Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

wojtekt8pl  

Hiper wymiatacz


Wiek: 28

Doł±czył: 29 Sie 2012

   

Wysłany: 2016-02-20, 17:01   Liceum przez internet lub eksternistycznie? KtoĹ› koĹ„czyĹ‚?

W tym roku kończę ZSZ - chciałbym kształcić się dalej (zdobyć średnie i zdać maturę) ale...
W moim mieście są tylko szkoły zaoczne (konkretnie jedna) która ma w swojej ofercie edukacyjnej LO dla dorosłych o profilu mat - fiz (OMG) - nie chcę uczęszczać na takie profil, ale znalazłem w internecie coś takiego jak liceum przez internet lub na stronie OKE - (Gdańsk) - egzaminy eksternistyczne które (po zdaniu wszystkich 11 egzaminów) dają możliwość przystąpienia do matury (teoretycznie mógłbym zrobić to w 1 rok) w najbliższym terminie po zdaniu ostatniego egzaminu.
Czy ktoś z was kończył szkołę w taki sposób, albo tzw. LO przez internet - co wiele szkół w większych miastach ma w swojej ofercie?
 

kacuxd999  

User

kacuxd999


ImiÄ™: Kacper

Wiek: 25

Doł±czył: 28 Kwi 2015

Sk±d: Szczecin

   

Wysłany: 2016-03-30, 11:12   

A coś takiego w ogóle w Polsce jest możliwe? Nie słyszałem nigdy nic na ten temat, a w sumie wydawać by się to mogło dobrym pomysłem. Może poszukam i zamiast http://szkolykreatywne.pl/technikum/technik-informatyk/technik-informatyk-programowanie/ wybiorę taką opcję. Chociaż w sumie ja lubię czasem się w szkole pojawić :P Jakkolwiek dziwnie to nie brzmi :P Ale jakbym miał siedzieć w domu cały czas, to bym zwariował.
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com