy z niego bóstwa, które od razu musi wyznawać cała planeta, bo dzięki niemu można oglądać klipy w MTV.

To samo można powiedzieć o Chanel, dzięki której nastąpił przewrót w światowej modzie, ale czy przez to co zrobiła jest uwielbiana przez wszystkich ludzi?
_________________
Musisz mi pomóc, musisz mi pomóc,
Swoją miłością musisz mi pomóc;
Musisz pokochać mnie więcej,
Bliżej wyciągnąć kochane ręce
Musisz!
 

Banicja Wieczysta  

Mega wymiatacz



Wiek: 24

Do³±czy³: 21 Lip 2009

   

Wys³any: 2009-08-19, 13:18   

Wreszcie mogę coś napisać póki medialna nagonka ucichła.


Mimo wszystko ja żałuję, że umarł. Chociaż to i tak nie jet najgorsze. Po jego śmierci coraz więcej ludzi zaczynało gadać , wyciągać jego największe brudy. Już mi się rzygać chciało od natłoku informacji, o tym że był pedofilem, gejem, że dzieci nie są jego tylko płodzone metodą in vitro z innej spermy, że to, że tamto. Wiem że to słowa powinny paść dużo wcześniej , ale jakoś nie chciałem pisać tego kiedy Michael umarł.

Powinno się uszanować śmierć człowieka, a nie wyzyskiwać na tym. Michael na to nie zasłużył. Był jaki był i żył jak żył. Ale ja wierzę, że to dobry człowiek, który po prostu miał problemy z samym sobą, ale nie skrzywdziłby nikogo.

Król popu, król tańca, król teledysków.
 

ziom144  

Stały User

;DD



Imię: duśka

Wiek: 30

Do³±czy³a: 17 Sie 2009

   

Wys³any: 2009-08-19, 18:03   

Cytat:

Po jego śmierci coraz więcej ludzi zaczynało gadać , wyciągać jego największe brudy.



to jest tragiczne ze po śmierci zamiast go dobrze wspominać :zalamany:każdy chciał dowiedzięć się jakiegoś ''brudu'' z jego życia media potraktowły go jak śmiecia to jest okropne

zawsze doceniamy wielkich ludzi po śmierci a nie powinniśmy ;(
_________________
Kiedy dziewczyna ma piętnaście lat, nienawidzi mężczyzn i wszystkich chętnie by wymordowała. A w dwa lata później rozgląda się, czy któryś przypadkiem nie ocalał.

;/
 

Justencja  

Pogromca postów



ImiÄ™: Justyna

Do³±czy³a: 16 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-08-19, 18:10   

ziom144 napisa³/a:


to jest tragiczne ze po śmierci zamiast go dobrze wspominać :zalamany:każdy chciał dowiedzięć się jakiegoś ''brudu'' z jego życia media potraktowły go jak śmiecia to jest okropne


Ja tam pamiętam kiedy te całe skandale, (oskrażenia o pedofilię) były świeże - każdy się wzburzał, ale nie tak jak teraz...ogólny wzrost zainteresowania tym muzykiem, jego twórczością. Nagle sprzedaż płyt wzrosła, słuchaczy również nie brakuje.

A co do Michaela, oczywiście wielki człowiek. Można go lubić, lub nie, ale zawsze będzie prawdą, że zmienił rynek muzyczny jak i jego postrzeganie...

Banicja Wieczysta napisa³/a:

Był jaki był i żył jak żył. Ale ja wierzę, że to dobry człowiek, który po prostu miał problemy z samym sobą, ale nie skrzywdziłby nikogo.

Właśnie. Każda większa gazeta chciała mieć jakiś skandal z nim w roli głownej. A jiłość czy wrażliwość, była dla niektórych doskonałym pretekstem.
_________________
(...)
"Wyszedł w samą porę. A jednak on jest za inteligentny, aby być czymś dzisiaj: żeby dziś czegoś dokonać, trzeba być trochę durniem jednak."
'Szewcy' S.I Witkiewicz

http://www.lastfm.pl/user/Justencja
 

Darcia  

Pogromca postów



ImiÄ™: Daria

Wiek: 29

Do³±czy³a: 10 Sie 2009

Sk±d: Gdañsk

   

Wys³any: 2009-08-19, 18:20   

Eh.
Michaela szkoda, bardzo. Nie byłam jego fanką, znałam kilka jego piosenek na krzyż, ale to niewątpliwie legenda.
Wkurza mnie jednak to całe zamieszanie, jakie ciągnie się od dnia jego śmierci.
Kiedy żył, kiedy miały miejsce oskarżania o pedofilię, kiedy "nagle" stał się biały - wszyscy uważali, że jest dziwny, że te zarzuty to na pewno prawda, że jest pedofilem, wariatem, nie wiadomo kim jeszcze. Teraz wszyscy po nim płaczą, zarzekają się, że są jego wiernymi fanami. Heloł, fani, gdzie byliście, kiedy Wasz idol Was potrzebował? Nie było jakoś Was widać.
Wywlekanie brudów z jego życia też jest bezsensowne... kogo właściwie obchodzi, czy te dzieci były NAPRAWDÊ jego, czy był biologicznym ojcem? Dla mnie te dzieci mogły być nawet z kosmosu, byleby miały od opiekuna prawdziwy dom, miłość, czułość, troskę rodzicielską - a od Jacksona widocznie to miały, zresztą było widać to na transmisji z ceremonii pogrzebowej, kiedy przemawiała jego córka - słyszałam opinie ludzi, którzy twierdzili, że to było sztuczne, że na pewno Janet zmusiła tą małą do przemowy. Ta, już. Kiedy ogląda się pogrzeb osoby sławnej nagle wszystko wydaje się wszystkim takie nieprawdziwe, takie sztuczne... choćby było nie wiadomo jak prawdziwe.
_________________
Hey, believe me: our dreams really can come true!
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com