Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

BQ  

User


Do³±czy³: 07 Maj 2009

   

Wys³any: 2009-05-08, 12:04   Manchester United - FC Barcelona (FinaÅ‚ LM 08/09)

Już 27.05.2009 o godzinie 20:45 na Stadio Olimpico (Rzym) odbędzie się finał Ligi Mistrzów 2008/2009. Jestem od dawna za Manchesterem w każdym meczu. Kibicuje im bardzo długo. Jestem pewien, że to oni wygrają. Postanowiłem założyć temat, aby wszyscy użytkownicy forum mogli podyskutować. Oni po prostu muszą wygrać. Ostatnio reprezentują wyższy poziom od Barcy, czołowi zawodnicy są w dobrej dyspozycji. Co do Barcelony, nie wiem jakim cudem dostała się do finału, to był totalny fuks, co do finału to jak zagrają tak jak z Chelsa to mogą zapomnieć nawet o nawiązaniu walki. Mają słabszą linię obrony zdecydowanie, widzieliśmy jak zawodnicy Chelsa bawili się z obrońcami, to ciekawe co będzie robił z nimi Ronaldo, czy chociażby Anderson, który z meczu na mecz gra coraz lepiej.
Zachęcam również do przewidywania wyników oraz strzelców bramek.
Moim zdaniem będzie 3-1 da Man United. Po brameczkach Ronaldo, Roney"a i Andersona.
Dla Barcy jakimÅ› fuksem pewnie puknie Messi, ale mniejsza o to.
 

Dev1l  

Pogromca postów



Do³±czy³: 23 Lip 2008

   

Wys³any: 2009-05-08, 12:05   

Nie. Za grubo. Kibicuję ManU od 10. lat... I obstawiam ich zwycięstwo, ale skromniejsze... 1:0, albo 2:1. Będzie zacięcie, ale sądzę, że klasę pokaże Giggs.
 

BQ  

User


Do³±czy³: 07 Maj 2009

   

Wys³any: 2009-05-08, 12:12   

CirrS napisa³/a:

Będzie zacięcie, ale sądzę, że klasę pokaże Giggs.


Niby ma już swoje lata, ale ostatnio ma pozytywne przejawy formy. Może powtórka sprzed kilkunastu lat jak okiwał 7 piłkarzy Arsenalu i strzelił bramkę. Fajnie by było.
 

Dev1l  

Pogromca postów



Do³±czy³: 23 Lip 2008

   

Wys³any: 2009-05-08, 12:12   

To nie, ale to będzie popis jak w '99 z Bayernem. Wtedy grał dobrze.
 

Franc

User



Do³±czy³: 15 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-05-15, 00:06   

1-0 dla manu
 

mloda2345  

Pogromca postów



ImiÄ™: Kinga

Wiek: 30

Do³±czy³a: 12 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-05-15, 14:09   

3:2 dla Manchesteru ;)
I jestem pewna, że wygrają, muszą wygrać. :mrgreen:
_________________
I am the rock that pushes away. I gave up tomorrow to spite today.
http://www.lastfm.pl/user/mloda2345 ;)
 

malinowa1  

Wymiatacz



Do³±czy³a: 15 Maj 2009

   

Wys³any: 2009-05-15, 15:48   

To ja sie wyłamę i powiem ze 1-0 dla Barcy. A kumple i kumpele zebyrane zeby współnie ogladac meczyk.
 

Dolu04  

User

Let me be your hero!



ImiÄ™: Mateusz

Wiek: 31

Do³±czy³: 15 Maj 2009

Sk±d: Knurów

   

Wys³any: 2009-05-15, 16:56   

Nie kibicuje Manchesterowi, ani też Barcelonie, ale stawiam na Barce, może dlatego, że zawsze stawiam na teoretycznie słabszą drużynę. :P Szkoda, że Liverpool nie gra w finale, by się działo... :D
 

Messi  

User


Do³±czy³: 15 Maj 2009

   

Wys³any: 2009-05-15, 21:31   

2:1 Barcelona
 

Adrianek

User


Do³±czy³: 18 Maj 2009

   

Wys³any: 2009-05-18, 21:44   

Tak piszecie bo jesteście w większości fanami MenU...

Obyście się nie zdziwili ... Nie stawiajcie na grę barcy taką jaka była z Chealse Finał Barca zagra całkiem inny to będzie inny mecz... Bo MenU gra ofensywnie i Barcelona znajdzie miejsce na rozbujanie się i zaczarowanie piłki... Także obyście się nie ździwili.. I dla jasności kolega który napisał że stawia zawsze na słabszego i kibicuje Barsie to się myli Barcelona nie jest słabsza to mogę wam zagwarantować... Napewno oglądaliście półfinał Barcelona Chealse to można było zobaczyć ile piłek stracił Keita i ile Dani Alves ... W finale już będzie Henry i 2 podstawowych obrońców także zobaczymy cwaniaczki :D xD


Viva Barcelona !
 

JohansoN1  

User



Wiek: 30

Do³±czy³: 17 Maj 2009

   

Wys³any: 2009-05-19, 09:53   

Po półfinale barcy z chelsea muszę z przykrością powiedzieć, że nie widzi mi się aby barca wygrała z manu. Osobiście zawsze kibicuje barcelonie, bo nie lubię manu (przez tego lalusiowatego ronaldo :mrgreen: ) ale wierze w siłę barcy bo w meczu w chelsea nie miała kluczowych graczy, pomimo mojego pesymistycznego nastawienia na finał i tak stawiam na barcelone mój typ to 2-1 dla BARSY !!

VISCA EL BARCA :!: :-D
 

poem sometimes  

Pogromca postów


Do³±czy³: 15 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-05-19, 19:18   

Przede wszystkim Manchester nie gra ofensywnie. Dla mnie świeży temat, bo miałem ostatnio ciekawą dyskusję jako fan Barcy z kolegą, który jest kibicem MU. Drużyna z Anglii gra futbol wyważony, nie będą ani zanadto do przodu, ani do tyłu. I to w sumie fajne, doceniam taką wizję futbolu i szanuję za jakość jej wykonywania piłkarzy Alexa. Co do już samej analizy składów, to ogromną szansę daje Anglikom zdziesiątkowana defensywa Barcy, której do optymalnego składu będzie dużo brakować. Jeśli jednak obrona mimo wszystko da radę i uda mi się zniwelować poczynania Rooneya czy Giggsa (bo tego, że Cristiano się spali psychicznie jestem niemal pewny), to może być nieźle. Oba zespoły mają zabójczy środek pola i będzie tam bardzo ostra rywalizacja. I tam leży klucz do sukcesu Barcelony, bo najważniejszą postacią jest Xavi. Jeśli on będzie się dobrze uwalniał, to automatycznie uruchomi Messiego, Iniestę czy Henry'ego perfekcyjnym prostopadłym podaniem. Rozpisałem się troszkę, no ale o futbolu można gadać godzinami :-)
_________________
"wiemy, że Bóg umarł, powiedziano
nam o tym, czytając ciebie nie byłem tego całkiem pewny."
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com