Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Makabraa  

VIP

Wiedźma



ImiÄ™: Magdalena

Wiek: 44

Do³±czy³a: 13 Sty 2013

   

Wys³any: 2013-07-05, 20:46   

arnie3 napisa³/a:

Oriflamme napisa³/a:

Lekkie narkotyki muszą być zalegalizowane i musi do tego dojść dla bezpieczeństwa obywateli.



:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Takiej głupoty to nie słyszałem już od nie pamiętam kiedy. Przynajmniej trochę się pośmiałem, dzięki ;)



też fakt. ¦miechu co nie miara :mrgreen: :mrgreen: dla bezpieczeństwa obywateli...hahahahahhahahaa !
_________________
Na skutek klęsk i nieszczęść, które na mnie spadły, zostałam wiedźmą.

Ogień w głowie mam, w sercu siwy dym. Bóg opuścił mnie, urwał mi się film
 

WhosThere  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Bartek

Wiek: 28

Do³±czy³: 18 Cze 2013

Sk±d: Polska

   

Wys³any: 2013-07-06, 02:04   

Cytat:

Lekkie narkotyki muszą być zalegalizowane i musi do tego dojść dla bezpieczeństwa obywateli.


Nawet nie próbuję zrozumieć, o co chodziło autorowi z tym zdaniem :-o Ale w sumie dzięki - przez ciebie się szeroko uśmiechnąłem :-D
_________________
Lekcja pozbawiona bólu nie ma znaczenia. To dlatego, że nie można otrzymać czegoś, nie poświęcając niczego w zamian. Jednak jeśli przetrwasz bolesne lekcje i wyciągniesz z nich wnioski, będziesz miał serce mocniejsze niż cokolwiek innego.
 

lexie  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Ola

Wiek: 31

Do³±czy³a: 28 Sty 2012

   

Wys³any: 2013-07-09, 22:45   

Oriflamme napisa³/a:

Lekkie narkotyki muszą być zalegalizowane i musi do tego dojść dla bezpieczeństwa obywateli.



Możesz rozwinąć myśl? Bo zupełnie nie rozumiem jaki związek ma legalizacja "lekkich" narkotyków z bezpieczeństwem... No myślę, myślę i nic mi nie przychodzi do głowy, nie wiem, może jestem ograniczonym człowiekiem, uświadom mnie!
 

Cukierkowa  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Paulina

Wiek: 64

Do³±czy³a: 28 Sty 2012

   

Wys³any: 2013-07-10, 01:49   

Makabraa napisa³/a:

arnie3 napisa³/a:

Oriflamme napisa³/a:

Lekkie narkotyki muszą być zalegalizowane i musi do tego dojść dla bezpieczeństwa obywateli.



:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Takiej głupoty to nie słyszałem już od nie pamiętam kiedy. Przynajmniej trochę się pośmiałem, dzięki ;)



też fakt. ¦miechu co nie miara :mrgreen: :mrgreen: dla bezpieczeństwa obywateli...hahahahahhahahaa !

chyba lepiej zeby marihuana byla legalna, scisle kontrolowana i rozprowadzanie jej bylo nadzorowane, niz zeby ludzie kupowali na lewo jakies modyfikowane "mieszanki marihuanopodobne" pelne najrozniejszych swinstw i trucizn. nie widze w tym ani nic glupiego, ani nic smiesznego.
_________________
Take my two hands and put them on my throat. God, give me a mirror so I can watch myself choke.
 

WhosThere  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Bartek

Wiek: 28

Do³±czy³: 18 Cze 2013

Sk±d: Polska

   

Wys³any: 2013-07-10, 23:53   

Byłoby dokładnie tak samo jak z papierosami. Cena byłaby kilkakrotnie wyższa od innych, mniej legalnych źródeł, tak więc wiele by się nie zmieniło. Jedyny plus, to zysk państwa, ale to pewnie by poszło na premie, dla jakże zarobionego rządu...
_________________
Lekcja pozbawiona bólu nie ma znaczenia. To dlatego, że nie można otrzymać czegoś, nie poświęcając niczego w zamian. Jednak jeśli przetrwasz bolesne lekcje i wyciągniesz z nich wnioski, będziesz miał serce mocniejsze niż cokolwiek innego.
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2013-07-11, 21:46   

Cukierkowa napisa³/a:

chyba lepiej zeby marihuana byla legalna, scisle kontrolowana i rozprowadzanie jej bylo nadzorowane, niz zeby ludzie kupowali na lewo jakies modyfikowane "mieszanki marihuanopodobne" pelne najrozniejszych swinstw i trucizn. nie widze w tym ani nic glupiego, ani nic smiesznego.



Jasne, że to jest głupie i śmieszne. Kolega wyżej udowodnił jedną z kilku kwestii które to potwierdzają. Moim zdaniem idioci którzy kupują takie coś powinni sami siebie wytruć i będzie święty spokój.
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com