Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Nikt Ważny

User



Do³±czy³: 01 Cze 2008

   

Wys³any: 2008-06-17, 16:23   Lista przykazaÅ„ na pierwszy raz

Pomyślałem sobie, że na forum jest co raz więcej ludzi w wieku 15-18 lat, a zgodnie z sondażami to wiek, w którym najczęściej młodzież przechodzi inicjację seksualną.

Proponuję stworzenie małego poradnika co, i jak najlepiej robić, jak rozpocząć życie seksualne i jak zrobić to mądrze.

Myślę stworzeniu listy przykazań, które można by potem jakoś podsumować i zajrzeć do nich przed podjęciem decyzji. Jeżeli ktoś ma mądrą propozycję, to niech ją wpisze poniżej. Proszę też o uzasadnienie, dlaczego akurat tak, a nie inaczej.
Na dobry poczÄ…tek:

1. Nie decyduj się na rozpoczęcie życia seksualnego pod presją drugiej osoby.
Często jest tak, że osoba, z którą jesteśmy związani jest już doświadczona, albo odważniejsza, czasem chłopak naciska na dziewczynę, szantażuje ją. Decyzja o rozpoczęciu współżycia musi być decyzją własną, nie może być podjęta pod naciskami, powinna być odpowiedzialna i dobrze przemyślana.
 

Lena  

Pogromca postów

<3



Imię: Mieczysława

Wiek: 33

Do³±czy³a: 10 Cze 2008

Sk±d: Miasto Kobiet.

   

Wys³any: 2008-06-17, 17:29   

na pewno nie pod wplywem alkoholu.
_________________
"strach jest niezwykle podniecający. Ludzie lubią być straszeni. To działa na nich jak chwile przed orgazmem. Wszyscy pragną tego zaznać. To niezwykłe doświadczenie."
<3
 

blondix22  

Mega wymiatacz

Aniołeczek :)



ImiÄ™: Marta

Do³±czy³a: 06 Kwi 2008

   

Wys³any: 2008-06-17, 18:28   

Trzeba się zabezpieczyć
_________________
"Naj­większą roz­koszą nie jest sam seks, ale pas­ja, która mu to­warzyszy. Wte­dy seks tyl­ko uzu­pełnia ta­niec miłości, lecz nig­dy nie jest is­totą sprawy. "
 

kasiaaa  

Hiper wymiatacz

Walk to remember.



ImiÄ™: Kasia

Do³±czy³a: 13 Pa¼ 2007

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2008-06-17, 18:30   

pamiętać o ewentłalnych konsekfencjach :)
_________________
'Nieznajomość zła nie jest cnotą, lecz głupotą; zachwycanie się nią to jakby nagradzanie za uczciwość człowieka, który nie ukradł ci zegarka, bo nie wiedział, że go masz'

Nie jesteśmy normalni.
Jesteśmy lepsi.
 

Harder_Girl  

Wymiatacz

Zakochaniec !



Wiek: 32

Do³±czy³a: 14 Maj 2008

   

Wys³any: 2008-06-17, 20:26   

chyba każdy normalny będzie wiedział co robić i czego nie robić :]
_________________
By oddać jemu serce < 3


"¦wiat na trzeźwo jest nie do przyjęcia.. "
 

Lena  

Pogromca postów

<3



Imię: Mieczysława

Wiek: 33

Do³±czy³a: 10 Cze 2008

Sk±d: Miasto Kobiet.

   

Wys³any: 2008-06-17, 20:33   

dokładnie.
chyba ze mowimy tu o trzynastkach. ale sex jeszcze nie dla nich.
_________________
"strach jest niezwykle podniecający. Ludzie lubią być straszeni. To działa na nich jak chwile przed orgazmem. Wszyscy pragną tego zaznać. To niezwykłe doświadczenie."
<3
 

vialink  

Administrator

też człowiek .. :)



ImiÄ™: Bartek

Wiek: 31

Do³±czy³: 01 Pa¼ 2007

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2008-06-18, 15:47   

Tak, Harder_Girl ma racje. Każdy kto ma jakieś swoje zasady będzie wiedział jak postępować.
Wszędzie istnieją jakieś normy etyczne ... co można a co nie można ...

Swój pierwszy raz ... na pewno nie robić tego z przypadkową osobą.
Jeżeli się decydujemy, to z kimś kogo darzymy uczuciem, zaufaniem...
i na pewno tak, aby nie żałować tego, że straciliśmy .... "czystość" :-P dla właśnie dla niego/niej ...
Na pewno trzeba pamiętać o zabezpieczeniu, i o tym co mimo niego może wyniknąć ...
I co na koniec mogę powiedzieć ... czerpać z tego jak najwięcej "przyjemności" ;-)
 

Funner  

Mega wymiatacz

LG ;)



ImiÄ™: Daniel

Wiek: 32

Do³±czy³: 08 Wrz 2008

Sk±d: Lublin

   

Wys³any: 2008-09-08, 23:43   

I na prawdę pamiętajmy o ewentualnych skutkach.

Moja koleżanka (16 letnia) zaszła w ciążę. I teraz została z dzieckiem bez skończonej żadnej szkoły. I powiedźcie jak tak przez jedną noc można sobie całe życie spieprzyć. Aż mózg w pionie staje.
_________________

 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2008-09-09, 20:50   

Pieprzysz, aż mózg w pionie staje. Kto powiedział, że posiadanie dziecka w tak młodym wieku to koniec świata? Mam koleżankę, jest rok starsza i ma już dziecko. I JEST SZCZʦLIWA. Ja nie widzę w tym nic złego.

Jimmy spokojnie ... rozumiem, że pewne sprawy mogą Cię irytować, ale starajmy się wyrażać na forum > VIALINK ;-)
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

Dev1l  

Pogromca postów



Do³±czy³: 23 Lip 2008

   

Wys³any: 2008-09-09, 22:51   

Heh, Jimmy, atakuj i Ty... To nie jest też nic fajnego, mimo tej szczęśliwości. Wali się na głowę masę innych problemów.
 

Funner  

Mega wymiatacz

LG ;)



ImiÄ™: Daniel

Wiek: 32

Do³±czy³: 08 Wrz 2008

Sk±d: Lublin

   

Wys³any: 2008-09-09, 23:10   

Tak. Może i to nie koniec świata ale spójrz na to tak. Dziewczyna ma 16 lat. Zamiast chodzić z koleżankami na dyskoteki to siedzi przy łóżeczku "lula" bobaska do snu. Nie dość że wstydzi sie nawet pokazać w kościele to cały czas musi siedzieć przy małym. Nie ma skończonej szkoły (więc i dobrej pracy) i wątpie czy wróci jeszcze do jakiejś a jak wróci to będzie jej trudno. Jak dla ciebie to nie problem to przepraszam.
_________________

 

laven  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 26 Lip 2008

   

Wys³any: 2008-09-09, 23:46   

Litości. Ja bym chyba w łeb sobie strzeliła w takiej sytuacji. Mieć potomka na głowie w tak młodym wieku? Niemożność podjęcia porządnej pracy, skończenia studiów (bo dziecko samo się nie wychowa) itp. to kiepski pomysł. Poza tym jak taki dzieciak może kogoś wychować? Potem zacznie się użeranie z rozwydrzonym bachorem. I kolejna kwestia, czy nie wstyd przed rodziną, przyjaciółmi? A już w ogóle lipa jak tatuś ucieknie. A jeszcze lepiej gdy nie pamięta się jego imienia. Przegięcie.
 

buziak

Stały User


Do³±czy³: 09 Lip 2008

   

Wys³any: 2008-09-10, 13:33   

Funner napisa³/a:

Moja koleżanka (16 letnia) zaszła w ciążę. I teraz została z dzieckiem bez skończonej żadnej szkoły. I powiedźcie jak tak przez jedną noc można sobie całe życie spieprzyć. Aż mózg w pionie staje.



dlatego seks jest dla odpowiedzialnych osób. ;-)
 

Dev1l  

Pogromca postów



Do³±czy³: 23 Lip 2008

   

Wys³any: 2008-09-10, 16:09   

Seks jest dla każdego... Dla każdego z odpowiednią ilością oleju w głowie.
 

pati66

User


Do³±czy³: 26 Pa¼ 2008

   

Wys³any: 2008-10-26, 14:57   

A jak waszym zdaniem jest najlepiej się zabezpieczyć na ten pierwszy raz?
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com