Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

sheilven  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³a: 05 Gru 2008

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2011-02-19, 21:07   

Isair napisa³/a:

Gorzej jak zabezpieczenie zawiedzie i będzie bez miłości. To dopiero sratata będzie.


to właśnie dlatego warto pomyśleć wcześniej, żeby wybrać takie, które nie zawiedzie.
_________________
i'm burning up a sun just to say goodbye.
 

Isair  

VIP

Arcykapłan



Wiek: 35

Do³±czy³: 12 Maj 2010

   

Wys³any: 2011-02-19, 22:03   

Nie ma niezawodnej antykoncepcji. zawsze trzeba się z tym liczyć, ze coś pójdzie nie tak.
_________________
O upadku tego kraju świadczy fakt, że najpoczytniejsza książką jest Komentarz do ustawy o podatku VAT
Mój blog
 

dzilu96  

Pogromca postów



ImiÄ™: Piter

Wiek: 28

Do³±czy³: 03 Pa¼ 2010

Sk±d: Stara stolica

   

Wys³any: 2011-02-20, 10:07   

Chciałbym przeżyć swój pierwszy stosunek z dziewczyną, która również tego nie robiła. Oczywiście bez żadnej presji i naciskania na seks. Chciałbym też, żeby dziewczyna z którą będę pierwszy raz uprawiał seks odczuwała przyjemność, a nie ból. I oczywiście dłuuga gra wstępna, która w wspaniały sposób by nas zbliżyła. Pierwszy raz to na pewno nie przypadek, nie pójdę drogą emocji i nie wchrzanię się w coś bez zabezpieczenia. Jednocześnie nie chcę się umawiać na seks, bo to idiotyczne. Prezerwatywę lepiej chyba mieć na wszelki wypadek przy sobie. Marzę o tym żeby był to piękny akt miłości, nie chcę tego żałować. W żadnym wypadku.
 

Piracy  

Pogromca postów

Makaveli



ImiÄ™: M.

Wiek: 32

Do³±czy³: 12 Wrz 2009

   

Wys³any: 2011-02-20, 11:16   

Uczucie, czy nie uczucie, nie warto sobie robić z seksu zbytnio wolnej amerykanki. Do wszystkiego trzeba podejść na spokojnie, bez spięć. Jeśli coś stoi na przeszkodzie, po prostu go nie uprawiajcie, albo odczekajcie na dobry moment. Uprawianie seksu, zwłaszcza z przeszkodami na tle psychiki (blokada, uczucia) nie są dobrym sprzymierzeńcem, a polecam się na stosunku przede wszystkim skupić, a nie po prostu być biernym uczestnikiem łudzącym się, że przeżywa coś ok.
 

xenovobez  

Hiper wymiatacz

;]



ImiÄ™: Oryginalne

Wiek: 29

Do³±czy³a: 07 Kwi 2010

   

Wys³any: 2011-03-24, 19:56   

nie śmiać się z partnera błagam, to na prawdę niszczy psychę...
_________________
"[...] miłość nie daje i nigdy nie dawała szczęścia. Wręcz przeciwnie, zawsze jest niepokojem, polem bitwy, ciągiem bezsennych nocy, podczas których zadajemy sobie mnóstwo pytań, dręczą nas wątpliwości. Na prawdziwą miłość składa się ekstaza i udręka."
 

MiÅ›q  

Stały User

Pogromca majtek



Wiek: 28

Do³±czy³: 11 Lut 2011

Sk±d: Wielkopolska

   

Wys³any: 2011-03-24, 21:46   

dzilu96, ja tak samo. A co do dziecka w młodym wieku to całe co niańczenie dzieciaka nie wychodzi na dobre bo Kobieta staje się taka stresowa że zaczyna się kłócić z matką a wtedy Matka decyduje się na ostateczny krok który prowadzi do rozłączenia matki z dzieckiem. Poruszając sprawę środków antykoncepcyjnych to zawszę coś z nimi może pójść nie tak. W takim razie najlepszym sposobem jest oddanie nasienia np. na podłogę tak jak to było wcześniej napisane << to chyba najlepszy pomysł.
_________________
Pozdrawiam ciÄ™ :D
 

adults  

Stały User



Wiek: 31

Do³±czy³: 13 Lis 2009

Sk±d: ona sie tu wziela?

   

Wys³any: 2011-04-22, 15:26   

Piracy napisa³/a:

.. polecam się na stosunku przede wszystkim skupić, a nie po prostu być biernym uczestnikiem łudzącym się, że przeżywa coś ok.



no, mistrzu. albo nie wiesz co mowisz, albo nie masz doswiadczenia w sprawach lozkowych.

skupianie siÄ™ na seksie?! twierdzisz, ze im mniej myslisz tym jestes bardziej bierny?

im bardziej skupiasz się podczas seksu (myśli typu "dobrze robie, nie, nie, źle, musze teraz tak, chyba jej jest źle, a może dobrze, no to tak, ma orgazm, nie, nie, jeszcze nie, a moze?, kurde nie wiem, ja zaraz dojde, a ona jeszcze nie dochodzi, i co powie, bedzie sciemniac, ze bylo fajnie, kurde, a jak naprawde jest do dupy?") tym gorszy seks. wiem to z autopsji.

bo im mniej siÄ™ zastanawiasz, mniej myslisz, mnie siÄ™ skupiasz na szczegolach, im bardziej oddajesz siÄ™ chwili tym lepszy seks dla dwoch stron. spontanicznosc wskazana!

oczywiscie rozmowy po jak najbardziej wskazane, zeby coÅ› tam pozmieniac, co bylo fajne, a co nie, ale te zmiany i tak trzeba wprowadzac spontanicznie!
 

sheilven  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³a: 05 Gru 2008

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2011-04-22, 17:35   

adults napisa³/a:

bo im mniej siÄ™ zastanawiasz, mniej myslisz, mnie siÄ™ skupiasz na szczegolach, im bardziej oddajesz siÄ™ chwili tym lepszy seks dla dwoch stron. spontanicznosc wskazana!


a gdzie on napisał, że się trzeba na myśleniu o seksie skupić? na seksie się skupić, na tej spontaniczności właśnie, a nie na 'o boże boże, czy dobrze to robię'.
_________________
i'm burning up a sun just to say goodbye.
 

dzilu96  

Pogromca postów



ImiÄ™: Piter

Wiek: 28

Do³±czy³: 03 Pa¼ 2010

Sk±d: Stara stolica

   

Wys³any: 2011-04-22, 20:51   

adults napisa³/a:

skupianie siÄ™ na seksie?! twierdzisz, ze im mniej myslisz tym jestes bardziej bierny?



Myślę, że Piracy mówił o wkładaniu w seks całego siebie, a nie o jakichś czarnych, kompleksowych myślach.

Cytat:


nie śmiać się z partnera błagam, to na prawdę niszczy psychę...



Wyobrażam sobie, to jest istotna wskazówka.
 

diego  

Pogromca postów



Wiek: 33

Do³±czy³: 29 Sty 2010

   

Wys³any: 2011-04-22, 21:00   

MiÅ›q napisa³/a:

W takim razie najlepszym sposobem jest oddanie nasienia np. na podłogę tak jak to było wcześniej napisane << to chyba najlepszy pomysł.



Chyba jednak nie.
_________________
"I know what I want, I say what I want and no one can take it away"

Każdy wie co ten sport dla nas znaczy, w naszym mieście- my dzielni Krzyżacy.
Wiesław Jaguś - legenda na zawsze
 

Capolous  

Mega wymiatacz


Wiek: 28

Do³±czy³: 01 Lis 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2011-04-25, 19:24   

MiÅ›q napisa³/a:

W takim razie najlepszym sposobem jest oddanie nasienia np. na podłogę tak jak to było wcześniej napisane << to chyba najlepszy pomysł


Z penisa wydobywa się oprócz spermy preejakulat, czyli płyn, który ma za zadanie oczyścić drogę dla spermy. Wydziela się on przez ejakulacją (wytryskiem) i tkże posiada plemniki.
_________________
What you want? What you need? What you'd come here for?
Foster The People - Houdini
 

Piracy  

Pogromca postów

Makaveli



ImiÄ™: M.

Wiek: 32

Do³±czy³: 12 Wrz 2009

   

Wys³any: 2011-04-26, 12:22   

adults napisa³/a:

no, mistrzu. albo nie wiesz co mowisz



Ha, po prostu źle odebrałeś moje słowa, ot co. Wiem, co chciałem przekazać.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com