Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeœ hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomość

Nenoxer

User

Wysłany: 2015-12-21, 15:46   Matura 2016

Witam. W lutym tego roku sko?czy?em LO dla doros?ych, ale nie czu?em si? na si?ach by podej?? do matury tego roku, wi?c nie podszed?em. Chcia?bym podej?? w roku 2016, dlatego chcia?em zapyta? czy w ogóle mam prawo podej?? do matury skoro z niej zrezygnowa?em oraz je?li tak to czy zdaj? star? czy now??

Hella  

Pogromca postĂłw

Wysłany: 2015-12-30, 10:05   

Oczywi?cie, ?e masz prawo podej?? do matury. Musisz tylko do lutego z?o?y? deklaracj? maturaln? w szkole, do której ucz?szcza?e?. Id? do sekretariatu swojej szko?y i popro? o formularz. Czy zdajesz matur? star? czy now? to nie wiem, to zale?y od tego jakim programem nauczania szed?e? - starym czy nowym.

magka12

User

Wysłany: 2016-01-30, 11:14   

Cze??! Je?li chcecie solidnie przygotowa? si? do egzaminów i sprawdzianów, polecam Galileusza na Pradze. Sama ucz?szczam na kurs maturalny z matematyki i jestem bardzo zadowolona z efektów. Du?o wi?cej rozumiem i oceny w szkole te? si? poprawi?y. Ceny maj? przyst?pne i mo?na za?apa? si? na fajne zni?ki. Najwi?kszym plusem s? jednak nauczyciele – m?odzi, energiczni, u?miechni?ci. Maj? tam nawet ofert? kursów feryjnych, wi?c mo?na szybko nadrobi? zaleg?o?ci. Mo?ecie zajrze? na ich FB/ Galileusz Warszawa Praga

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com