Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Dzwoneczek  

Stały User

Skrzypek na dachu



ImiÄ™: Calineczka

Do³±czy³a: 14 Lis 2010

Sk±d: Nibylandia

   

Wys³any: 2010-11-30, 21:42   

Nie wiem, czy nie będzie jakichś odwołań, bo jest afera, że ci, którzy wysyłali na Magdę smsy, to im z konta zabierało całą kasę i wysłało tyle smsów ile jest kasy na koncie, więc dużo tego było. A ludzie pokapowali się po rachunkach telefonicznych.
_________________
"Jestem sobie chochlik - kogo mogÄ™, zwodzÄ™,
Kogo mogę, drażnię, nikomu nie szkodzę.
Nikogo nie kocham ni też nienawidzę,
Choć mnie nikt nie widzi, ja, co zechcę, widzę!"
 

madeline134  

Moderator



Wiek: 29

Do³±czy³a: 14 Pa¼ 2009

Sk±d: ¦l±sk/Krk

   

Wys³any: 2010-11-30, 22:26   

Wygrana jak wygrana,wątpię,że dziewczynka zdobyła nagrodę tylko dlatego,że ludzie się nad nią zlitowali,w końcu śpiewać dobrze śpiewała.A nawet jeśli..czy to coś złego?I tak cały finał był beznadziejny jak na tego rodzaju program,przesadą było 8 na 10 osób o talencie wokalnym.Obojętnie kto zdobyłby tytuł pojawiłyby się pretensje,nie ma co gdybać,trzeba tą decyzję zaakceptować i liczyć na to,że następnym razem będzie inaczej.
_________________
There is nothing to fear but fear itself.
 

karolinja  

Stały User

nom.



Wiek: 27

Do³±czy³a: 04 Gru 2010

Sk±d: to siê bierze?

   

Wys³any: 2010-12-05, 11:27   

nom ja też słyszałam coś na temat, że to wszystko było ustawione i wgl, że ona nie powinna wygrać. większość było za Bednarkiem z tego co się orientuje i sporo osób nie zgadza się z wygraną, no ale cóż zrobić...
 

Isair  

VIP

Arcykapłan



Wiek: 35

Do³±czy³: 12 Maj 2010

   

Wys³any: 2010-12-05, 11:34   

Tak specjalnie ustawili :wstyd: Dziewczyno to nie wybory w ZSRR
_________________
O upadku tego kraju świadczy fakt, że najpoczytniejsza książką jest Komentarz do ustawy o podatku VAT
Mój blog
 

Grabarz91  

Pogromca postów

¦wiata obserwator



ImiÄ™: Arek

Wiek: 32

Do³±czy³: 18 Sie 2010

Sk±d: WLKP

   

Wys³any: 2010-12-05, 15:59   

Dużo się mówi to tym, że na stronie mam talent było podane jej nazwisko jako zwycięzcy długo przed programem. Nie wydaje mi się aby miało sens takie igranie z widzem, ale nigdy nie wiadomo na 100% w takiej sytuacji.
_________________
"Jak to jest, że nieoczekiwanie, centralne ogrzewanie tak splata mi się z przemijaniem?"
 

Bard_Zerald  

Pogromca postów

Forumowy bard



ImiÄ™: Jakub

Wiek: 28

Do³±czy³: 27 Cze 2009

Sk±d: Tatry

   

Wys³any: 2010-12-05, 16:03   

I takie są uroki nie posiadania kablówki, nie wiem... nie wiedziałem nic o tych wszystkich Tap Madlach, Magdach z mam talent i innych wynalazkach.

No ale wszedłem na YT, wpisałem "magda mam talent" i zobaczyłem małą dziewczynkę śpiewającą dojrzałym głosem jakąś tam piosenkę.

Szczerze mówiąc jakoś mnie to nie zszokowało, już prędzej taki 8 letni chłopiec który nieźle grał na perkusji.

Ale szczerze mówiąc mi wisi kto wygrał więc przynajmniej się nie będę denerwował :D
_________________
 

mlody113a  

Mega wymiatacz



Imię: Bartłomiej

Wiek: 30

Do³±czy³: 06 Kwi 2010

   

Wys³any: 2010-12-06, 22:07   

dzisiaj była w szymon majewski show, miałem nadzieje że ją zgnoi niemiłosiernie, tak się nie stało szkoda.
_________________
Seks bez miÅ‚oÅ›ci to puste doÅ›wiadczenie. Ale wÅ›ród pustych doÅ›wiadczeÅ„ to jedno z najlepszych. — Woody Allen
 

Rorschach  

Pogromca postów

socjopata



Do³±czy³: 31 Gru 2009

   

Wys³any: 2010-12-07, 12:11   

O nie! Podnośmy lament i wychodźmy na ulicę, bo ktoś wygrał w jakimś idiotycznym telewizyjnym show, kto wygrać nie miał! Skandal!
 

Isair  

VIP

Arcykapłan



Wiek: 35

Do³±czy³: 12 Maj 2010

   

Wys³any: 2010-12-07, 22:13   

mlody113a napisa³/a:

dzisiaj była w szymon majewski show, miałem nadzieje że ją zgnoi niemiłosiernie, tak się nie stało szkoda.


A po co miał ją zgnoić? To jest takie cool pastwić się nad małą dziewczynką. Ja też oglądałem ten program i uważam, ze ma fenomenalny głos. duet z Bajorem bardzo ładny.
_________________
O upadku tego kraju świadczy fakt, że najpoczytniejsza książką jest Komentarz do ustawy o podatku VAT
Mój blog
 

Don Rafaello  

Hiper wymiatacz


Imię: Rafał

Wiek: 31

Do³±czy³: 14 Pa¼ 2010

Sk±d: z planety Ziemia

   

Wys³any: 2010-12-16, 22:12   

Była biedniejsza od tego Kamila więc wygrała
_________________
Jestem tylko człowiekiem ^^
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2010-12-17, 00:57   

madeline134 napisa³/a:

wątpię,że dziewczynka zdobyła nagrodę tylko dlatego,że ludzie się nad nią zlitowali


To ty jeszcze ludzi nie znasz. Ludźmi się łatwo manipuluje, zdobywa ich serca po przez słodkie pierdzenie.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

Fazikus  

Hiper wymiatacz

Starszy Inkwizytor



ImiÄ™: Adrian

Do³±czy³: 21 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-12-17, 02:36   

ostatnio czytałem wypowiedź psychologa który pracował przy bigbrother, mówił on o tym że producent wybiera sobie osobę taką jak Magda która nie powinna wygrać bo zwycięzcą według widzów był kto inny by w następnej edycji oddać więcej sms na właściwą osobę.
_________________
Kiedyś było prościej wystarczyła maczuga. Dziś trzeba Je podrywać...
 

Bard_Zerald  

Pogromca postów

Forumowy bard



ImiÄ™: Jakub

Wiek: 28

Do³±czy³: 27 Cze 2009

Sk±d: Tatry

   

Wys³any: 2010-12-17, 18:13   

Fazikus, czytałeś to na demotywatorach...
_________________
 

Fen.  

Stały User



ImiÄ™: Ania

Wiek: 29

Do³±czy³a: 07 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-12-20, 19:25   

A czy to ważne czy wygrała jakaś Magda, czy wygrałby Kamil- i tak żadne z nich nie miało żadnego talentu. W miarę dobry głos i charyzma to nie talent.
_________________
And in the dark, I can hear your heartbeat,
I tried to find the sound.
But then it stopped, and I was in the darkness,
So darkness I became.
 

StÄ™pelka  

Stały User

inż. mgr. dr. hab.



ImiÄ™: Izabella

Do³±czy³a: 21 Gru 2010

Sk±d: Finlandia

   

Wys³any: 2010-12-21, 15:02   

Ja każdemu życzę jak najlepiej. Wygrała to super, może dziewczyna jakoś dobrze zainwestuje pieniążki i będzie miała jakąś tą przyszłość zapewnioną.
Kamil, super wyluzowany. Ciągle upalony. Za dużo afiszowania się. Mam talent postawiło na wokalistów, ja jednak oczekiwałam jakichś występów, które aż mi zadrą dech w piersiach, które totalnie mnie zaskoczą. Wyjście na scenę, wydukanie paru słów i zejście nie jest dla mnie zbytnio zaskakujące.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com