Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Krzysztofik  

Mega wymiatacz


Wiek: 29

Do³±czy³: 27 Pa¼ 2010

   

Wys³any: 2014-05-14, 20:06   Mini agencja reklamowa - buzz marketing

Narodził się w mej głowie dość niecodzienny pomysł. W pewnym wieku trudno jest znaleźć pracę w ogóle, a oferty, które kuszą "wspaniałą pracą w domu, 20 tys. miesięcznie" chyba każdy już rozpoznaje jako totalny bullshit.

Tak czy owak, pomyślałem sobie, że wielu z nas ma spore doświadczenie zarówno na różnorakich forach, jak i w samej obsłudze ogólnie pojętego social media. Zatem, zgodnie z tytułem arta, czemu nie spróbować zebrać kilka najbardziej chętnych osób do stworzenia mini agencji reklamowej? Wiecie, prowadzenie fb, buzz marketing, trochę pozycjonowania, itp.

Jasne, nie mamy doświadczenia, ani wykształcenia, ale mamy kreatywność i znamy środowisko w jakim się poruszamy. Nie wyjdzie? Trudno, zawsze to dobre doświadczenie. Będziemy w stanie nauczyć się robić coś, co jest faktycznie PRZYDATNE. Zamiast siedzieć i lenić się całe dnie.

To co? Ktoś ma ochotę spróbować czegoś na własną rękę? Ja jestem w stanie naprawdę szybko zrobić nienajgorszą stronę www, więc jakiś początek systemu możemy mieć, resztę ustalimy już brainsztormując :P

Piszcie tu, albo na PW.
 

Fleshedx  

User

Mentalista



ImiÄ™: Maciej

Wiek: 26

Do³±czy³: 13 Maj 2014

Sk±d: Jaworzno

   

Wys³any: 2014-05-14, 20:45   

Nie jest to głupie. Też mogę stworzyć stronę. Ja bym wchodził, w tych czasach trzeba chwytać się wszystkiego co możliwe, a zwłaszcza że sam pomysł nie jest głupi
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2014-05-14, 21:46   

Krzysztofik napisa³/a:

Jasne, nie mamy doświadczenia, ani wykształcenia, ale mamy kreatywność i znamy środowisko w jakim się poruszamy.

Kreatywność nie zastąpi ani doświadczenia, ani wykształcenia. Co rozumiesz przez "znać środowisko, w jakim się poruszamy"? To, że ktoś potrafi wrzucić zdjęcie na fejsa, nie oznacza, że potrafi przeprowadzić skuteczną kampanię.
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

miniX  

Pogromca postów

Emerytowany Dj



ImiÄ™: miniX

Wiek: 36

Do³±czy³: 20 Lis 2009

Sk±d: Wroclaw/Toronto

   

Wys³any: 2014-05-14, 23:06   

Krzysztofik, Odezwij siÄ™ do mnie na priv,
_________________
Kliknij se ---> https://www.facebook.com/XDemonWroclaw/?fref=ts
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com