Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

jr_  

Pogromca postów



ImiÄ™: Manselinosa

Do³±czy³a: 27 Sty 2009

Sk±d: Okolice Lublina

   

Wys³any: 2010-01-30, 21:28   Lina Medina najmÅ‚odsza matka

Medina urodziła się 27 września 1933 roku w małej wiosce Paurange w Peru. Miała tylko 5 lat i 8 miesięcy, kiedy 14 maja 1939 roku (w ówczesny Dzień Matki!) urodziła swoje dziecko stając się najmłodszą znaną matką na świecie.

Kiedy rodzice Mediny uważali, że ich pięcioletnia córka ma ogromnego, brzusznego guza i szamani w ich odległej wiosce w Andach nie mogli znaleźć lekarstwa, jej ojciec zabrał ją do szpitala. Lekarze podejrzewali początkowo nowotwór, ale szybko okazało się, że jest w siódmym miesiącu ciąży. Grubo ponad miesiąc później, dzięki cesarskiemu cięciu niezbędnemu z powodu zbyt małej kości miedniczkowej, urodziła chłopca.

Chirurgiczną operację przeprowadzili dr Lozada i dr Busalleu, a asystował im anestezjolog dr Colretta. Dziecko (chłopiec), ważący 2,700 gramów, był dobrze uformowany i zdrowy. Dziecko wraz z matką byli w stanie opuścić klinikę już po kilku dniach.

Doktor Lozada dokonał bardzo dokładnych badań a sama ciąża wzbudziła wielkie zainteresowanie w całym kraju. Prześwietlił dziewczynkę i jej dziecko, przeprowadził badanie mające na celu ustalenie położenia embrionu i na bieżąco monitorował stan młodej matki.

Dziewczynka zaczęła miesiączkować w wieku 8 miesięcy. W wieku czterech lat miała już rozwinięty piersi oraz owłosienie łonowe a rok później jej kość miedniczna rozszerzyła się i kości dziewczyny stały się bardzo rozwinięte. Proporcje jej ciała były zadziwiające a twardnienie kości w zaawansowanym stadium, czyli często dostrzegane objawy w przypadkach ciąż u osób niedojrzałych.


http://media.bihon.ro/bilder/pr/lima.jpg zdjęcie
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=Sl5HP3MCTKA

http://www.youtube.com/wa...feature=related

Mmm ... ;*
 

Constantine  

Pogromca postów

Odszedł.


Wiek: 37

Do³±czy³: 19 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-01-30, 21:40   

A dziecko skąd się wzięło? Z gwałtu? Rola tatusia? Szamana?
 

ojzu  

Pogromca postów

.|.



Imię: Lesław

Do³±czy³: 05 Gru 2009

   

Wys³any: 2010-01-30, 21:43   

Może cierpi na progrerie.
_________________
You are not in the sudoers file. This incident will be reported.
 

emdoem  

Stały User



Wiek: 31

Do³±czy³a: 25 Gru 2009

   

Wys³any: 2010-01-30, 21:58   

szok.
_________________
" after jesus and rock n roll coludn't save my immoral soul, well i've got nothing left to lose"
 

Lalaith  

Wymiatacz

Arcobaleno



ImiÄ™: Anita

Wiek: 31

Do³±czy³a: 28 Lis 2008

Sk±d: szara rzeczywisto¶æ

   

Wys³any: 2010-01-30, 22:01   

Czytałam już o tym. Nie wiem na ile można temu wierzyć, ale podobno została zgwałcona przez wujka.
_________________
Człowiek może znieść bardzo dużo, lecz popełnia błąd sądząc, że potrafi znieść wszystko.

— Fiodor Dostojewski
 

mloda2345  

Pogromca postów



ImiÄ™: Kinga

Wiek: 30

Do³±czy³a: 12 Mar 2009

   

Wys³any: 2010-01-30, 22:08   

Jak dla mnie to jest straszne, żeby dziecko urodziło dziecko. Ba! Samo to, że tak szybko się rozwinęła jest dość dziwne ale wiadomo są różne przypadki.
_________________
I am the rock that pushes away. I gave up tomorrow to spite today.
http://www.lastfm.pl/user/mloda2345 ;)
 

margola  

Pogromca postów



Wiek: 46

Do³±czy³a: 27 Sty 2009

   

Wys³any: 2010-01-30, 22:44   

OkradzionÄ… jÄ…
_________________
Wlecze za sobÄ… morze niby zbrodniÄ™ ciemnÄ…. Cichy,
spoglÄ…da na mnie w rozpaczy. Mieszkam tutaj.
 

FajnyNick ?  

Pogromca postów

Prezydent Forum



Wiek: 14

Do³±czy³: 12 Sty 2009

Sk±d: California

   

Wys³any: 2010-01-30, 23:48   

słyszałem już o tym...
ale tak sobie myślę.6 lat starsza mama :-o :niepewny:
jak siostra
_________________
:cool: Słońce? Sam wybierz jak ma świecic Tobie. :cool:
 

lil_bunny  

User



Wiek: 33

Do³±czy³a: 28 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-01-31, 00:00   

omg O.o
 

MÅ‚odyDuchem  

Pogromca postów


Wiek: 32

Do³±czy³: 02 Mar 2009

Sk±d: Kêty/Lublin

   

Wys³any: 2010-01-31, 00:42   

Przecież to dziecko będzie miało tak zgwałconą(dosłownie) psychikę, że... Pamiątka na całe życie. To w ogóle cud, że urodziła dziecko. Brak słów...
_________________
“Nie mam co do tego żadnej wÄ…tpliwoÅ›ci, że Å›wiat istnieje tylko dziÄ™ki modlitwie chrzeÅ›cijan”. (Arystydes z Aten)


Macie takich księży, jakich sobie wymodliliście.

http://spes-moritur-extrema.blogspot.com
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2010-01-31, 00:51   

MÅ‚odyDuchem napisa³/a:

Przecież to dziecko będzie miało tak zgwałconą(dosłownie) psychikę, że... Pamiątka na całe życie.


O ile jeszcze żyje, liczą to tak dziewczyna a raczej kobieta miałby dzisiaj 77 lat a jej dziecko 71 lat.
Cóż bywa i tak na tym świecie. Teraz tez dzieci rodzą dzieci, fakt, nie takie małe dzieci.

Ta kobieta od małego była już "inna" żaden normalny organizm kobiety przecież nie jest gotowy do rodzenia, przyjęcia ciąży w wieku 8 miesięcy.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

destrukcyjna  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³a: 05 Maj 2009

Sk±d: Berlin.

   

Wys³any: 2010-01-31, 02:12   

czytałam o tym już kiedyś. trudno mi w to uwierzyć, ale różne rzeczy się dzieją.
_________________
meow
 

judiii  

User

Resovia rlz! ;)



ImiÄ™: Judyta

Wiek: 30

Do³±czy³a: 30 Sty 2010

Sk±d: Rzeszów

   

Wys³any: 2010-01-31, 09:49   

Czytałam kiedyś o tym. Jak to możliwe?
_________________
jedyne miejsce, w którym możesz wygrać mecz siatkówki to boisko, jedyne miejsce, gdzie możesz go przegrać, to swoje serce ..
 

kozi8  

User



ImiÄ™: Karolina

Wiek: 31

Do³±czy³a: 15 Lis 2009

   

Wys³any: 2010-01-31, 10:32   

Czytałam o tym ;D Pisali że ona nigdy nie ujawniła jak zostało poczęte to dziecko i podobnierz po latach miała jeszcze jedno dziecko :kwasny: Ja myślę, że była chora, zgwałcono ją lub przeprowadzano na niej eksperymenty :kwasny: Polecam również na discovery cykl filmów dokumentalnych- "Moja szokująca historia" są tam naprawdę straszne przypadki chorób :kwasny: Jeśli oczywiście kogoś interesują takie rzeczy :-)
 

Czarnula  

Stały User


Do³±czy³a: 30 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-01-31, 10:37   

Masakra..
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com