Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

manga  

Stały User



Wiek: 31

Do³±czy³a: 14 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-12-26, 23:17   MiÅ‚ość od podstawówki.

(Jeśli taki temat był, to przepraszam.)

Czy możliwa jest miłość, małżeństwo i szczęście między ludźmi, którzy znają się od podstawówki? Czy "ciągły widok tej samej twarzy" może się kiedyś znudzić?
Bo np. już dorośli ludzie, kiedy się spotkają pierwszy raz i później postanawiają ze sobą być, to ciągle poznają siebie, itp. Jak jest z tymi, którzy znają się już "na wylot"?
 

Frozy  

Pogromca postów

The Destroyer



Wiek: 25

Do³±czy³: 16 Gru 2009

Sk±d: Redania

   

Wys³any: 2009-12-26, 23:23   

słyszałem o takich osobach które na dokładke wytrzymywały ze sobą z 60 lat -.- więc chyba możliwe, że się nie nudzi
_________________
"Raise your swords up high!
See the black birds fly!
Let them hear your rage!
Show no fear!
ATAAAAAAAAACK!" - Amon Amarth

http://www.formspring.me/Frozy1919
 

margola  

Pogromca postów



Wiek: 46

Do³±czy³a: 27 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-12-26, 23:24   

Moi rodzice są z sobą od podstawówki ciągle się bezgranicznie kochają.
Nie kłócą się, wspierają, wspólnie wychowują swoje dzieci na takie osoby jak ja.
Sielanka.
_________________
Wlecze za sobÄ… morze niby zbrodniÄ™ ciemnÄ…. Cichy,
spoglÄ…da na mnie w rozpaczy. Mieszkam tutaj.
 

Smile  

Stały User

Histeryczny chichot



ImiÄ™: Ola

Do³±czy³a: 09 Lis 2009

Sk±d: okolice Wroc³awia

   

Wys³any: 2009-12-26, 23:37   

margola napisa³/a:

Moi rodzice są z sobą od podstawówki ciągle się bezgranicznie kochają.
Nie kłócą się,



ZazdroszczÄ™.
Co do tematu, to uważam, że to możliwe, gdy te dwie osoby naprawdę do siebie pasują.
 

desire

User

twój koszmar senny



Do³±czy³: 13 Gru 2009

   

Wys³any: 2009-12-26, 23:41   

Pewnie, czemu miałaby nie być możliwa? Jeśli osoby są dobrane pod względem charakteru to nigdy się sobie nie znudzą. Po tylu latach może wkraść się rutyna ale nie musi. Zazdroszczę czegoś takiego : )
 

Martina  

Hiper wymiatacz

pomarańczowa mantra



Wiek: 33

Do³±czy³a: 08 Pa¼ 2009

Sk±d: Jastrzêbie Zdrój

   

Wys³any: 2009-12-27, 00:09   

jak najbardziej, ja z moim facetem znamy się 7 lat i przypuszczam że za kolejne 7 jak i za 27 dalej wszystko będzie dobrze..
_________________
potrafię już tylko pełzać po ścianach własnych struktur. teraz ich nie ma. moje myśli są bezdomne.
 

FajnyNick ?  

Pogromca postów

Prezydent Forum



Wiek: 14

Do³±czy³: 12 Sty 2009

Sk±d: California

   

Wys³any: 2009-12-27, 00:16   

manga napisa³/a:

Czy możliwa jest miłość, małżeństwo i szczęście między ludźmi, którzy znają się od podstawówki?


Tak

manga napisa³/a:

Czy "ciągły widok tej samej twarzy" może się kiedyś znudzić?


Może.

manga napisa³/a:

Jak jest z tymi, którzy znają się już "na wylot"?


Podważalne jest to czy da się kogoś znać "na wylot"...ale zazwyczaj albo się kochają,albo z nimi koniec. :-P
_________________
:cool: Słońce? Sam wybierz jak ma świecic Tobie. :cool:
 

Lena  

Pogromca postów

<3



Imię: Mieczysława

Wiek: 33

Do³±czy³a: 10 Cze 2008

Sk±d: Miasto Kobiet.

   

Wys³any: 2009-12-27, 13:49   

znam kilka takich par, ale i znam kilka par ktorzy po 5-10 latach zwiazku z planami slubu sie rozstawali, a nawet takich ktorzy po kilku latach malzenstwa sie rozstawali.
_________________
"strach jest niezwykle podniecający. Ludzie lubią być straszeni. To działa na nich jak chwile przed orgazmem. Wszyscy pragną tego zaznać. To niezwykłe doświadczenie."
<3
 

SweetGirl  

Pogromca postów

nie taka słodka



Wiek: 29

Do³±czy³a: 18 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-12-27, 14:52   

Moja siostra była z chłopakiem od 2 gimnazjum ( wtedy 8 klasa podstawówki ) aż do 29 roku życia. Rozstali się teraz ma męża i dzieci . Ale trzeba przyznać że długo ze sobą byli.
_________________
` jedziemy żółtą ciężarówką... jest droga i same możliwości `
 

Mihihih  

Pogromca postów

dziecko neo.



ImiÄ™: J.

Do³±czy³a: 03 Sty 2009

Sk±d: ten ¶miech?

   

Wys³any: 2009-12-27, 15:01   

Oczywiście, że taki związek jest w stanie przetrwać. Ale jak wszystko zależy to w dużej mierze od ludzi i od uczucia, którym się darzą. Często przyjaźń z podstawówki przeradza się w miłość na całe życie.
_________________
Na forum zawsze się znajdzie jakiś smutny fajfus, który będzie mówił co trzeba robić i jak trzeba żyć,
bo akurat wstał lewą nogą albo zaczepił chu...em o sprężynę w materacu.
 

zielona  

Pogromca postów



ImiÄ™: Monika

Wiek: 30

Do³±czy³a: 18 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-12-28, 09:42   

Gdzieś słyszałam, chyba od mamy mojej koleżanki, że nie powinno się wychodzić za swojego pierwszego chłopaka, a w każdym razie ona by tak nie chciała. ¯e trzeba spróbować czegoś jeszcze. Można by sie nad tym zastanawiać, a nawet trochę rozumiem to co powiedziała.
Jednakże zdarza się, że we wczesnej młodości spotka sie tą jedyną, wyjątkową osobę i koniec. :]
 

Justencja  

Pogromca postów



ImiÄ™: Justyna

Do³±czy³a: 16 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-12-28, 09:55   

Skoro już jesteśmy na tym tropie, każdy znajduję tę swoją drugą połówkę w różnym wieku.

Aczkolwiek taka miłość musi być bardzo trudna i burzliwa, wystawiona na wiele prób. Skąd taki wniosek? Ano z samego faktu, że człowiek w wieku młodzieńczym musi się wyszaleć. Nawet nam kobietom nie zawsze uśmiecha się życie z jednym facetem cały czas. Chcemy nowych doznań, przygód i jak najmniej granic.
Dużo łatwiej przetrwać już PO tym okresie, kiedy dwoje ludzi dąży do ustatkowania się i faktycznie zależy im na trwałości w związku.
Dlatego może i jestem mało romantyczna, ale średnio wierzę w takie historie. Wiem, że one są i szczerze tych ludzi podziwiam...stwierdzając jeszcze, że musieli oni przejść wiele wzlotów i upadków, a na pewno kilka przerw w związku.
_________________
(...)
"Wyszedł w samą porę. A jednak on jest za inteligentny, aby być czymś dzisiaj: żeby dziś czegoś dokonać, trzeba być trochę durniem jednak."
'Szewcy' S.I Witkiewicz

http://www.lastfm.pl/user/Justencja
 

zielona  

Pogromca postów



ImiÄ™: Monika

Wiek: 30

Do³±czy³a: 18 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-12-28, 10:20   

Justencja napisa³/a:

Aczkolwiek taka miłość musi być bardzo trudna i burzliwa, wystawiona na wiele prób. Skąd taki wniosek? Ano z samego faktu, że człowiek w wieku młodzieńczym musi się wyszaleć. Nawet nam kobietom nie zawsze uśmiecha się życie z jednym facetem cały czas. Chcemy nowych doznań, przygód i jak najmniej granic.


Zgadzam się tu absolutnie. Też tak myślę. To właśnie jest według mnie ta ciemna strona posiadania ZAWSZE tego samego chłopaka.
Chociaż jasne też są, liczne, wiadomo.
 

Martina  

Hiper wymiatacz

pomarańczowa mantra



Wiek: 33

Do³±czy³a: 08 Pa¼ 2009

Sk±d: Jastrzêbie Zdrój

   

Wys³any: 2009-12-28, 10:55   

zielona napisa³/a:

Gdzieś słyszałam, chyba od mamy mojej koleżanki, że nie powinno się wychodzić za swojego pierwszego chłopaka

zielona napisa³/a:

¯e trzeba spróbować czegoś jeszcze



wychodzenie za swojego pierwszego chłopaka nie wyklucza się z 'spróbować czegoś jeszcze'.
ja w pierwszej klasie gimnazjum się tam rozkochiwałam w jednym chłopcu, cośtam nawet niby zaczęliśmy, ale wiadomo jak wyglądają "miłości" w gimnazjum. później był moim bardzo dobrym kumplem z klasy, miałam innych, niejednego. w końcu po 6 latach znajomości i 5 latach przerwy "wróciliśmy" do siebie, może już tak zostanie? znam go jak nikogo na świecie, on mnie też, mamy za sobą wieloletnią znajomość/przyjaźń, ja się wyszaleć zdążyłam, a on zawsze gdzieśtam był.. :oczami:
_________________
potrafię już tylko pełzać po ścianach własnych struktur. teraz ich nie ma. moje myśli są bezdomne.
 

agusiek  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³a: 07 Lip 2009

Sk±d: Rzeszów

   

Wys³any: 2009-12-28, 10:58   

Jak dla mnie jest to jak najbardziej możliwe.
_________________
" Cza­sem człowiek sądzi, że uj­rzał już dno stud­ni ludzkiej głupo­ty, ale spo­tyka ko­goś, dzięki ko­mu do­wiaduje się, że ta stud­nia nie ma jed­nak dna. "
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com