Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Misia6363  

User

Maniak Medycyny



Wiek: 30

Do³±czy³a: 15 Lip 2009

Sk±d: Poznañ

   

Wys³any: 2009-08-14, 11:51   Mat-Inf

Czy profil w liceum mat-info należy do tych trudniejszych? Idzie ktoś z was a ten profil a może ktoś się właśnie na nim uczy? :-)
_________________
Misia
 

mloda2345  

Pogromca postów



ImiÄ™: Kinga

Wiek: 30

Do³±czy³a: 12 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-08-14, 12:26   

Jak dla mnie należy on do tych trudniejszych bo niestety ale masz już tam rozszerzoną fizykę i matematykę. Złożyłam też nawet na ten profil papiery ale zrezygnowałam i poszłam na humanistyczny profil bo stwierdziłam, że z rozszerzoną fizyką nie dam rady. To już zależy od Cb i tego jakie przedmioty wolisz i lubisz.
_________________
I am the rock that pushes away. I gave up tomorrow to spite today.
http://www.lastfm.pl/user/mloda2345 ;)
 

eMeF  

Wymiatacz



ImiÄ™: Marta

Do³±czy³a: 14 Kwi 2009

Sk±d: ¿e znowu

   

Wys³any: 2009-08-14, 12:42   

chyba nie ma podziału na trudniejszy i łatwiejszy profil... zależy co idzie Ci lepiej
 

pryzmat  

Pogromca postów



Wiek: 32

Do³±czy³: 26 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-08-14, 12:46   

ja jestem na mat infie :-D nie jest wcale tak trudno :-P
_________________
_______________

Człowiek e, to wyścig szczurów,
do szklanych domów, z szarych murów,
jak twój guru to PeeLeN, ty przegrasz wyścig ten..


 

Irma  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³a: 01 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-08-14, 13:18   

Podział na przedmioty trudniejsze i łatwiejsze zależy od indywidualnych zdolności ucznia.
 

Justencja  

Pogromca postów



ImiÄ™: Justyna

Do³±czy³a: 16 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-08-14, 13:21   

Misia6363 napisa³/a:

Podział na przedmioty trudniejsze i łatwiejsze zależy od indywidualnych zdolności ucznia.


Dokładnie, jeśli we wcześniejszych klasach matematyka, fizyka, informatyka nie sprawiały problemów to i w szkole średniej pójdzie raczej gładko.

Bo tak samo jest dużo opinii, że licea humanistyczne to prościzna, a nie prawda, bo tam też trzaba wykazywać się wiedzą z przedmiotów tj. j.polski, historia, wos.
_________________
(...)
"Wyszedł w samą porę. A jednak on jest za inteligentny, aby być czymś dzisiaj: żeby dziś czegoś dokonać, trzeba być trochę durniem jednak."
'Szewcy' S.I Witkiewicz

http://www.lastfm.pl/user/Justencja
 

sheilven  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³a: 05 Gru 2008

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2009-08-14, 14:33   

jestem na mat-fiz-inf i żeby było jakoś szczególnie źle nie powiem. na takich np. biol-chemach jest więcej zakuwania. jeśli w matematyce i fizyce się czujesz w miarę dobrze, to problemów mieć nie będziesz.
_________________
i'm burning up a sun just to say goodbye.
 

motyl  

Moderator

gryzÄ™.



Wiek: 34

Do³±czy³a: 13 Cze 2009

Sk±d: Wielkopolska

   

Wys³any: 2009-08-14, 16:12   

Najwięcej nauki teoretycznej jest w klasach biologiczno-chemicznych. Na mat-fiz poradzisz sobie jeśli masz ścisły umysł. Dla kogoś kto jest raczej humanistą byłoby ciężko.

Cytat:

Podział na przedmioty trudniejsze i łatwiejsze zależy od indywidualnych zdolności ucznia.


No właśnie.
_________________
"Nadal wierzę w marzenia z dzieciństwa.
W niewysłane listy, że nadejdą...
Wierzę, że pijąc wódkę za błędy nigdy nie powiem "żałuję" i wciąż nowe popełniać będę...
W numery telefonów, które w słuchawkach nigdy nie zamilkną..."
 

Anne  

Hiper wymiatacz

Mag powietrza.



ImiÄ™: Ania

Wiek: 31

Do³±czy³a: 10 Sie 2009

Sk±d: Honolulu.

   

Wys³any: 2009-08-15, 14:37   

Moja mama chodziła na taki profil. Poszła, bo nie wiedziała co ze sobą zrobić. Obecnie jest nauczycielką geografii. Kocha swoją pracę, to co robi, ale nie jest zadowolona kogo uczy. ;P

Teraz w moim liceum dokładają do mat-fiza informatykę. Mam wiele przyjaciół na tym profilu, nie powiedziałabym, ze tacy geniusze z matmy czy fizyki. Nie narzekają. Owszem, trudno jest, ale z wyboru są zadowoleni ;)
_________________
Najpierw rezygnujesz z drobiazgów, potem z większych rzeczy, a w końcu ze wszystkiego. Śmiejesz się coraz ciszej, aż wreszcie zupełnie przestajesz się śmiać. Twój uśmiech przygasa, aż staje się tylko imitacją radości, czymś nakładanym jak makijaż.
 

Misia6363  

User

Maniak Medycyny



Wiek: 30

Do³±czy³a: 15 Lip 2009

Sk±d: Poznañ

   

Wys³any: 2009-08-17, 18:49   

Wielkie dzięki za odpowiedzi :)
_________________
Misia
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com