Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeœ hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomość

Zbieraczii

User

Wysłany: 2016-08-05, 15:16   liceum zoczne dla doros?ych?

Witajcie mam pewien dylemat, poniewaz jestem dorosly mam 18 lat i chcialbym miec jednak te wyksztalcenie srednie i teraz mam do wyboru szkole zaoczne dla doros?ych tj. "?AK" i "Cosinus" obie s? bezp?atne chodzi si? co 2 tygodnie, ale b?d? szed? tam 1 raz dlatego chcia?bym dowiedzie? si? od osób chodz?cych tam jak wygladaja lekcje, sa osoby tak samo mlode 18 letnie? i ktora szkola jest lepsza zak czy cosinus? normalnie po zapisaniu do takiej szkoly otrzymuje status ucznia i legitymacje? placi si? co? za wyrobienie legitymacji? Je?eli w danym miesi?cu nie by?oby mnie w cosinusie, albo w ?aku w danym miesi?cu grozi mi to grzywn?, 100z? czy skre?leniem z lity? czy trzeba mie? 50% w danym miesi?cu obecno?ci? prosz? o wypowiedzi osób z sensem, maj?ce do?wiadczenie! Pozdrawiam!

motyl  

Moderator

gryz?.

Wysłany: 2016-08-05, 16:44   

Mog? Ci powiedzie? z perspektywy nauczyciela w liceum dla doros?ych. U mnie jest tak, ?e je?li nie b?dziesz mia? frekwencji 50% z danego przedmiotu, albo nie przychodzisz na lekcje, gdzie sprawdzana jest Twoja wiedza nie jeste? klasyfikowany z przedmiotu. Jak to dalej wygl?da - nie wiem. Zadzwo? do obydwu szkó? i zapytaj.
Nie mniej jednak - zastanów si? czy chcesz i?? do szko?y czy chcesz mie? papierek, ze masz wykszta?cenie ?rednie? Czy legitymacj? na ta?sze przejazdy? Ju? zak?adasz, ?e b?dziesz mia? nisk? frekwencj??
W numery telefonów, które w s?uchawkach nigdy nie zamilkn?..."

Zbieraczii

User

Wysłany: 2016-08-05, 18:41   

Mi raczej chodzi o to, ze przykladowo w danym miesiacu nie bedzie mnie zalozmy raz, a z tego co wiem zajecia odbywaja sie co 2 tyg w miesiacu, wiec to jezeli raz nie by?oby mnie na zaj?ciach, a 3 kolejne razy w miesiacu bym byl, to raczej problemów by nie by?o, tak?

o.majk1

User

Wysłany: 2020-12-07, 18:18   

Je?li chodzi o cosinusa to nauke masz ca?kowicie bezp?atna, nie placisz za legitymacje. Zajecia odbywaja sie co drugi weekend. W szkole wymagane jest aby miec co najmniej 50% frekwencji z danego przedmiotu. W cosinusie nie placisz zadnych kar.

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com