Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Wojtas  

Hiper wymiatacz

KoteG



ImiÄ™: Wojtek

Wiek: 30

Do³±czy³: 02 Maj 2009

Sk±d: Katowice/Chorzów

   

Wys³any: 2010-02-07, 22:51   Megadeth

Co myślicie o nich i ich muzyce? Co myślicie o Dave'ie?
_________________
Ludzkość! Jakaż ona szlachetna! Jakże chętna do poświęcenia... kogoś innego!


Sklepik z marzeniami
 

Elajza.

Stały User



Do³±czy³: 13 Wrz 2009

   

Wys³any: 2010-02-08, 10:28   

Pierwszy raz słyszę, z ciekawości włączyłam sobie i ku zdziwieniu spodobało mi się. :oczami:
_________________
Nie odzywaj się chyba, że możesz ulepszyć ciszę.
 

TQIT  

VIP


Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2010-02-08, 15:10   

Elajza. napisa³/a:

Pierwszy raz słyszę, z ciekawości włączyłam sobie i ku zdziwieniu spodobało mi się.


Ale MetallikÄ™ kojarzysz?

Najlepszy album - "Countodown To Excinction". Nie ma tam złych utworów.
Ogólnie Megadeth lubię. Jednak bez większych rewelacji.

Wojtas napisa³/a:

Co myślicie o Dave'ie?


Ciekawa barwa głosu. Bardzo klimatyczna i pasująca do muzyki.
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

McLarenLbn  

Pogromca postów

Deadnight Warrior



ImiÄ™: Kuba

Wiek: 30

Do³±czy³: 29 Sty 2009

Sk±d: Lublin

   

Wys³any: 2010-02-08, 19:29   

Dobra grupa, Mustaine ma piękne riffy, szkoda, że się kłócą z Metalliką.
A najlepszy album to zdecydowanie Rust In Peace.
Countdown to Extinction jest jak dla mnie zbyt komercyjna.
Odpowiednik Metallikowego Black Albumu, płyta lżejsza niż inne, mająca na celu powiększenie grona fanów o tych, którzy nie lubią ostrego grania.
_________________
Satan
Laughs
As
You
Eternally
Rot
www.lastfm.pl/user/McLarenLbn
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2010-02-08, 20:03   

McLarenLbn napisa³/a:

szkoda, że się kłócą z Metalliką.


Ot co i dlatego nie potrafię obiektywnie ocenić tego zespołu ,gdyż poznałam go przede wszystkim ze strony tych kłótni.I cóż oczywiście Metallika jest dla mnie ważniejsza.
Zdarza mi się słuchać ,nie powalające,ale dość przyjemne brzmienia.

TQIT napisa³/a:

Najlepszy album - "Countodown To Excinction". Nie ma tam złych utworów.


I ogólnie pod tym także się podpiszę.
_________________
Drugs&hugs.
 

Wojtas  

Hiper wymiatacz

KoteG



ImiÄ™: Wojtek

Wiek: 30

Do³±czy³: 02 Maj 2009

Sk±d: Katowice/Chorzów

   

Wys³any: 2010-02-08, 22:20   

Według mnie najlepszym albumem jest "Peace sells... But who's buying? ", poprostu wole te płytę.
_________________
Ludzkość! Jakaż ona szlachetna! Jakże chętna do poświęcenia... kogoś innego!


Sklepik z marzeniami
 

Piracy  

Pogromca postów

Makaveli



ImiÄ™: M.

Wiek: 32

Do³±czy³: 12 Wrz 2009

   

Wys³any: 2010-02-10, 16:35   

A dla mnie Megadeth jest kapelą świetną, a Mustaine naprawdę jest jednym z najlepszych gitarzystów w historii. Kropa. A Metallica miała naprawdę szczęście trafiając po Davie na Hammetta.
 

Montslaveden  

Mega wymiatacz

Advanced Thrasher



Do³±czy³: 12 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-02-10, 18:35   

I tak wszyscy się jarają tym Rust In Peace i Countdown To Extinction w sumie, dla mnie o wiele ciekawszymi krążkami są Killing Is My Business... And Business Is Good!, So Far, So Good... So What!, Youthanasia i to co zrobili jeszcze na Cryptic i po Risk, bo Risk to niestety kaszana i chyba każdy się z tym zgodzi, ale mój faworyt to jest i tak Peace Sells... But Who's Buying? Oburza mnie, że jak ktoś słyszy Megadeth to mu się kojarzy tylko Symfonia Destrukcji,...bo mi to na myśl przychodzi od razu Hangar 18...no ale co tam...tak już chyba pozostanie foreva...taki Shawn Drover jest niezły, ale gdzie mu tam do Dave'a Lombardo, Uli Kuscha czy Jörga Michael'a. Kapela ważna i każdy fan thrash lub chociaż heavy metalu znać musi.


P.S.

to Ellefson wrócił do kapeli? Oczom i uszom nie wierzę :shock: :-D
_________________
"The American thought he could deceive us. When they find that body...all of Russia will cry for war."
 

Grzegorz1996  

Stały User

Republikanin



ImiÄ™: Grzegorz

Wiek: 27

Do³±czy³: 11 Mar 2010

Sk±d: Paw³owice ¦l±skie

   

Wys³any: 2010-03-11, 14:48   

Wojtas napisa³/a:

Według mnie najlepszym albumem jest "Peace sells... But who's buying? ", poprostu wole te płytę.



Również uwielbiam tę płytę, bardzo dobra jest również płyta Rust In Peace.
 

Hella  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 03 Sie 2014

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2014-12-29, 13:56   

Znam kilka piosenek z albumu The System Has Failed. Najbardziej podoba mi się z nich The Scorpion. Może kiedyś przesłucham jeszcze coś z innych płyt.
 

Lord Belial  

User


Do³±czy³: 27 Kwi 2015

   

Wys³any: 2015-04-27, 23:55   

Megadeth najlepszy jest na pierwszych albumach do Rust in Peace. Według mnie lepiej trzymał się pod koniec lat 90 i 00 niż metallica (The World Needs a Hero, The System Has Failed). Co do lat 80 lepszego powera miał Exodus, Razor, Sodom Kreator ( to chyba oczywiste) chociaż tutaj porównuje amerykański thrash do niemieckiego który był szybszy, surowy jak np. Kreator taki kawał surowego mięsa. A jak znudzi się Megadeth to przesiąść się na Exumera, Exhordera, Vio-Lence, Evildead, Tankard (alcoholic metal), Testament ( Over the wall, The legacy, Souls of Black, Return to Serenity)
 

Nihilist

User


Do³±czy³: 11 Cze 2015

   

Wys³any: 2015-06-29, 03:30   

Cytat:

przesiąść się na Exumera, Exhordera, Vio-Lence, Evildead, Tankard (alcoholic metal), Testament ( Over the wall, The legacy, Souls of Black, Return to Serenity)


Albo wpisać sobie po prostu thrash metal w YT, bo większość płyt ww. artystów jak i podobnych im kapel to nudna i wtórna sieka. Prawda jest taka, że tylko kilkanaście, tak strzelam, albumów przetrwało próbę czasu. O reszcie tego gatunku można spokojnie zapomnieć, no chyba, że ktoś bardzo lubi, ale to trochę słabe hobby, bo można je wyczerpać w tydzień :-/
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com