Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2009-09-18, 14:47   

Boli mnie gardło i zmarnowane popołudnie oraz fakt ,że nie mam jak odpisać trenerce.
Schodzi mi skóra z twarzy i nie wyglądam za ciekawie.
I wciąż mi niedobrze od tego jeżdżenia autobusami ze starszymi ludźmi.
_________________
Drugs&hugs.
 

bella16  

Stały User



ImiÄ™: Iza

Wiek: 30

Do³±czy³a: 14 Lip 2009

   

Wys³any: 2009-09-18, 23:25   

spałam dzisiaj 5 godzin, boli mnie głowa, on jednak ma dziewczynę i jest szczęśliwy.. nie dam rady nadrobić angielskiego, z niemieckiego się cofam, chemii nie rozumiem, biologie mam gdzieś, matma do dupy, wf masakra, brak czasu dla przyjaciół a co dopiero dla siebie:/.. coś jeszcze..? chyba to, że mam doła od ładnych parunastu dni..
 

stubarwny  

Pogromca postów

Ten zły



Wiek: 18

Do³±czy³: 13 Pa¼ 2008

   

Wys³any: 2009-09-19, 08:25   

A marudzicie... Wszyscy. Mnie głowa boli. Bardzo boli i nie marudzę :-P
 

Coco Chanel  

Pogromca postów



ImiÄ™: Coco

Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Sie 2009

   

Wys³any: 2009-09-19, 09:25   

Wszyscy na forum chorowali i zaraziliście mnie przez kable. Boli mnie głowa, łzawią oczy, mam zatkany nos, boli mnie gardło, nogi mam jak z waty, czuję się rozbita fizycznie i psychicznie. W żaden sposób nie mogę znaleźć swoich koleżanek z akademika. Wszyscy mi trują, że lepszy byłby dwuosobowy pokój, a ja wybrał trzyosobowy, bo jest dużo większy!. Wyjeżdżam już za tydzień, strasznie mi się nie chce, im bliżej tym gorzej. Nie mam jeszcze tylu rzeczy.
¯ycie jest okrutne, a miłość głupia jak krowa.
_________________
zapuszczam włosy i chudnę 20kg.
 

stubarwny  

Pogromca postów

Ten zły



Wiek: 18

Do³±czy³: 13 Pa¼ 2008

   

Wys³any: 2009-09-19, 09:32   

Przepraszam najmocniej, ja ostatnio chorowałem 3 lata temu i proszę nie pisać takich rzeczy, ponieważ i ja mogę zachorować. Dziękuję za uwagę.
 

Mihihih  

Pogromca postów

dziecko neo.



ImiÄ™: J.

Do³±czy³a: 03 Sty 2009

Sk±d: ten ¶miech?

   

Wys³any: 2009-09-19, 11:35   

Bolą mnie już wszystkie mięśnie od malowania tych ścian.
Zachciało mi się, kurcze, zmian.;x
_________________
Na forum zawsze się znajdzie jakiś smutny fajfus, który będzie mówił co trzeba robić i jak trzeba żyć,
bo akurat wstał lewą nogą albo zaczepił chu...em o sprężynę w materacu.
 

Justencja  

Pogromca postów



ImiÄ™: Justyna

Do³±czy³a: 16 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-09-19, 12:16   

Kiedy wszyscy wokół narzekają na katar, chorobę (i tu na forum też) ja czuję się bardzo dobrze.

Jestem sama w domu, mam się zabrać za sprzątanie, a za każdym razem gdy o tej czynności pomyślę, przypomina mi się 1000 innych rzeczy, na których w tej chwili mam ochotę. Np. wyjść na miasto, na pizzę, zadzwonić do znajomej, pójść na spacer z psem.

Ale nie. Muszę sprzątać.
_________________
(...)
"Wyszedł w samą porę. A jednak on jest za inteligentny, aby być czymś dzisiaj: żeby dziś czegoś dokonać, trzeba być trochę durniem jednak."
'Szewcy' S.I Witkiewicz

http://www.lastfm.pl/user/Justencja
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2009-09-19, 17:48   

Znów spadłam i wiszę flaszkę.Zwłaszcza,że był to mały upadek spowodowany moimi wygibasami i ograniczonymi możliwościami fizycznymi z tego powodu boli mnie część ciała poniżej pleców.
Mam ochotę na kakao ,ale nie wiem jak je zrobić, po za tym ja wyrażam tylko swoje niezadowolenie i nie marudzę.
Ano znów straciłam wszystkie ściągnięte albumy.Ale nie mogę nawet przeklnąć,przynajmniej napisać przekleństwa.
_________________
Drugs&hugs.
 

jr_  

Pogromca postów



ImiÄ™: Manselinosa

Do³±czy³a: 27 Sty 2009

Sk±d: Okolice Lublina

   

Wys³any: 2009-10-03, 16:35   

Jestem zirytowana tym że spędzam sobotę w domu, znowu nie rozumiem tematu z matmy i zaraz szlak mnie trafi. Dumam nad tym czy szklanka jest posta czy w połowie pełna i nie mogę dojść do tego jak jest naprawdę
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=Sl5HP3MCTKA

http://www.youtube.com/wa...feature=related

Mmm ... ;*
 

Iwona  

Pogromca postów

Iwona



ImiÄ™: Iwona

Do³±czy³a: 19 Sie 2009

   

Wys³any: 2009-10-03, 17:05   

2 szczeniaki mi zdechły:(
 

Coco Chanel  

Pogromca postów



ImiÄ™: Coco

Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Sie 2009

   

Wys³any: 2009-10-03, 17:13   

Muszę przepisać notatki z ekonomii i filozofii, strasznie mi się nie chce. Jutro już wracam do akademika, też strasznie mi się nie chce. Mam limity na słodycze (uwielbiam Cię!) i mam na nie straszna ochotę.
_________________
zapuszczam włosy i chudnę 20kg.
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2009-10-03, 21:47   

Ubóstwiam ten temat.
Zaczęły mi się próby w teatrze.I strasznie się przeciągają, w dodatku jeden z aktorów miał wypadek na scenie i próba skończyła się po godzinie,więc nie potrzebnie wstawałam i przebijałam się przez ulewę.Tydzień spektakli to stanowczo za dużo.
Jest zimno, zepsuł mi się laptop i zapewne zostanę odłączona od wirtualnego świata. Rodzice wylatują do Brukseli i dodatkowo na głowie mam trzynastoletniego brata, ganianie dom teatr i gotowanie mu obiadów.
_________________
Drugs&hugs.
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-10-03, 22:15   

Dj dziadzior PDG Fm
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

zielona  

Pogromca postów



ImiÄ™: Monika

Wiek: 30

Do³±czy³a: 18 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-10-12, 17:21   

Zimno mi jest cholernie. Hebrata mi się skończyła i muszę iść zrobić nową. Jestem głodna ale na nic nie mam ochoty. Jutro mam fizykę a nic nie rozumiem. Nie mogę znaleźć fajnej spódnicy.
 

destrukcyjna  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³a: 05 Maj 2009

Sk±d: Berlin.

   

Wys³any: 2009-10-12, 17:24   

zimno. szaro. deszczowo...
na jutro mam zrobić kalendarium a jestem w czarnej dupie, jak na razie. co ja na grafice robię... ?
oczy mnie bolÄ…...
za dwa tygodnie przeglÄ…d a mi siÄ™ tak nic nie chce...
spaaać...
_________________
meow
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com