Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeœ hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomość

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator

Wysłany: 2011-12-01, 16:24   Mizunio :*

Zapraszam wylać swe żale. Obiecuję, że przyjmę z pokorą je, nikogo nie zbanuję, nie zwarnuję.

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimś do łóżka, ale chcieć wstać następnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatę.”
-Janusz Leon Wiśniewski

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude

Wysłany: 2011-12-01, 16:46   

No niemożliwe. To jest historyczny moment.

Lubię Cię.

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online

slow  

Moderator

Wysłany: 2011-12-01, 17:13   

Ja Ciebie też lubię Mizi!

DeSade  

Pogromca postów

Wysłany: 2011-12-01, 18:07   

W sumie nie żywię do Ciebie żadnych uczuć.
Wiem tylko, że dziewczyny się do Ciebie lepią z forum jak jakieś muchy na lep. Chociaż się jakoś specjalnie niczym nie wyróżniasz, ale cóż są i takie wybryki.
Masz wyjątkowe głupie zdrobnienie i awatar. Wiem jak się zachowujesz na innych forach, nie należysz do specjalnie miłych ludzi. Mogłabym nawet powiedzieć, że wypływa z Twoich postów pewna nonszalancja, poza tym często obrażasz ludzi, co nie przystoi junior administratorowi.

justa55  

Hiper wymiatacz

Wysłany: 2011-12-01, 18:11   

Nie zgadzam się z opinią DeSade, nie widziałam, aby Mizantrop, obrażał kogokolwiek. Raczej jest kulturalny i miły. Podziwiam Cię Mizi, bo jestes bardzo inteligenty, masz ciekawe zainteresowania i jesteś przystojny:p. Lubię i szanuję

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator

Wysłany: 2011-12-01, 18:17   

Damn napisał/a:

No niemożliwe. To jest historyczny moment.

Lubię Cię.

Faktycznie. Aż sobie zanotuję tą informacje!

slow napisał/a:

Ja Ciebie też lubię Mizi!

:oczami: kłamczuchujesz!

DeSade napisał/a:

W sumie nie żywię do Ciebie żadnych uczuć.

To mnie teraz zaskoczyłaś.

Cytat:

Wiem tylko, że dziewczyny się do Ciebie lepią z forum jak jakieś muchy na lep. Chociaż się jakoś specjalnie niczym nie wyróżniasz, ale cóż są i takie wybryki.

Jakoś nie zauważyłem by do mnie legły dziewczyny. Jednak muszę iść do okulisty zbadać ponownie wzrok.

DeSade napisał/a:

Wiem jak się zachowujesz na innych forach, nie należysz do specjalnie miłych ludzi. Mogłabym nawet powiedzieć, że wypływa z Twoich postów pewna nonszalancja, poza tym często obrażasz ludzi, co nie przystoi junior administratorowi.

Znasz takie przysłowie jak "Kuba Bogu, tak Bóg Kubie" ? nie ? to już znasz. Wielokrotnie pisałem, jak byłem moderatorem, że przez pełnioną funkcje nie będę stawał się miły, kochany i każdego po główce głaska, nie wypowiadając swojego zdanie - mimo, że czasem ostrego.

[ Dodano: 2011-12-01, 18:19 ]

justa55 napisał/a:

aby Mizantrop, obrażał kogokolwiek. Raczej jest kulturalny i miły. Podziwiam Cię Mizi, bo jestes bardzo inteligenty, masz ciekawe zainteresowania i jesteś przystojny:p. Lubię i szanuję

W przeszłości się zdarzało, ale to wymuszone. Patrzeć przysłowie wyżej. I nie przesadzaj z tym przystojnym :oczami:

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimś do łóżka, ale chcieć wstać następnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatę.”
-Janusz Leon Wiśniewski

coca.cola  

Hiper wymiatacz

Oh. Wow. Lovely.

Wysłany: 2011-12-01, 18:49   

Mój mąż! <3

Kochamy się jak dwa łabundzie, na zawsze na wieczność i o jeszcze dzień dłużej. Mężczyzna którego głos topi serca i rozszerza nogi ^^
Uwielbiam jego jedyne i niepowtarzalne 'tej'.

W końcu będę mogła mu smarować dupkę we flejmie, żeby wszyscy widzieli jak się lofciamy.

Tumi Amar...

Qukułka  

Pogromca postów

'taka katarynka'

Wysłany: 2011-12-01, 20:02   

Pierwsza myśl... zaraz... czy to on się wtedy zalał mlekiem...? xD

Pamiętam nasze krótkie rozmowy na gadu xD ?mieszny jest, jakoś zawsze miło mi się widzi jego posty. Fajny jest Mizi, zawsze kochałam się w jego opisach innych - rozpisywał się jak nikt :D

slow  

Moderator

Wysłany: 2011-12-01, 20:13   

Mizantrop napisał/a:

kłamczuchujesz!

Jasne, że tak :oczami:

Moją opinię na swój temat znasz, więc nie będę się tutaj rozpisywała :oczami:

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator

Wysłany: 2011-12-01, 20:35   

coca.cola, nie tak publicznie! Zostawmy nasze intymne i te mniej intymne rzeczy dla nas. A Ty już o rozkładaniu nóg, no wiesz.

Qukułka napisał/a:

Pierwsza myśl... zaraz... czy to on się wtedy zalał mlekiem...? xD

To był jogurt!

slow napisał/a:

Moją opinię na swój temat znasz, więc nie będę się tutaj rozpisywała

No pewnie, że znam. Gbur, cham, prostak niewychowany, za krzty kultury, załatwiający posady przez spanie z administratorem i dodatkowo za gruby :oczami:

slow napisał/a:

Jasne, że tak

Nos Ci rośnie :-|

-Janusz Leon Wiśniewski

DeSade  

Pogromca postów

Wysłany: 2011-12-01, 20:45   

"Znasz takie przysłowie jak "Kuba Bogu, tak Bóg Kubie" ? nie ? to już znasz. Wielokrotnie pisałem, jak byłem moderatorem, że przez pełnioną funkcje nie będę stawał się miły, kochany i każdego po główce głaska, nie wypowiadając swojego zdanie - mimo, że czasem ostrego."

Tak, postaraj się wypowiadać swoje zdanie i upomniać innych w sposób kulturalny. A nie zaczynasz robić z siebie idiotę, choć głupi nie jesteś. Nie wiem, może chcesz być zabawny, nie wiem.

Feuerleben  

Hiper wymiatacz

Nowik

Imię: Dawid

Wysłany: 2011-12-01, 21:23   

Mizantrop, jak to młody chłopak troche powagi,wariacji,głupot, męskości szaleństwa. W zasadzie to tyle co mogę o Tobie napisac, nie mam jakiegos określonego stosunku do Ciebie.

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator

Wysłany: 2011-12-01, 22:40   

DeSade napisał/a:

Tak, postaraj się wypowiadać swoje zdanie i upomniać innych w sposób kulturalny. A nie zaczynasz robić z siebie idiotę, choć głupi nie jesteś. Nie wiem, może chcesz być zabawny, nie wiem.

No teraz to mnie akurat zaskoczyłaś!

-Janusz Leon Wiśniewski

madeline134  

Moderator

Wysłany: 2011-12-01, 23:25   

Ja także Cię lubię Młody Człowieku. :-D

slow  

Moderator

Wysłany: 2011-12-02, 06:29   

Mizantrop napisał/a:

No pewnie, że znam. Gbur, cham, prostak niewychowany, za krzty kultury, załatwiający posady przez spanie z administratorem i dodatkowo za gruby

O. :-o Ale zabezpieczyliście się ;> Pamiętaj. Ala ma HIV, więc możesz mieć go i Ty ;>
Mamy wirtualne "dziecko", więc muszę Ciebie lubić. Taka prawda Pawełku. :oczami:
:D

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com