Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

Czarodziejek  

Hiper wymiatacz



Doł±czył: 13 Gru 2009

Sk±d: WrocÂław

   

Wysłany: 2010-01-10, 18:50   MoĹĽe troszeczke sztuki.

ChodĹş nie jestem wielkim fanem sztuki , nic mnie w niej nie ciÄ…gnie , to moĹĽe macie jakieĹ› ulubione obrazy ktĂłre was inspirujÄ… i zachwycajÄ… , pochwalcie siÄ™.
Jak mogę się jedynie pochwalić ,że po ostatnie wizycie na AM we Wrocławiu , bardzo spodobała mi się "Sekcja Zwłok" , starałem się tam doszukać, ciekawych szczegółów, wciąga!

Słyszałem,że jak się odpowiednio oświetli ten obraz to widać zaskakujące szczegoóły.
Teraz wasza kolej zachwyca was coĹ›?

800px-Rembrandt_Harmensz._van_Rijn_007.jpg

Plik ¶ci±gnięto 34 raz(y) 101,19 KB

 

Pinkish  

Stały User

Różowa Pantera



Imię: Małgorzata

Wiek: 28

Doł±czyła: 13 Wrz 2009

   

Wysłany: 2010-01-10, 19:16   

Interesujące. Kiedyś oglądając podręcznik do historii natknęłam się na obraz pt. Dziewczyna w czerwonej sukni. Jakoś mnie zaciekawił i się spodobał. Tyle na ten temat, ponieważ tematy o sztuce to nie moja działka. ;D
_________________
`Przedstawione, co piękne, zakończone, co straszne.
...Nie wszystko, co piękne, jest nasze...`
 

Straho  

Pogromca postĂłw



Imię: Jacław

Wiek: 35

Doł±czył: 04 Wrz 2008

   

Wysłany: 2010-01-10, 19:20   

Czarodziejek, obrazek, który załączyłeś miałem w podręczniku do historii, dorysował im wąsiki charakterystyczne dla Hitlera, nauczyciel jak to zobaczył to sie lekko wnerwił.

Ja lubię dzieła Salvadora Dali "trawienie pamięci" jest hardcorowe :]
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

Li.  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Lidia

Doł±czyła: 05 Lis 2009

   

Wysłany: 2010-01-10, 19:35   

Mimo, że sztuką się nie interesuję, a plastyka w szkole była dla mnie zawsze wielkim utrapieniem, to bardzo lubię obrazy Vincenta van Gogha. Nawet mam problem z wybraniem ulubionego, ale będzie to chyba ten:

 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com