Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-08-31, 15:03   Miliband przeprasza za 1939r.

Czy oby nie za późno na jakiekolwiek przeprosiny? Minister spraw zagranicznych W. Brytanii Miliband przeprasza z 39 rok, ze mimo sojuszu z polską nie pomogli nam. Z mojego prywatnego punktu widzenia wygląda to tak, że tej jego przeprosiny nie wymażą przeszłości, dlatego ja nieawidzę anglików.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

MakeMeSmile.  

Stały User

I'M NOT YOUR TOY!



ImiÄ™: Marta Joanna Jot.

Do³±czy³a: 29 Sie 2009

Sk±d: wiesz kim jestem?

   

Wys³any: 2009-08-31, 15:32   

I tak już jest za późno na jakiekolwiek przeprosiny. Kompletnie nie rozumiem po co oni wciąż do tego wracają,
_________________
Kiedy ludzie są tego samego zdania co ja, mam zawsze wrażenie, że się pomyliłam.
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-08-31, 15:45   

MakeMeSmile. napisa³/a:

Kompletnie nie rozumiem po co oni wciąż do tego wracają,


Bo polska ma wysoki status w UE, poradziła sobie z kryzysem, jej PKB wzrosło o 1.1% a w innych państwach stoi w miejscu, i penie oczekują czegoś od nas, czegoś na ich korzyść.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-08-31, 16:07   

Straho napisa³/a:

Bo polska ma wysoki status w UE, poradziła sobie z kryzysem



W Polsce nie było kryzysu, ludzie. Kryzys to jest w Hiszpanii a nie w Polsce. Tylko telewizja napędzała tą machinę, że kryzys - sryzys.

A co do samych przeprosin.
Ważne, że to zrobili i nie ma co oburzać się. A przeszłości nic nie wymaże...było, stało się, trzeba żyć dalej.
Zresztą z tego co czytałem to szef brytyjskiego MSZ miał rodzinę w Polsce.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-08-31, 16:18   

Tu się nikt nie obraża jakbyś chciał widzieć. Jedynie z osobistej nienawiści do anglików napisałem, że zbędne były przeprosiny. Mogli wcześniej się zorientować.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

Fenix  

Wymiatacz


Do³±czy³: 04 Sie 2009

   

Wys³any: 2009-08-31, 16:28   

Straho napisa³/a:

Minister spraw zagranicznych W. Brytanii Miliband przeprasza z 39 rok, ze mimo sojuszu z polskÄ… nie pomogli nam



stało się tak jak się stało, tego już nie cofniemy, należy wyciągnąć wnioski na przyszłość :]
 

Ostatnio zmieniony przez Fenix 2009-08-31, 16:29, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz  

Girtz  

Pogromca postów

M.



Wiek: 32

Do³±czy³: 10 Lip 2009

Sk±d: Mystic Falls

   

Wys³any: 2009-08-31, 16:29   

Mizantrop napisa³/a:

Ważne, że to zrobili i nie ma co oburzać się.


Zgadzam się liczy się sam gest :] i napewno jego intencją nie było to iż zapomnimy o przeszłości, tylko uznał iż postąpili oni wtedy nie tak jak trzeba i przeprosił za to chociaż nie miał takiego obowiązku ;)
_________________
___________________________
 

poem sometimes  

Pogromca postów


Do³±czy³: 15 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-08-31, 18:15   

Straho napisa³/a:

Bo polska ma wysoki status w UE, poradziła sobie z kryzysem, jej PKB wzrosło o 1.1% a w innych państwach stoi w miejscu, i penie oczekują czegoś od nas, czegoś na ich korzyść.



Zabijasz mnie czasem człowieku. Czyli wydaje Ci się, że Polska jest krajem silnym gospodarczo? :-o My się rozwijamy i dlatego mamy wzrost gospodarczy, gonimy resztę Europy. Ale masz rację, kraje Europy Zachodniej chcą od nas pomocy finansowej :mrgreen:
_________________
"wiemy, że Bóg umarł, powiedziano
nam o tym, czytając ciebie nie byłem tego całkiem pewny."
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-08-31, 18:34   

poem sometimes, poczytaj sobie gazetę wyborczą z 29-30 sierpnia 2009r. na pierwszej stronie jest artykuł o tym jak byk pisze "POLSKA, LIDER EUROPY"
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

poem sometimes  

Pogromca postów


Do³±czy³: 15 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-08-31, 18:39   

Straho napisa³/a:

poem sometimes, poczytaj sobie gazetę wyborczą z 29-30 sierpnia 2009r. na pierwszej stronie jest artykuł o tym jak byk pisze "POLSKA, LIDER EUROPY"



Proponuję używać też jednak własnego rozsądku oprócz nagłówków gazet.
_________________
"wiemy, że Bóg umarł, powiedziano
nam o tym, czytając ciebie nie byłem tego całkiem pewny."
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-08-31, 19:33   

poem sometimes napisa³/a:

Proponuję używać też jednak własnego rozsądku oprócz nagłówków gazet.


Oprócz nagłówka przeczytałem artykuł ty zaś jak rosjanie mówisz to co tobie odpowiada ;)
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

Kal-El  

Wymiatacz

NEW Al Capone



ImiÄ™: Sonny de LaVega

Wiek: 33

Do³±czy³: 04 Sie 2009

Sk±d: localhost Tikrit

   

Wys³any: 2009-08-31, 20:02   

Walić Ruskich !

Przepraszać to sobie teraz mogą jak ruscy za Katyń .
Wtedy była umowa !
Najpierw zapewniła nas Wielka Brytania , że udzieli pomocy w przypadku agresora Rzeszy
a dwa tygodnie później zapewnili nam to Francuzi ...
Potem chcieli wciągnąć do rozmów Ruskich ale oni Bolszewicy !
nic za darmo - w zamian za gwarancję bezpieczeństwa zażądali zgody na przemarsz Armii Czerwonej przez nasze terytorium i obsadzeniu wojskiem portów nadbałtyckich !
Minister Beck bardzo dobrze , że propozycję ich odrzucił , bo sam obawiał się , że zaproszone wojsko radzieckie nigdy by potem naszych ziem nie opuściło .
Ruscy oskarżają że Beck był Niemieckim agentem hahah śmieszni są !
i tak kiedy my 25 sierpnia zawarliśmy ugodę z Angolami i Francuzami
to oni już 23 byli dogadani z Rzeszą na IV rozbiór Polski .
Kretyństwem jest to , że wypierają się wszystkiego
_________________
"Nie wiem jaka broń będzie użyta w trzeciej wojnie światowej, ale czwarta będzie na kije i kamienie" A.Einstein


 

P@triot@  

User

Gielas


Imię: Michał

Wiek: 30

Do³±czy³: 13 Pa¼ 2009

Sk±d: K-Ko¼le

   

Wys³any: 2009-10-18, 14:44   

Nienawidzę anglików i francuzów. Może dlatego , że osądzam ich o śmierć połowy mojej rodziny, która zginęła w czasie drugiej wojny światowej . Kto wie co by było ,gdy nam pomogli. Co by było... ?. Mogę się założyć, że jeśli doszło by do kolejnego militarnego konfliktu to ,,kolejna pomocna ręka znowu uciekła by od parzącego ognia". Jeśli chodzi o to jakim Polska jest krajem to wszystko zależy od tego jak my na to patrzymy. Ja jestem dumny z tego, że mogę nazwać się polakiem. Co do naszego statusu gospodarczego. Wydaje mi się, że mamy duży potencjał, ale go nie wykorzystujemy.
 

werwer.pl

User


Do³±czy³: 03 Lis 2009

   

Wys³any: 2009-11-15, 22:08   

Mieć do nich o to teraz pretensje, to jak mieć pretensje do Francuzów za to, że na złość Polsce przegrali wojnę z Niemcami.

Natomiast ja mimo, że Ukraińcy (UPA) wymordowali połowę rodziny mojego dziadka po mieczu, a pewien Czech chciał go zarąbać siekierą. To jak mieć pretensje do Polaków o Dymitra Samozwańca. Historia jest nauczycielką życia i nie można zapomnieć. Ale zapomnieć to nie to samo co wybaczyć.
I mimo różnych zaszłości historycznych należy wzmagać "przyjaźnie" z innymi narodami.
Ja na przykład jestem panslawistą ;)
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com